Povolání

19. května 2018 v 16:17 | Admin - Darkness |  Ostatní
Čajovna

- nachází se na okraji města v úzké, tmavé uličce. Člověka však překvapí, že i v tomto temném místě se najde klidné místo k odpočinku a příjemné konverzaci s přáteli. Čajovnu řídí místní zcestovalá a tajemná žena, která není příliš komunikativní, co se týká její osobní minulosti. Jmenuje se Sheila, do tohoto města přišla když jí bylo čerstvých dvacet let a pro mnoho tajemství, které se tu ukrývá se rozhodla zůstat. Na příjemnou konverzaci je dobrým a milým společníkem, umí se o sebe postarat pokud hrozí nějaké nebezpečí. Sheila je člověk, kdysi také čarodějka ale své schopnosti přestala využívat a věnuje se pouze oblasti čajů nebo bylinné léčbě. Někdy je i lepší než samotná ošetřovna.Hospoda

- hospodu vede příjemný Sloid s mohutnou postavou, která na první pohled budí respekt. Jenže Sloid má velice milou a přívětivou povahu. Ví téměř o všem, co se ve městě děje tak jako správný hospodský. V hospodě panuje dobrá atmosféra, jen k večeru se prostředí stává již lehce divočejší.


Knihovna

- knihovnu vede starší, od pohledu velmi příjemná a milá paní. Ráda se vším pomůže. Zajímá se o místní historii a je v kontaktu se Sheilou. Evelyn, je stejně jako Sheila bylinkářka a léčí pomocí svých metod, které se naučila od své babičky a tak dále. Toto umění se u ní dědí po generace. Jelikož neměla nikdy své vlastní děti a spřátelila se se Sheilou, začala ji učit. Evelyn však na rozdíl od Sheily nemá schopnosti čarodějky, a proto jsou její schopnosti týkající se léčby omezené.


Za systémové postavy můžete hrát ale i vymýšlet nové. Návrhy pište nejlépe na email.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama