Upír // Bethia Anna Lavoi

16. srpna 2014 v 18:06 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 160/18 let
Druh: Nový
Vznik: Kousnutí
Rasa: Upír
Schopnosti: Živel voda, telekineze

  • V Z H L E D
Bethia je malá a štíhlá dívka, která nemá skoro žádné svaly. Na první pohled vypadá křehce a mladší, než doopravdy je. Její husté hnědé vlasy jí spadají do půli zad a za vlhkého počasí se rádi vlní. Nejradši je nosí rozpuštěné a nijak zvlášť upravené, protože si je každou chvíli rukou prohrabuje. Má velké tmavě oči, které na určitém světle mohou působit až černě. Bethia není typ dívky, která by milovala výrazné líčení. Své oči zvýrazní jemnou linkou a řasenkou, její plné růžové rty si vždy přetře leskem. Miluje boty s vysokými podpatky a šaty nejrůznějších druhů, které nosí pořád na sobě. Mezi její další oblíbené kousky patří sukně, kraťasy a trička různých střihů a barev. Nejradši si obléká světlé barvy doplněné černou, ale nikdy by si na sebe nevzala něco, co je až moc tmavé.
  • P O V A H A
Bethia dokáže na první pohled působit plaše, ale po jejím delším pozorování zjistíte, že je doopravdy divoká a nikdy nedokáže jen tak nečině stát. Ráda se vrhá do nebezpečí a její velkou láskou je adrenalin. V některých případech má sklony k aroganci, na které se však snaží moc neupozorňovat, jelikož na ně moc pyšná není. Miluje smích a kdykoliv má příležitost, snaží se všechny kolem sebe rozesmát. Dokáže být však velice citlivá a vše si bere až moc osobně. Pokud se na někoho naštve, nemá to dlouhé trvání a za chvíli je zní znovu ta Bethia, kterou všichni znají. Jejím nejoblíbenějším koníčkem je seznamování se s lidmi a neustále mluvení, jen občas pouští někoho ke slovu, což se jí občas vymkne z rukou, jelikož nedokáže lhát a za každou cenu je upřímná a dokáže někomu z plných plic říct, co si o něm myslí. Pokud jde o vztahy, je za každou cenu věrná a ochranitelská.
  • H I S T O R I E
Narodila se roku 1857 do jedné z nejbohatších rodin v Paříži. Spolu se svými dvěma staršími sestrami, žila v obrovském domě na kraji města. Její otec byl velice vážený muž, který si rád zahrával s lidmi. Matky, však byla obyčejná žena, která chtěla pro své dcery jen to nejlepší. Už jako malá byla Bethia nucená chodit na nejrůznější plesy a chovat se jako dáma. Nosit dlouhé šaty a později příšerně upnuté korzety. Když se její sestry o pár let odstěhovali pryč a začali žít svůj vlastní život, všechna pozornost její matky se přenesla na ní a ona začala být rozmazlována. Dostala vše, co si přála. Sebevědomí jí stoupalo čím dál tím víc a později se začala chovat více a více arogantněji. To však nic neměnilo na tom, že jí všichni zbožňovali. Jednoho dne, uprostřed plesu, pořádaného na počest jejích 18tin jí nějaká cizí muž odvedl pryč a následně jí pokousal. Ona se poté proměnila na upírku. Bála se něco takového svým rodičům oznámit, a proto utekla pryč. Nechala své rodiče, aby si mysleli, že zemřela. Její matka to psychicky neunesla a pár dní po té se zabila. Bethia jen s pár věcmi utekla do Anglie, kde žila na vlastní pěst. Postupem času se z rozmazlené a věčně brečící dívky stala milá a usmívající se dívka. Později jí její nohy zanesli až do Wennipegu, kde se konečně cítila šťastnou a volnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama