Banshee // Kim Marten

16. srpna 2014 v 13:44 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 15.4.1989/25 let
Rasa: Banshee
Schopnosti: Živel vzduch, telekineze

  • V Z H L E D
Kim je malá a hubená bytůstka, má krásné, modré oči, které rámuje husté černé obočí. Obličej má ostře řezaný, o takovém se zdá mnoha modelkám a tak i přes její podivnou povahu jí hodně roztleskávaček ve škole závidělo. Má malý nos a dominantou jejího obličeje jsou velké, plné rty. Její pohled dokáže všechny okolo uhranout. Kim přímo miluje černou barvu a tak byste v jejím šatníku nenašli nic jiného, než černé oblečení. I když nosí jen jednobarevné kusy oblečení, všechny nedostatky zakrývá její obsáhlá sbírka doplňků: náušnice, náramky, náhrdelníky, kabelky a boty na extrémně vysokém podpatku. Ve škole se na ní všichni otáčeli a právě to jí dělalo největší radost.
  • P O V A H A
Nikdy neměla moc přátel,byla outsider.Do školy chodila jen protože musela,často tam ani nechodila. Kim je příznivkyně umění od hudby až po malby,sama moc ráda maluje a je v tom moc dobrá,ale zato ve sportu a tanci moc nevyniká,vlastně vůbec o hodiny tělesné výchovy se vždy snažila stát co nejvíc vzadu.Po škole experimentovala s drogami,ale šla se léčit.Po pár letech chození po léčebnách se z toho dostala.Má ráda společnost,párty,užívá si okamžiky obdivu od ostatních a žije život naplno.
  • H I S T O R I E
Kim prožila své dětství v Dublinu se svou bohatou rodinou. Už od dětství měla krvelačnou povahu, a proto neměla žádné přátele. Už jen pouhé výkyvy nálady dokázaly její rodinu vystrašit k smrti. Jednoho dne, když bylo Kim dvanáct let, šla s celou svojí rodinou do restaurace. Cestou zpátky byli napadeni skupinou vrahů,byli to draci najednou se proměnily a vše v okolí sežehl plamen včetně Kim a její rodiny. Kim zemřela jako nevinná dívka a tím se z ní stala banshee, ale její rodiče to nepřežili. Se svým strýcem se přestěhovala do New Yorku. Kim vždycky chtěla být modelkou a tak byla štěstím bez sebe, když jí nabídli práci modelky v Kanadě. Spolu s dalšími dvaceti děvčaty odjela Kim do Kanady. Záhy ale zjistila, že to všechno byl jen podvod. Tenkrát se poprvé přeměnila do své druhé podoby a povraždila celý zájezd. Od povražděných těl utekla do lesa, ve kterém se hned ztratila. A pak nalezla bránu do města. Bránu do Winnipegu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama