Elf // Aini Flores

16. srpna 2014 v 17:38 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 20 let
Druh: Měsíční elf
Rasa: Elf
Schopnosti: Živel země, Možnost uzdravit jakékoli zranění

  • V Z H L E D
Aini není tlustá ani hubená, je docela nízká, na elfské poměry. Její protáhlí obličej lemují dlouhé bílé až blonďaté vlasy, které při měsíčním svitu září stříbrným odleskem. Dost často si je splétá do složitých copů. Její oči jsou zeleno-modré, ale občas jsou i šedivé, s dlouhými řasami. Nad nimi má úzké, jemné obočí. Její rty jsou plné, světle růžové barvy. Pokožku má velice světlou až skoro bílo-stříbrnou. Pod levou klíční kostí má vytetované tři letící vrány, které ji připomínají její rodinu. Své tetování dost často skrývá pod tričky bílé, černé, modré nebo zelené barvy. Ráda nosí sukně a kraťasy.
  • P O V A H A
Ve svém okolí bývá velice oblíbená. Na všechny působí milým a přátelským dojmem. Ale není to jen hra? Nesuď knihu podle obalu. Dokáže být zlá a nemilosrdná, arogantní a domýšlivá. Ale tuto její zlou stránku zná jen hrstka lidí, kteří ji znají lépe, a kterým důvěřuje. Ráda se směje a vtipkuje, i když i to se v některých momentech nehodí. Někdy je tichá a s nikým nemluví, jen se utápí ve svých myšlenkách a vzpomínkách nebo si čte. Miluje poznávání nových elfů, ale poznávání jiných ras, lidí, vlkodlaků, upírů nebo draků, má také v oblibě. I když ví, že by to tak být nemělo.
  • H I S T O R I E
Aini dříve bydlela na venkově, někde v západní Evropě. Kde bydlela do svých patnáctých narozenin, pak se přestěhovala, se svou matkou, otcem a starším bratrem, do severní Kanady, kde žila poklidný život až do svých 19 let. Její bratr dospěl a přestěhovat se do New Yorku. Po jeho odchodu se cítila tak prázdná a bezradná, že čas od času vyšla na procházku, ze které se vrátila klidně i po pár dnech. A jednou když si myslela, že už tu prázdnotu v jejím srdci nevydrží, zašla do města a tam se nechala potetovat. Nechala si vytetovat jednu vránu, která ji připomíná bratra. Po jejím návratu domů, jí matka oznámila, že její otec zemřel, za nejasných okolností. Jediný kdo jí zbyl, byla matka, se kterou se poté snad každý den alespoň jednou pohádala. Po jeho pohřbu k jejímu tetování přibyla další vrána. Po roce zemřela i její matka, na otravu krve. Po této události si nechala vytetovat poslední, třetí vránu. Nechtěla zůstávat v domě, ve kterém doposud žila. Začala cestovat po Severní Americe. Heslo, kterým se snažila řídit celý svůj život, přestalo dávat smysl a ona se za to nenáviděla. 'Zůstaň a bojuj nebo odejdi a zemři." Pak se ale doslechla o místě plném bytostí jí podobné. Mohla bych začít nový život - pomyslela si, ale její tetování ji v tom bránilo. Po dlouhém rozhodování se to místo vydala hledat.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 refinery refinery | Web | 19. června 2015 v 8:46 | Reagovat

nebankovní půjčka kladno :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama