Vlkodlak // Claire Leavitt

15. srpna 2014 v 20:23 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 21 let
Druh: Úplný
Vznik: Kousnutí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Čtení myšlenek, možnost uzdravit jakékoli zranění

  • V Z H L E D
Objevila se před vámi žena, které byste mohli tipnout méně jak 21 let. Zřejmě to dělají rysy v obličeji a možná také její výška, která se rovná 170 cm. Postavou se řadí mezi hubené a má bledou pleť, která napovídá, že bude odněkud ze severských zemí. Dlouhé, blonďaté vlasy lemují její oválný obličej. Na něm není nic nenormálního. Jeden pár světle modrých očí obklopují husté černé řasy, které prodlužuje černou řasenkou. Pod očima se nachází nos, který není ani velký, ale ani malý. Ústa jsou narůžovělá a v bledé pleti se částečně ztrácí. Když vás obdaří svým úsměvem, lze spatřit řadu správně udržovaných zubů. Můžete si také všimnout znaku nekonečna na pravém zápěstí ruky. Nějaký větší doplňky, ať už náušnice, řetízky nebo náramky, na ní nenajdete. Její styl oblékání se převážně točí kolem černé barvy. Ne vždy je tomu pravda. Chodí ladným pohybem za doprovodu parfému, který je cítit po lesních plodech.
  • P O V A H A
Claire je velmi introventní osobnost, leč o sobě tvrdí naprostý opak. Je tvrdohlavá a za svými názory si tvrdě stojí. K lidem se chová tak, jak se oni chovají k ní. Dokáže být upřímná a často i v prekérní situaci dobře poradit. S lidmi nerada navazuje oční kontakt, častokrát se pohledu z očí do očí vyhýbá. Těžce důvěřuje lidem a v tom je hodně podezřívavá. Její slabá stránka je také ovládání její výbušnosti. Velmi těžce tedy zvládá i svojí proměnu. Většinu volného času tráví sama v přírodě, nikoli ve společnosti.
  • H I S T O R I E
Claire je z jednovaječných dvojčat a narodila se na Aljašce 25. listopadu v městečku Fairbanks. Měla opravdu dobré dětství, leč jí v domácnosti chyběla mužská autorita. Se svojí sestrou měla opravdu pevný vztah, který -jak se zdálo- nemohlo nic ohrozit. Říkaly si všechno a na tom se zakládala jejich bezmezná důvěra. Když Claire dosáhla 19ti let, začala pracovat jako barmanka ve zdejším klubu. Tam potkala svého přítele, který byl údajně o dva roky starší. Chodila s ním asi rok, ale i přes to se jí zdálo, že o něm neví zcela všechno. Vždy se totiž v den úplňku vypařil. Claire si nad tím už ani nelámala hlavu, přišlo jí to jako samozřejmost a tak to nechala plavat. Jednou v pozdních večerních hodinách se vracela z práce domů. Už tu noc to ve vzduchu viselo, jako černý mrak. Měla zvláštní pocit, pocit úzkosti a stresu. Nedávala to na sobě znát a pokračovala v cestě. Jelikož dům nebyl od centra tak daleko, šla pěšky. Brávala to zkratkou, ale tu jí najednou zatarasilo nějaké monstrum. Stálo to na dvou nohách, ale bylo to o něco větší a mohutnější než člověk. Dokonce slyšela i mírné zavrčení. Sneslo se to na všechny čtyři. Claire se bez zaváhání dala na útěk. Ucítila trpkou bolest na svém pravém boku, skácela se k zemi a ucítila také to, jak jí něco chytilo za nohu. Snažila se vymanit z bolestného sevření, bez ohlížení se na příšeru za sebou. Nic víc už si z té noci nepamatuje a druhý den ráno se probudila v nemocnici s bolestmi hlavy a bolestmi na pravém boku. Po dlouhém léčení v nemocnici se vrátila domů. Plná energie a plná síly. Neuvědomovala si, co se s ní děje. Při dalším úplňku pociťovala, že jí roste síla a roste její zuřivost. Nedokázala se vůbec ovládat. Nakonec v úplné přeměně do vlkodlaka rozdrápala svojí sestru ve spánku. Bez jakéhokoliv tušení, že sestru zavraždila právě ona, se i přesto sebrala a odstěhovala se do vzdálenějších míst - Winnipegu. O tom, že je vlkodlak ví, ale nějak znát to na sobě nedává.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama