Eventy

21. května 2018 v 15:19 | Admin - Darkness |  Akce

V Ý P R A V Y

Při vyhlášení výpravy se účastníci budou vydávat po stopách nějakého tajemství, záhady nebo za dobrodružstvím, a nebo budou reagovat na nějakou událost, jež bude vytvářet zápletku. Hráči budou postupně zapleteni do hry, kterou povede vypravěč. Vypravěč bude hru zpestřovat a zavařovat Vašim postavám. Zároveň je povede k cíli. Výprava může trvat jednu hru nebo i mnohem déle, to bude individuální. Může také být jen hra s vypravěčem, ale ta může být i neohlášená. Také se do výpravy mohou zapojovat systémové postavy, které mají podobnou roli jako vypravěč.
Výprava může být také jako "putování" a může se odehrávat mimo standardní herní knihy a mimo místa v okolí. Může se stát, že Vaše postavy budou cestovat na daleká místa ve světě.


H O N

Hon může vyhlásit vůdce smečky vlkodlaků, a nebo admin. Stejně tak jako vlkodlaci pořádají hon na upíry, mohou upíři útočit na vlkodlaky. Hon se pořádá vždy jen za úplňku a stejně tak jako výprava, se může hra protáhnout déle, necháme Vás ji přece dohrát. ;-) Do hry se zapojuje také vypravěč, avšak hra se v tomto případě přenechává spíše hráčům.

A N O M Á L I E

Nějaká událost, která se nevyskytuje běžně. Pokud mohu nastínit tak například, objevení neznámého druhu, člověk s jinými schopnostmi než známe a nebo jak si Vaše postava poradí, když na nějakou dobu ztratí své schopnosti? Anomálie bude vyhlášená událost, jež se může a nemusí opakovat. Do hry bude samozřejmě zasahovat vypravěč, ale v některých situacích to nebude třeba.


Eventy budou přibývat, vyhlašovány budou nepravidelně. Toto je jen nástin toho, co Vás může v jednotlivých eventech čekat a průběh akce se může změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama