Květen 2018

Upír // Lumina Rose

26. května 2018 v 16:46 | Admin - Darkness |  Záznamy

Věk: 1 rok (vydává se za plnoletou)
Rasa:Upír
Druh: Nový
Vznik: Narození
Schopnosti: Telepatie

V Z H L E D

Potkali jste dívku, které byste stěží typovali 16 let, ale ona vám bude tvrdit, že 21 jí už určitě bylo, takže už je velká holka, co může legálně pít. A že ona zrovna velká holka není. Její rychlé upíří geny jí nadělily pouhých 153 centimetrů. Nakonec nad jejím věkem mávnete rukou. Malé holky jsou roztomilé a působí mlaději, než vypadají, takže jí jen tiše závidíte, že bude věčně mladá a krásná, a ani netušíte, jak krutě blízko pravdy jste. Porcelánově bílá pokožka z ní dělá panenku, kterou byste si samou láskou vzali domů a celé dny ji oblékali do růžových šatiček s volánky, aby byla ještě sladší, než už ve skutečnosti je. Na její pleti nenajdete jedinou nedokonalost. Ona prostě dokonalá je a to od hlavy až k patě. Pomněnkově modrá velká kukadla jsou hluboká jako oceán a lákají k tomu, abyste se hodiny topili v jejím uhrančivém pohledu. Když má žízeň, tmavnou do barvy temného neprozkoumaného mořského dna. A stejně tak děsivý pocit vzbuzují. Vyvolat skutečný děs opravdu umí. Však taky je predátor, žádný plyšák do postele. I když jedno se musí uznat, jak je mladá, tak si chce užívat, poznávat a objevovat. Patří ji celý svět a všichni ji leží u nohou. A přesně to si užívá, takže se mnohem častěji usmívá od ucha k uchu. Bezostyšně při tom ukazuje bílé zuby i s ostrými špičáky. Tento na první pohled milý a přátelský obličej lemují husté kadeře medově blonďatých vlasů. Neposedně se v prstýncích kroutí až k jejímu pozadí. Jestli to takhle půjde dál, za pár let z ní máme reálnou Lociku. Zkrátka a dobře Lumina budí dojem princezny, kterou je třeba chránit. Problém nastává, když se neovládne. Iluze křehké květinky praskne jako mýdlová bublina a před vámi je noční můra, povětšinou už potřísněná krví. Ne, neumí se ovládat. Je to nekonečný boj s její pravou podstatou, který prohrává a krutě na to doplácí. Tak a nebo bych o ní mohla říct, že je to trpaslice, tuctová hloupá blondýna s modrýma očima, na jejichž účet se vede nemálo vtipů. Typická puberťačka, kterou nezajímá nic jiného, než její vzhled a koho na něj sbalí, aby se měla co nejlépe. Jak o ní budete smýšlet vy, je čistě jen na vás. Ovšem dávejte pozor, aby vás to nestálo to nejcennější, co máte. Život.

► P O V A H A

Šibalský úsměv na rtech, jiskřičky neposednosti v očích, spousta energie v každém kousku těla, jakoby s ní šili všichni čerti. Takhle se projevuje jen v nekonvenční společnosti mimo klan a rodinu. Hraje si na obyčejnou holku, která se s vámi bude proplétat temnými uličkami a užívat si života. Všechno je pro ni ještě nové a neznámé. Nikdy nevystrčila nos z města a netuší, jak vypadá okolní svět. Plánuje si, jak bude cestovat široko daleko. Vůbec ji netrápí, že nemůže na sluneční svit. V tomhle ohledu je až moc bezstarostná a nepřemýšlí do hloubky. Jinak je obyčejně chytrá holka, které to občas i pálí, občas si stojí na vedení. Na světě žije jen krátce, takže jí uniká spousta základních znalostí, ale díky její upíří podstatě, se učí velice rychle a vše si hned pamatuje. Jednou z jejích slabin je nesmírná upřímnost. Co na srdci, to na jazyku. Bezostyšně vám vpálí do xichtu, co si o vás myslí a nehledí na následky, které by to mohlo přinést. Za druhé se neumí ovládat a pustoší lidská těla jakoby to nebyly živé bytosti. To je částečně chyba výchovy, protože klan Ventrue na lidi pohlíží jen jako na kořist, ale nemusela by u toho vždycky nadělat tolik povyku, který si říká o prozrazení její existence. Za další je dětinsky naivní. Taky přehnaná zvědavost a vtíravost nejsou zrovna nejlepší vlastnosti. Má kouzelně protivný dar vetřít se kamkoliv bez pozvání a ještě strhnout pozornost na sebe. Upřímně ale jen hledá spřízněnou duši. Někoho, komu se bude moci otevřít, svěřit se s čímkoliv, co jí trápí a on ji vyslechne. Nic víc si nepřeje. No možná ještě tu pohádkovou lásku žili spolu šťastně až do smrti. Láska je to, co v jejím životě neskutečně chybí. Hřejivý dotek, pohlazení, obejmutí, projevy toho, že jdou rádi, že je na světě. Tím se v její rodině neskutečně šetří. Všichni jsou příliš vážní a moc hrdí, aby projevili nějaké city. Po Lumině se vyžaduje stejný vzorec chování, což je pro mladou upírku tohoto tisíciletí neskutečně těžké. Její rodina se zastavila v čase, stále lpí na starých tradicích a nepřijímá nové změny. Proč měnit něco, co roky funguje? Lumina se zmítá mezi svou přirozenou živou povahou a nucenou pózou, kterou drží vždy v přítomnosti starších upírů. Oblečená v drahých šatech s klidným ba dokonce povýšeným výrazem na tváři, připomíná neohroženou budoucí dědičku trůnu. Na jednu stranu se chce rodičům zavděčit, na druhou chce žít život podle sebe. Dvě tváře, dva životy ani jedna správná odpověď, jakou cestou by se měla vydat.

► H I S T O R I E

Mladičká upírka narozená dvěma váženým upírům. Její rodina si zakládá na čisté krvi, takže všichni upíři jsou potomci čistokrevných upírů. Pokud je někdo narozen jinak, či dokonce stvořen, není mezi členy rodiny přijat, a jeho stvořitel je z rodiny vyhoštěn. Patří k hlavním představitelům klanu Ventrue, což s sebou nese další nudná pravidla a zásady. Popravdě to u nich doma není žádná zábava. Lumina je nejmladší a velmi dlouho nejmladší bude. Má čtyři sourozence. Nejstarší sestře je několik století, je vážená členka rodiny i klanu, ale momentálně žije v Evropě. Druhá nejstarší sestra je omyl, o kterém se nemluví. Lumina se o její existenci dověděla jen náhodou. První bratr je jen o pár let mladší než ta, jejíž jméno se nevyslovuje. A mezi Luminou a mladším bratrem zeje více než stoletá prázdnota. Téměř všechny děti mají jiného rodiče, který ovšem splňuje všechny podmínky čisté krve. Je tak proto že se snaží zplodit nejsilnějšího upíra, co kdy chodil po zemi. Oni sami už mají svoje potomky a svůj život, avšak stále úzce spjatý s rodinou i klanem. Co se jejích rodičů týče, to je kapitola sama o sobě. Žijí v Aramoru s přestávkami už od nepaměti. Cpou nos do veškerých možných i nemožných záležitostí, které se týkají nejen upírů a celého města, ale mladičkou upírku neskutečně prudí všema těma příkazama a slušným chováním. Jenže Lumina není v postavení, kdy by si mohla stavět hlavu a vzpírat se jejich výchově. Potřebuje ji jako sůl. Její upíří podstata vyhrává nad racionálním uvažováním a ona stále není schopna to ovládat. Nemálo kdy se probere z transu v kaluži krve a desítkou mrtvol kolem sebe. Ještě chvíli bude omlouvána jako mládě, ale čím déle bude její žízeň nezkrocená, tím spíš ji může potkat stejný osud vymazání z historie jako její sestru. Této skutečnosti si je vědoma. Proto se v rodinném kruhu chová skutečně tak, jak se sluší a patří. Ale když ji nikdo nevidí, plíží se po městě, užívá si života, který se zdá být chvílemi šťastný a příjemný, a hlavně hledá informace o své vyhnané sestře. Co jí k tomu žene? Snad je to jen čistá zvědavost, čím se provinila, že ji potkal trest horší, než je smrt.

G A L L E R Y


Upír // Nyx Sierra di Conti

25. května 2018 v 22:25 | Admin - Darkness |  Záznamy

Věk: 480 let
Rasa:Upír
Druh: Nový
Vznik: Narození
Schopnosti: Teleportace

V Z H L E D

První, čeho si můžete všimnout jsou její dlouhé, přírodně tmavě hnědé až černé vlasy, sahající až pod lopatky. V současné době však jejich barvu mění jak se jí zlíbí. Nejčastěji ji zahlédnete s modrou či fialovou, ale experimentovala prakticky se všemi možnými variantami. Na své vlasy je patřičně pyšná, jelikož za tím, jak vypadají a v jakém jsou stavu se skrývají dlouhé hodiny péče. Většinu času jsou rozpuštěné, jen výjimečně si je jejich majitelka sčeše do culíku či jiného účesu. Úzký, podlouhlý obličej je tvořen tenkým, tmavým obočím, blankytně modrýma očima, jejichž barva se může mísit i s odstíny zelené či šedé, které působí dojmem, že se ocitáte pod jistým drobnohledem. Další částí obličeje je rovný nos a světle růžové, plnější rty. Nyx je vzhledem ke svému věku, alespoň tomu vizuálnímu, přiměřeného vzrůstu, měří přibližně 175 centimetrů. Hubenou, ne však vychrtlou postavu si pravidelně udržuje cvičením a nejrůznějšími sporty, ačkoli to ani není tolik potřeba, jednoduše není možné, aby si postavu zkazila. Výrazy v obličeji se prakticky nemění, vždy je usměvavý a na první pohled vstřícný. Nenechte se však zmást, může to být pouhá přetvářka. Skutečné emoce odrážejí především její oči, které prakticky nic neutají. Při prvním setkání se může zdát, jakoby ostatní propalovala pohledem. To však jistě není možné, pouze se snaží odhadnout, co je druhý zač a co od něj čekat. Co se stylu oblékání týče, přesně vymezenou představu nemá. Preferuje však tlumené, přírodní barvy před křiklavým, i když ani ty nejsou výjimkou. Nejčastěji vychází ven v riflích a obyčejném tričku, ve kterém se cítí pohodlně. Jindy musí být vše dokonalé až na takové úrovni, že by mohla působit dojmem, že jde na módní přehlídku. Jak již bylo zmíněno, záleží na příležitosti, na kterou se chystá. Na krku vždy nosí řetízek s drobným přívěskem ve tvaru delfína, který dostala od kamarádky ještě jako relativní dítě. Dá se také vícekrát omotat kolem zápěstí, čili se dá použít i jako náramek. Na vnitřní straně levého zápěstí má již od dětství malou jizvu, pár dalších má šikovně skryté před zraky okolí.

P O V A H A

Padlá na hlavu. Střelená. Bláznivá. To všechno a mnohé další na ni perfektně sedí. Nyx je taková malá, no dobrá, velká neřízená střela. Nikdy nemůžete předem vědět, jak zareaguje. V jednu chvíli je ta nejhodnější a nejmilejší osoba pod sluncem a ve druhé se změní na pořádného ďáblíka. Neváhá využít všechny dostupné možnosti, jak svého cíle dosáhnout, i za cenu možné osobní újmy. Nejvíc ze všeho totiž nesnáší prohru, která by pro ni znamenala minimálně konec celé její existence. Což je samo o sobě dost přehnané, ale pro Nyx je tato část životně důležitá. Když už jsme u toho, ráda a často přehání a zveličuje spoustu věcí. Má tendence brát druhé ne zrovna vážně, což má mnohdy za následek, že se pořádně spálí a doplatí na svou nepozornost. Nebojí se riskovat, i když se to ne vždy může vyplatit. Zkrátka a dobře se to dokonale hodí k celé její osobnosti. Má ráda napětí, adrenalin a pořádnou dávku vzrušení. Její výstřelky však často ohrožují jak ji samotnou, tak i okolí. Například, když někde vidí potyčku, musí se pokaždé zúčastnit. Využije každé příležitosti, kdy se může zúčastnit jakékoliv akce, ať už jde o kterýkoliv význam tohoto slova. Dokáže být pořádně sobecká a sebestředná, když na to přijde řeč, ačkoli se to nestává často. To už musí být situace vážně zlá. Je také ale pravda, že není zrovna snadné Nyx urazit. Společností nikdy nepohrdne, samotu doslova nesnáší. Hrozí-li, že by zůstala sama, automaticky ji přemůže menší panický záchvat. Dodržování osobního prostoru jí zřejmě nic neříká. Mnohdy se zdá, že ani neví, co to vlastně je. Bez problému totiž může přijít k naprosto neznámému člověku a dát se s ním do řeči. Ono v současné situaci nemá moc na výběr. Kdyby však jen to, bez problému se chová tak, jako by byli nejlepšími přáteli odjakživa. Dokáže takové věci, že byste se až divili. Ani to nemusíte postřehnout a už vás táhne někam na neznámé místo. Sama to na sobě nedokáže příliš posoudit, ale zkrátka se chová jako přírodní živel, neřízená střela a podobě. Jednoduše takový malý velký magor, který se zřejmě ve vývoji zasekl někde na úrovni ztřeštěného puberťáka. Jednoduše je jí všude plno a za každou cenu musí být středem pozornosti. Pokud s ní strávíte delší čas, dokáže se vám dostat pod kůži a lidově řečeno vás i nakazit svou přehnaně dobrou náladou a postojem. Dalo by se říci, že je také přespříliš velký snílek a idealista. Z každého dne se snaží vytěžit jen to nejlepší, dokud to ještě jde. Jednoduše je takové sluníčko. Má svou hrdost a jen tak někým se ponížit nenechá. Pokud by se o to někdo pokusil, šeredně by si svou troufalost odskákal. Což ovšem neznamená, že nepochopí legraci, to zase ano. Dokonce dokáže vymyslet spoustu vtípků i sama na sebe. Vypadat dobře je pro ni důležité a dle toho se také zařizuje. To je tedy ta část, která se projevuje po většinu času, co se Nyx sdružuje se svým okolím. Pak je tu ale i ta druhá, už ne tak výrazná, ale přesto v jistém směru důležitá. Milá, vstřícná a ochotná. Hlavně klidná, což je dost podivné. Zájmů a zálib má skutečně hodně. Například miluje dlouhé noční procházky po okolí, ideálně někde v přírodě. Krom toho také ráda fotografuje, stále vlastní svůj starý foťák. Sice už nevypadá jako nový, ale stále slouží. Jak již padlo, má ráda adrenalin. K tomu se vztahuje i jedna z jejích zálib a to je šplhání prakticky na všechno. Zkušenosti má jak se skálami tak třeba i stromy. Tu a tam si něco čmárá do deníčku, občas z toho vyjdou i docela pěkné kresby, na které může být pyšná. To jen tak pro představu.

H I S T O R I E

Je to již nějaký pátek od doby, co se Nyx narodila. Stal se snad zázrak? Říkejte si tomu jak chcete, ale stala se živoucím (víceméně) potomkem upířích rodičů. Jejich rezidence se nacházela v nejmenovaném městě v Itálii. Život v tehdejší době nebyl žádnou slastí, avšak neměli si na co stěžovat. Stejně jako další měšťané se podřídila tamějšímu systému a době. Zrakům okolí však neuniklo s jako rychlostí Nyx rostla. V jednu chvíli byla pouhé novorozeně a za pár dalších dní už vypadala jako pětileté děvče. Proto se první týdny schovávala a příliš často ven nevycházela, aby na sebe nestrhávala nechtěnou pozornost. Tu a tam se po setmění vykradla, aby mohla brouzdat ulice města. Potají a nepozorovaná, to byl jediný zákon. Jakmile byla dostatečně stará a změny v jejím vzhledu už nebyly tak drastické, konečně se mohla ukazovat více než doposud. Ačkoli to bylo riskantní, pár ze svých přátel se svěřila s tajemstvím své rodiny. Což se nakonec obrátilo proti ní, když je vyhledali místní a chtěli se jich zbavit. Nezbývalo než se narychlo sbalit a utéct pryč, kde je minulost nemohla dohnat. Od teď si dávala Nyx daleko větší pozor na to, o čem a s kým mluví. Jistou dobu se usadili ve Švédsku, rovněž Norsku a Rusku. Roky plynuly jako voda a ačkoli se staletí zdá jako dlouhá doba, Nyx to tak nevnímala. Ve věku přibližně tří set let se odpojila od svých rodičů a vydala se vlastním směrem. Možnost vycházení pouze v noci ji její cesty trochu znepříjemňovala, avšak dar, který jí byl svěřen, tento problém částečně vyřešil. Ačkoli to chtělo spoustu tréninku, nakonec se naučila zvládnout umění teleportace. Takto nemusela vkročit na denní světlo a přesto se pohybovat téměř kamkoliv, kam chtěla. Přirozeně si musela dávat pozor, aby nebyla zpozorována, jinak by byla v solidním problému. První pokusy pravda za moc nestály, avšak v současné době si troufá prohlásit, že se jí již podaří dostat se na plánované místo bez větších obtíží. Co se splynutí s dobou týče, zde neměla nejmenší problém. Ani tak ale nezapomněla na místo a dobu, odkud pochází - ostatně, kořeny v ní zůstanou zabudované už napořád.

Eventy

21. května 2018 v 15:19 | Admin - Darkness |  Akce

V Ý P R A V Y

Při vyhlášení výpravy se účastníci budou vydávat po stopách nějakého tajemství, záhady nebo za dobrodružstvím, a nebo budou reagovat na nějakou událost, jež bude vytvářet zápletku. Hráči budou postupně zapleteni do hry, kterou povede vypravěč. Vypravěč bude hru zpestřovat a zavařovat Vašim postavám. Zároveň je povede k cíli. Výprava může trvat jednu hru nebo i mnohem déle, to bude individuální. Může také být jen hra s vypravěčem, ale ta může být i neohlášená. Také se do výpravy mohou zapojovat systémové postavy, které mají podobnou roli jako vypravěč.
Výprava může být také jako "putování" a může se odehrávat mimo standardní herní knihy a mimo místa v okolí. Může se stát, že Vaše postavy budou cestovat na daleká místa ve světě.

Anketa

20. května 2018 v 21:56 | Admin - Darkness |  Akce
Ahoj, blog stále funguje, můžete se přihlásit za NPC postavy, které se budou pohybovat ve všech herních knihách nebo Povolání což jsou postavy, které se budou vyskytovat jen v některých herních knihách. Pokud máte nějaké další či jiné návrhy na nové systémové postavy, neváhejte a pište. Prozatím je těchto postav málo ale postupně se jejich počet bude zvyšovat.

Dále také uvažuji o založení nového RPG. RPG-Night pojede dál jako dříve. Co se týká nového RPG žánru, na to se chci zeptat Vás. Co by Vás bavilo a jaké nové RPG by jste tedy chtěli? Dole v článku přikládám anketu v které můžete hlasovat. Pokud budete mít jiné návrhy, které v odpovědích ankety nejsou, napište je do komentářů.

Admin - Darkness (Destiny)

Povolání

19. května 2018 v 16:17 | Admin - Darkness |  Ostatní
Čajovna

- nachází se na okraji města v úzké, tmavé uličce. Člověka však překvapí, že i v tomto temném místě se najde klidné místo k odpočinku a příjemné konverzaci s přáteli. Čajovnu řídí místní zcestovalá a tajemná žena, která není příliš komunikativní, co se týká její osobní minulosti. Jmenuje se Sheila, do tohoto města přišla když jí bylo čerstvých dvacet let a pro mnoho tajemství, které se tu ukrývá se rozhodla zůstat. Na příjemnou konverzaci je dobrým a milým společníkem, umí se o sebe postarat pokud hrozí nějaké nebezpečí. Sheila je člověk, kdysi také čarodějka ale své schopnosti přestala využívat a věnuje se pouze oblasti čajů nebo bylinné léčbě. Někdy je i lepší než samotná ošetřovna.


NPC

8. května 2018 v 19:30 | Admin - Darkness |  Akce
NPC (non-player character) postava neovládaná hráčem. Tyto postavy mají svou pevnou podobu a zpestřují hru stejně jako vypravěč. Za tyto postavy můžete hrát i vy, stačí se přihlásit do komentářů. Výběr těchto postav nespočíval na tom aby měly reálný vzhled. Město Aramore je fiktivním světem a proto i tyto postavy nemají mít vzhled reálných lidí ale mají, právě odlišným vzhledem zpestřovat hru. K tomu dopomáhá i různorodost původů postav.


N Y A D O

Stín, který ohrožuje nebo naopak chrání město? Nyado, si není nikdo jistý, je nevyzpitatelná. Nedá se jí věřit, ani ona nikomu nevěří. Nikdo neví odkud se tu vzala, odkud přišla a proč sem přišla. Usídlila se v tomto městě a žije tady již mnoho let. Zjevuje se velmi zřídka, v noci. Je stínem tohoto města a také se jako stín chová. Nyado nosí tmavý plášť s kápí, černé bavlněné kalhoty a jednoduchou, měkkou obuv. Rukávy pláště jsou do úrovně loktů, dále pokračují tmavé rukavice. Zpod kápě se táhnou krátké, na mikádo střižené, černé vlasy. Na zádech nosí katanu a u pasu krátkou stříbrnou dýku, se zdobenou rukojetí čínským drakem. Do tváře Nyado nejde vidět, schovává ji pod kápí. Nyado je zvláštní formou potomka smrti a démona v jednom. Není ani jedno, ani druhé. Umí se teleportovat, do jisté míry také plachtit a využívá telekinezi. Umí skvěle bojovat a je velmi rychlá a mrštná.
Životní příběh Nyado, proč zůstává v tomto městě a hraje si s některými obyvateli, plete se do konfliktů, které nejsou její, a nebo je sama vyvolává, nikdo nezná. Jen její přítomnost šíří neklid, strach, smíšené pocity, její hlas, který je podivný sám o sobě, zní jako ozvěna ale zároveň i jako šepot.Novinky

5. května 2018 v 0:41 | Admin - Darkness |  Novinky
Zdravím, návštěvníky, nové hráče i ty bývalé. Blog je znovu v provozu! Registrační formuláře jsou obnoveny! Provedla jsem několik nepatrných změn jako například, zkrácení zdlouhavých a nudných článků. Nechala jsem jen ty nejnutnější a nejdůležitější informace, takže téměř každý si prošel malou úpravou. Doufám, že to bude přehlednější a nebude to už tak nudné čtení pro hráče, kteří se tím nechtějí zdržovat. :-)
Také s novou inspirací s kterou se vracím chystám několik dalších změn ale budu potřebovat hlavně Vás nově příchozí hráče ale i bývalé. Společně musíme rozpohybovat tento "rezavý" blog a uvést jej znovu do provozu. Čekají vás eventy, NPC postavy a mnoho dalšího. ;-) Dotazy směřujte jako vždy na email nebo chatu, budu tam teď téměř každý den a to jen a jen pro Vás. :-) Snad se vše tedy vydaří jak má neváhejme, pojďme do toho!

S pozdravem a novým elánem
Vaše Darkness - (Destiny)

CHAT

3. května 2018 v 18:21 | Admin - Destiny |  Ostatní
Po dobu než bude zprovozněn znovu chat a stránka zcela v provozu, bude chat tady. Klidně pište připomínky, nápady, hráči, nehráči. Tímto otevírám tuto diskuzi o čemkoli přímo tady ;-)

Prosím neposílejte reklamy a upoutávky na svůj web, budou stejně smazány a při opakované výzvě zablokovány. Děkuji
Admin - DARKNESS (DESTINY)

CHAT!!!

6.5.2018 - od 14:00 do 00:00