Upír // Patrizia Leonida Duarte

16. srpna 2014 v 21:06 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 235 let
Druh: Nový
Vznik: Narození
Rasa: Upír
Schopnosti: Telekineze, živel energie

  • V Z H L E D
Velmi světlá kůže upoutá už na první pohled. Dominují jí tmavě hnědé vlnité vlasy a jasně zelené oči s kočičími zornicemi, které mají zvláštní zelený znak okolo celého oka, díky kterému oko působí úzce a zle. Nosí nejčastěji bílé kimono se zlatým lemem a černočerveným pásem. Nikdy nenosí boty. Postavu má malou kvůli svému italskému původu. Obličej je kulatý, a nebýt oněch znaků kolem očí, působil by téměř dětsky. Obočí má husté a černé, řasy dlouhé a rovněž černé. Působí mladší, než ostatní upíři, ale je velmi chytrá. Její ruce jsou jemné ale silné, od věčného tahání těžké flétny. Můžete si všimnout piercingu v jazyce, ovšem jen zřídka, protože příliš nemluví.
  • P O V A H A
Ačkoli působí zle, nikdy neubližuje bezdůvodně. Sama si bolesti prožila dost. I když je nebezpečná. Pochází z tajného vznešeného a mocného klanu, který není ostatním upírům znám. Mezi jejich dědičné znaky patří právě ona "pečeť" kolem očí. Je velmi chladná a nezávislá. Vždy si jde za svým. Má výborný sluch, zrak a intuici, už však ne tak vyvinuté ostatní smysly. Miluje hudbu a odmala hraje na příčnou flétnu, kterou zdědila po své babičce. Nerada zabíjí a nenávidí svůj původ, i když si to nechává pro sebe. Nikdy se neposmívá a dokáže se vcítit do jiné osoby, ačkoli nikdy neukazuje své emoce, a snaží se mít odstup. Nerada prozrazuje svoji identitu. Také tráví čas koukáním na měsíc nebo hraním shogi a klasických šachů.
  • H I S T O R I E
Narodila se v Itálii dne 24. 2. 1779, v tajné ale staré upírské rodině, v klanu Duarte. Když jí byl rok, zbytek jejího klanu byl pravděpodobně vyvražděn, i když je možné, že Patriziina starší sestra Marie je naživu, protože její tělo zmizelo. Patrizia se po ní snažila už mnohokrát pátrat, však bez výsledku. Šest let byla v Itálii, kde se skrývala před lovci upíru, před vlkodlaky, ale i před upíry z jiných klanů, protože ti by okamžitě poznali, že není z jejich klanu a bezmilostně by ji zabili. Poté se přimíchala ke skupince lidí cestujících do Japonska. Tam žila v ústraní od lidí do roku 1838. Nebyl to však lehký život - byla dvakrát napadena vlkodlaky a čtyřikrát lovci upírů, se kterými si však hravě poradila, především díky elektrokinezi. Poté se přestěhovala do Ameriky, kterou se rozhodla prohledat. Strávila tam 235 let, však bez efektu. Až jednou se od jedné stařeny dozvěděla o Winnipegu, kde doufá, že najde své místo…

  • G A L L E R Y
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama