Démon // Crowley

16. srpna 2014 v 13:12 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: Nějaký pátek to bude, ale sám si není jistý
Druh: Deopel
Rasa: Démon
Schopnosti: Žádná další

  • V Z H L E D
Patří k druhu, který mění své podoby, takže má mnoho podob. Jeho nejoblíbenější mužská podoba je muž, který měří přibližně dva metry a má světle hnědé vlasy a stejně tak zbarvené vousy. Jeho rysy jsou ostřejší, ale stále dost mužské. Pleť má mírně opálenou, jako by pocházel z jihu USA a podobný má i přízvuk. Celé tělo má pokryté svaly a díky nim a výšce pouští občas hrůzu. I když je to démon, tak jeho oči jsou v této podobě zelené, ale často se zdají být hnědé. Také má jednu oblíbenou ženskou postavu, ale radši používá ty mužské. Když se změní v ženu, tak má dětské rysy a dlouhé tmavohnědé vlasy. Stejně hnědé jsou i oči a v nich, jako by bylo víc opovrhování, než kdy jaké oči měli. Štíhlá postava a však malá z ní na první pohled dělá slabou chudinku. Jenže to je pravý opak. Ve všech svých podobách si zanechal svůj styl oblékání. Velmi často nosí dlouhý černý kožený kabát a staré oprýskané vojenské boty. Pod kabátem často nosí košile s kostkovými motivy, které bývají dost temně barevné a k tomu tmavé rifle, které jsou často špinavé a obnošené. Nikdy nenosí čepici nebo kapuci, ani jedno nemá rád. Když se skutečně a hodně naštve, tak jeho oči se změní v krvavě rudé. Když se mění tak se kolem něj objeví černý dým.
  • P O V A H A
Jako každý démon i on je krutý a arogantní, ale na povrch se chová mile, přátelsky. Jenže to je jen přetvářka. Jeho milé chování je jen, aby "zapadl do davu". Rád o sobě tvrdí, že se od ostatních démonů liší tím, že si nešpiní ruce a radši jen sleduje, jak ostatní trpí. Jenže i on se nudí, a tak i on si občas zašpiní ruce. Když nemá náladu na mučení, tak si najede nějakou holku (ženskou podobu bere málokdy) a užije si s ní jako normální smrtelník. Nikdy nehledá holku na déle než jednu noc, neboť on je bere jen jako zábavu. Sám sebe nazývá vtipným, ale jeho vtip je spíše sarkasmus, kterého je plný a často je ten sarkasmus až necitelný. Nikdy ho nezajímá, co ostatní trápí a když už ho to zajímá, tak to proti nim využije. Nikdy o sobě netvrdí, že je statečný, ani že je zbabělec. Jeho zbabělá povaha se ukazuje jen málo kdy, ale když se ukáže, tak se projeví tím, že zmizí ze země nebo dokonce i z kontinentu. Právě tato povaha se objevila v době, kdy po něm šel Elf a on se vypařil a odjel do Ameriky. Také je velmi dobrý herec a lhář.
  • H I S T O R I E
Jeho první vzpomínka je, jak hledí na bílé stěny nemocnice. Všude cítil krev a infekci skoro se nedalo dýchat. Byl v mužské podobě, takového hubeňoura, který moc nezapadal mezi ostatní lidi, podle všeho vojáky. Nemohl si vybavit nic před tím, než se probral v nemocnici a to se mu nelíbilo. Uzdravil se rychle, ale přesto v nemocnici zůstával déle a po nocích chodil od postele k posteli a působil vojákům bolest a utrpení. Jenže pak ho to začalo nudit, a tak z nemocnice odešel. Jeho podoba v nemocnici se mu nelíbila, a tak se změnil na muže, kterého potkal na ulici a vypadal důležitě. Stal se vojákem a bojoval. Jenže on nestál ani na jedné straně a neustále si vytvářel chvilkové přátele, o kterých si zjistil hodně věcí a pak jim ubližoval. Tehdy se setkal s elfem a okamžitě v něm vybuchla nenávist a opovržení. Věděl co je zač, to jako jednu z mála věcí si pamatoval. Elf mu pomocí své magie chtěl ublížit, ale Crowley to nechtěl trpět, a tak se proměnil v malou ženu a odjel do Ameriky. V Americe se opět proměnil na muže a začal si užívat temné a zaprášené uličky New Yorku. Jeden čas se přidal i ke gangu. Jenže brzy ho to začalo nudit a on z New Yorku odešel. Naštěstí se brzy objevil sériový vrah, kterému se přezdívalo Zodiac Killer. Crowley ho našel a začal s ním spolupracovat. Nikdy nezabil nikoho nezabil, ale sledoval Zodiaca při práci. Jenže jednou se Zodiac rozhodl, že zabije i jeho. Crowley však byl mnohem rychlejší a než sériového vraha zabil, tak ho mučil a pak ho pohřbil hluboko v poušti poblíž Las Vegas. Pak se začal potulovat a sledoval jak lidé ničí sami sebe, ale občas se začal i tímto sledováním nudit, a tak si začal dělat "přátele", které pak duševně trápil, až se z toho někteří dostali do blázince. Nedávno se rozhodl, že se odstěhuje na místo, kde je snad vše možné.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hwalden hwalden | Web | 9. září 2016 v 0:45 | Reagovat

půjčky se spolužadatelem :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama