NPC

8. května 2018 v 19:30 | Admin - Darkness |  Akce
NPC (non-player character) postava neovládaná hráčem. Tyto postavy mají svou pevnou podobu a zpestřují hru stejně jako vypravěč. Za tyto postavy můžete hrát i vy, stačí se přihlásit do komentářů. Výběr těchto postav nespočíval na tom aby měly reálný vzhled. Město Aramore je fiktivním světem a proto i tyto postavy nemají mít vzhled reálných lidí ale mají, právě odlišným vzhledem zpestřovat hru. K tomu dopomáhá i různorodost původů postav.


N Y A D O

Stín, který ohrožuje nebo naopak chrání město? Nyado, si není nikdo jistý, je nevyzpitatelná. Nedá se jí věřit, ani ona nikomu nevěří. Nikdo neví odkud se tu vzala, odkud přišla a proč sem přišla. Usídlila se v tomto městě a žije tady již mnoho let. Zjevuje se velmi zřídka, v noci. Je stínem tohoto města a také se jako stín chová. Nyado nosí tmavý plášť s kápí, černé bavlněné kalhoty a jednoduchou, měkkou obuv. Rukávy pláště jsou do úrovně loktů, dále pokračují tmavé rukavice. Zpod kápě se táhnou krátké, na mikádo střižené, černé vlasy. Na zádech nosí katanu a u pasu krátkou stříbrnou dýku, se zdobenou rukojetí čínským drakem. Do tváře Nyado nejde vidět, schovává ji pod kápí. Nyado je zvláštní formou potomka smrti a démona v jednom. Není ani jedno, ani druhé. Umí se teleportovat, do jisté míry také plachtit a využívá telekinezi. Umí skvěle bojovat a je velmi rychlá a mrštná.
Životní příběh Nyado, proč zůstává v tomto městě a hraje si s některými obyvateli, plete se do konfliktů, které nejsou její, a nebo je sama vyvolává, nikdo nezná. Jen její přítomnost šíří neklid, strach, smíšené pocity, její hlas, který je podivný sám o sobě, zní jako ozvěna ale zároveň i jako šepot.
E G A R ' W A R U

Strážce lesa obklopující Aramore. Egar'waru je neutrální postavou, která žije v místním lese. Hlídá tento les již mnoho let, před bytostmi, které páchají čisté zlo a razantně zasahují a ubližují přírodě. Zjevuje se bytostem s nečistým svědomím. Není na ničí straně. Není ani dobrou duší ani špatnou. Egar'waru se často zjevuje v nejhlubších končinách lesa za soumraku. Poznáte jej podle zeleného oděvu, s potrhanými nohavicemi a rukávy. Kožená obuv sahá nad kotníky a je zpevněná mnoha koženými páskami. Na rukou nosí hnědé plátěné rukavice a tvář zahalenou do bílé, podivné lebky s jeleními parohy. Na čele lebky je tajemný symbol malovaný krví. Přes hrudník se mu táhne široký tmavý pás, který drží pevné pouzdro pro široký dlouhý meč. Meč spolu s pouzdrem má zlaté zdobení. Často nosí ještě dýku a jeden tenký meč po levém boku. Následkem kletby se stal němým, ale rozumí a mluví řečí zvířat. Egar'wara lze snadno rozpoznat díky černé sově. Tu má stále při sobě na dlouhém provázku. Sova je jeho společníci již dlouhá léta. Dá se říct, že od počátku jeho příběhu.
Egar'wara byl obyčejný učedník kováře a původně se jmenoval Halge. Halge byl celkem upovídaný, ale za to veselý a příjemný mladý muž. Ve vesnici oblíbený, jak mezi muži tak i ženami, ale k žádné se velice dlouho neměl. Jedna za druhou se vdávaly za jiné a oči si mohly vyplakat, že jejich sňatek není s Halgem. Jenomže Halge byl z poměrně chudé rodiny a včetně své dobré povahy a dovedností neměl mnoho majetku, proto nebyl vhodným pro mnoho žen. Jednoho dne, když do města přijížděli obchodníci z různých koutů světa, aby jako každý rok prodávali své zboží na trhu, se rozhodl starý kovář, aby Halge vzal několik dýk, mečů a další zdobené přilbice spolu s kompletním brněním a pokusil se je prodat za dobrou cenu. Starý kovář již neměl tolik energie a elánu jako před pár lety, a proto byl rád za každý odpočinek. Halge neotálel a vydal se hned ráno se zbožím na malém vozíku, zapřeženým za Pelma, starého osla jako sám kovář, na trh.
Zboží se prodávalo velmi snadno. Halgeho práce se starým kovářem byla mistrovským dílem. Opodál seděla světlovlasá dívka zahalená v bílém, zdobeném šátku a ta neušla Halgeho pohledu. Prodávala se svým otcem, barevné, ručně tkané látky. K večeru, když měl posledních pár kousků, naložil vše zpátky na vůz a šel pomoct dívce. Přemluvil kováře, aby jim poskytl útočiště na dobu, než skončí trhy.
Brzy se do sebe zamilovali. Trávili spolu každý den, po celý týden, dokud neskončily trhy. Nastal čas odjezdu a Halge byl připravený se svou milou utéct do lesa, kde by si postavili svou chalupu a žili si sami a spolu. Tak také učinili. Po cestě, než našli vhodné místo pro vystavění chalupy potkali téměř zřícenou chalupu, kde bydlela stařena. Mile je přijala a ubytovala ve své chalupě. Jenže stařena nebyla obyčejnou. Stařenou byla přes den a v noci se měnila do mladé půvabné, tmavovlasé ženy. Hosté o tom neměli ani ponětí. Na žádost stařeny, se rozhodli zůstat na nějakou dobu a pomáhat jí s běžnými prácemi.
Netrvalo dlouho a Halge přistihl jejich hostitele jak se mění do atraktivní ženy. Její krása mu nemohla ujít a na malou chvíli zapomněl na její původní vzhled. Ukázalo se, že stařena, chtěla aby ji Halge viděl. Sváděla ho a když ji prokoukl, popadl svou milou a utíkali z chalupy. To však stařenu rozčílilo a proklela Halgeho i jeho dívku. Pokud opustí hranice lesa, zůstane v něm navěky.
Halge si dívku vzal za ženu a žili spolu v malé chaloupce, kterou si postavili. Jenže po několika letech samoty se dívce stýskalo po otci a chtěla ho vidět. Vydala se tajně sama z lesa, s tím, že se za chvíli hned vrátí. To však neměla dělat. Kletba se naplnila, Halge zůstal navěky v lese jako strážce lesa. Tvář se mu zjizvila následkem kletby, aby se ho žena vzdala proto začal nosit masku. Dívka ho nepřestala i přes znetvořený vzhled milovat, následkem kletby, která zasáhla i ji se proměnila v jeho společníka sovu.R I A N N E

Duch Rianne je velmi neklidný, náladový a plný nenávisti. Žila ve 30. letech ještě než začala válka, úžívala si společenského života mezi bohatými a živila se jako zpěvačka v jednom podniku. Byla velmi talentovaná a účastníci jejích večerních vystoupení sem často chodili pravidelně. Zpívala na různých večírcích, pořádaných v jiných zábavných podnicích nebo vilách bohatých, ale spíše zůstávala v tom svém, kde měla i přátele a vlastně svůj domov. Zpívala mnoho let, bavila se s přáteli a užívala si života a našla si i přítele, kterého si později vzala. Žila život jaký si vždycky vysnila a o jakém by snilo určitě mnoho žen, až do dne, kdy propukla v Evropě válka. Do podniku přestalo chodit již tolik lidí jako dříve, některé se zavřely nadobro. Rianne to nezastavilo a dál s radostí zpívala, jenže její manžel na tom byl jinak. Začal hodně pít a flirtovat s jinými ženami. Brzy se stal alkoholikem a svou zlost si vybíjel doma na Rianne. Nerozuměla tomu, čím si tohle zasloužila, neudělala nic špatného a jediné, co ji drželo na nohách a při životě byla vášeň ke zpěvu. To jediné, ji na chvíli dostalo z pekla za dveřmi, které ji způsoboval její manžel tyran a alkoholik.
Jednoho dne to její manžel opravdu přehnal a místo, aby zůstal doma a snažil se vystřízlivět, vtrhl na jeden z jejích večírků, kde zrovna vystupovala. Vyvolal rvačku, zranil několik jejích přátel, ale nakonec se jim ho podařilo zklidnit. Rianne byla rozhodnutá, že v té zlosti, která se v ní rozhořela všechno dostane ze sebe a řekne všem jaký její manžel je, jaký je tyran a jak se k ní chová. Jenže než to stihla udělat, jejich město začali bombardovat a jedna z bomb spadla přímo na jejich budovu. Rianne nenašla do dneška svůj klid a spolu se svými přáteli se smí zjevit za úplňku kdy se jí zachce. Hledá duši svého manžela, kterémů se chce pomstít a najít konečně klid.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama