Vlkodlak // Emma Charlotte Amber

15. srpna 2014 v 20:44 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 27.8.1849, vypadá ale zhruba na 21
Druh: Úplný
Vznik: Kousnutí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Možnost přeměny ve zvíře (nejčastěji bílá holubice), neviditelnost

  • V Z H L E D
Emma je vysoká, štíhlá a hezká holka. Jak se komu zdá, že... Má krátké, po ramena dlouhé, špinavě blonďaté vlasy, jasně modré oči a plné, růžové rty. Je to dívka, které by jste vzhledem hádali, asi 21 let. Její kůže má jemně broskvový nádech, špatně se opálí a v zimě bývá bledá. Emminy nohy jsou dlouhé a útlé. Také ony jsou po většinu času bledé a v létě světle broskvové. Pokud by jsme měli popsat její oblečení, byli by jsme zde dlouho. Ale krátce... Emma má ráda barevné věci. Neuvidíte na ní černé a šedé oblečení...to ne. Nejčastěji má barevné triko, svetr, tílko, mikinu a tak dále. Rifle, kalhoty, kraťase, sukni, šaty. To vše nosí. Tato dívka nemá žádné tetování ani pearcing. Zato nosí zlatý přívěsek pergamenu s písmeny: E&Ch. Občas (zvláště po úplňku) má na rukou, nohou a vůbec celém těle oděrky a jizvy. Nebývají moc nápadné a časem se zhojí. Jen na jedné paži má dlouhou, nezhojenou jizvu. Pokud je Emma ve vlčí podobě, je stejná jak kterýkoliv vlk, akorát je velká a mohutná. Má typickou šedivou barvu, žluté oči a velké zuby. Pokud se promění do zvířete, je to holubice. Je celá bílá a má červený zobáček.
  • P O V A H A
Tato dívka je strašně nevypočitatelná a často nezkrotná. Nerada se podvoluje jiným a příkazy nesnáší. Také se jí rychle mění povaha. Je v pohodě a milá a najednou, kdo ví proč je uražená, naštvaná a nepřátelská. Pokud je ve vlčí podobě, špatně se ovládá a bývá nebezpečná. Ovšem není jen špatná. Pokud ma dobrou náladu, ráda pomůže a pokecá. Emma se velice ráda seznamuje s přírodou a zvířaty. Nikdy by neublížila ani mouše...snad jen pavoukovi, škvorovi, a všem těm broukům.
  • H I S T O R I E
Emma se narodila v Estonsku, takže na severu Evropy. Její matka jí odložila do dětského domova, krátce po jejím narození. Dívka byla odsouzena k tvrdému životu mezi ostatními a přizpůsobila se skvěle. Vůbec nebyla v koutku, ale v prostředí dění a hlavně všemu šéfovala. Byla také hodně divoká a zlobivá. Snad proto si jí nikdo nevzal. Když jí bylo osmnáct, odešla z domova a dlouho žila jen tak u kamarádů a na ubytovnách. Jednou, byl zrovna úplněk...spala Emma v lese, protože neměla, kde jinde. Nebála se, na strašidla a tak dále nevěřila. V noci jí probralo vytí. Posadila se, zaslechla šramot a pak jí něco skočilo po krku. To !něco! se pak ostrými tesáky zakouslo do její paže. Strašně tehdy křičela bolestí a probrala se až ráno. Považovala za zázrak, že přežila. Jenže pak se začala měnit do vlkodlaka. Netrvalo dlouho a zůstala v lese, daleko od lidí. Tady se dozvěděla o Winnipegu a rozhodla se tam vypravit... Tak tady končí historie Emmy a začíná současnost.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama