Upír // Lenna de la Winter

15. srpna 2014 v 22:48 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 19/197 let
Druh: Vyhnanec
Vznik: Narození
Rasa: Upír
Schopnosti: Neuvěřitelná rychlost, možnost přeměny do zvířete

  • V Z H L E D
Když se podíváte na Lennu, dozvíte se, že je to prcek. A to doslova. S bídou může měřit tak 160 centimetrů, ale díky ppměrně dost pohublé postavičce může vypadat ještě drobnější, než doopravdy je. Má oválný obličej se špičatou bradou a nízkým čelem. Do obličeje často zasahují čokoládově hnědé vlasy, sem tam mastné a velice často roucuchané, často svázané do copů a různých drdllů nebo culíků. Když si je ale rozpustí, což se skoro nikdy neuskuteční, tak poznáte, že jsou dlouhé něco málo pod lopatky a mírně vlnité. Na čele se nachází tenké půlměsícové obočí, stejné barvy jako vlasy. Oči jsou obyčejně velké, avšak když se do nich podíváte, nejspíš se v nich "utopíte", protože jsou temně hnědé a "hluboké" jak studánky. Její nos je malý, trochu špičatý. Rty mají světlunce růžovou barvu, obvykle se tváří neutrálně. Usmívat se ji uvidíte jen opravdu zřídka. Lenna má také tetování, a to je slovo "Hi" na levém zápěstí. A Lennin styl oblečení? Jedním slovem - tmavý. Nejraději nosí upnuté rifle, klidně i s dírami,ale opravdu musíbýt úzké. Něco jako rifle "zvony" by na sebe v životě nenavlékla. Jako ttrička volí dost obyčejná, takže opravdu jakákoliv. I její styl je dost obyčejný. Ne moc často ji taky uvidíte v sukních a šatech. Jako boty nosí conversky, všech barev, různé kombinace tkaniček a podobně. Šperky moc nenosí, jediná vyjímka se houpe za chůze na jejím krku. Je to kovový přívěsek malého nože, který vypadá jako opravdu ostrý, kdo ví. Ten je zavěšený na kožené šňůrce. Celkovým dojmem může vypadat roztomile a společensky. Proměňuje se do srnky s hebkou skořicově hnědou srstí a s trochu většíma ušima.
  • P O V A H A
Lennin výraz je často chladný a neutrální. Podobná js tedy i její povaha. Není tedy skoro vůbec přátelská. Pokud už teda nějaké ty přátele má, tak js jich málo a skoro vůbec se s nimi nestýká. Úplně nesnáší, když se třeba prochází někde po lese a někdo cizí se jí doslova vnutí, aby si s ním vykládala. Když tohle někdo udělá, začne dost histericky křičet a někdy po vás něco hodí. Pak nejléle někam uteče, kde si pak různým způsobem vybíjí zlost. Možná, že není takový "svatoušek" jak může vypadat. Když ji ale více poznáte, zjistíte, že dokáže být sice milá, ale to jen opravdu velmi zřídka. Smysl pro humor jí sice nechybí, ale moc ho nevyužívá. Ve společnosti jiných upírů se snaží chovat co nejnápadněji, ale taky se před ní snaží utéct, protože je to vyloženě samotářský typ. A pokud jde o nepřátele, spíše se před nimi schovává. Ráda se prochází, nejlépe po lese, kde je nejradši sama. Když se promění do srnky, je skoro neslyšitelá, běhá dost rychle.
  • H I S T O R I E
Lenna se sice narodila ve Winnipegu, teda spíše poblíž Winnipegu, ale má francouzské jméno. Její rodiče, kteří byli oba upíři, se jmenovali Sharon a Mauricio. Jakmile holčička přišla na svět, okamžitě se museli dát na útěk před neznámou smečkou vlků, která její rodiče pronásledovala. Po několika minutách útěku je vlci dohnali. Oba rodiče sice nezemřeli, ale utekli. Lenna se stačila schovat někam do lesa a myslela si, že jsou rodiče mrtví. Velice truchlila a sama bloudila lesem. Jednoho dne však narazila na upíra, na kterého si už prý nepamatuje (na jeho jméno). Ten ji unesl do svého sídla a učil ji lovit a všechno,.co by měl upír umět. Jak tak postupem času se Lenna zlepšovala, zpřátelila si svého "učitele" a poté se do něj zamilovala. Dokonce s ním měla i dítě, jenže "učitel" prohlásil, že ho nechce tak ho vzal, a od té doby Lenna své dítě nikdy neviděla. Sice ona sama ještě věří, že žije, ale nevěří, že by ho potkala. Ani mu nestihla dát jméno. Svěřila se s tím svému "vyvolenému", jenomže ten se naštval a Lennu vyhnal. Lenna z toho byla dost špatná. Po asi dvou týdnech zoufalého hhledání domova našla cestu do Winnipegu, kde se usadila. Není zde sice tolik šťastná, ale prý máalespoň něco. Taky chce zapomenout na svou minulost a začít nový život.

  • G A L L E R Y
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ignitera Aquver Ignitera Aquver | E-mail | Web | 16. srpna 2014 v 0:14 | Reagovat

Krásný den přeji,
Chtěla bych se jen zeptat, z jakého důvodu jste odstranili naši ikonku z Vašich stránek? Nebyla jsem totiž o konci spolupráce informována a tento přístup se mi nezamlouvá, ráda bych tedy znala důvod Vašeho jednání.

Děkuji za pochopení,
Za Akademii Měsíce a Slunce:
Ignitera Aquver, ředitelka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama