Banshee // Angelika Jonesnová

16. srpna 2014 v 17:53 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 17 let
Rasa: Banshee
Schopnosti: Živel voda, možnost přeměny ve zvíře

  • V Z H L E D
Má krátké černé vlasy s tmavě modrým melírem, které ale při přeměně narostou zhruba po pas. Její oči jsou modré, má normální barvu pleti, možná by se dalo říct, že trošičku opálenou, její rty jsou světle růžové. Na zádech u lopatky má vytetovanou hlavu sněžného tygra, na ruce a na tváři má vytetované bílé čáry, které jsou pro ni symbolem nespoutanosti a svobody, na levém boku má ještě tetování zlomeného srdce, jehož jedna půlka je zdravá, červená, a druhá je zmrzlá, modrá, a ty dvě půlky k sobě sešívá jehla se zelenou nití. Má celkem široká ramena a boky, měří asi 172 cm. Postavou je to normální holka, není ani příliš hubená, ani tlustá, je zkrátka tak akorát. Nejraději nosí šortky, "roztrhané" džíny, trička bez rukávů nebo hodně krátká trička, z bot má nejraději ty na podpatku. Hodně ráda míchá dohromady oblečení různých vzorů a barev, i když jí pak říkají, že vypadá jako strašák, také ráda nosí oblečení neonových barev. Nemá ráda, když jí někdo říká, jak by se měla oblékat. Ráda se i líčí a nosí šperky.
  • P O V A H A
Je velmi nepředvídatelná, i když většinu času se chová klidně, ale snadno se dokáže naštvat a to si ji pak nepřejte. Je taky trochu zlomyslná, ale je to věrná a hodná kamarádka. Je také celkem ustrašená a paranoidní, jen výjimečně jsou situace, kdy dokáže být statečná a to třeba situace, když hájí kamarádku. Když je naštvaná, uklidňuje ji zvuk vody. Velmi ji baví plavání, kreslení a psaní povídek, ale kreslení bohužel občas dopadne celkem katastrofálně. Také šíleně ráda poslouchá hudbu. Je velmi společenská, ale jsou dny, kdy by se nejraději ukryla před celým světem. Má moc ráda zvířata a taky se o ně ráda stará. Nesnáší, když s ní někdo nesouhlasí, je velice tvrdohlavá a občas i dětinská. Její nejoblíbenější barva je modrá.
  • H I S T O R I E
Narodila se 23. 2. 2000. Bydlela v zapadlé vesnici, jejíž jméno se hodně špatně vyslovuje. Měla milující a velkou rodinu a také hodně zvířat. Měla dva sourozence: Bratra, dvojče, Christiana a sestru René, která byla o pět let mladší než ona. Ve škole nebyla nikdy nijak zvlášť oblíbená, ale pár kamarádek tam měla a známky taky byly celkem dobré. Když jí bylo patnáct, zemřela jí babička, kterou měla z celé rodiny nejraději. Na několik měsíců se zamkla sama do sebe a skoro vůbec nemluvila, nepomohla ani opakovaná návštěva u psychologa. Pomohl až rozhovor s její sestrou, která to brala celkem bezstarostně. Ta jí řekla, že žít se musí hlavně v přítomnosti a když se bude celý život ohlížet, nikdy nic neprožije naplno a ta slova zabrala na Angeliku jako bič. Druhý den po jejích sedmnáctých narozeninách šla s kamarádkami a jejím bratrem pořádně slavit. Kolem jedenácté se jí ale udělalo špatně a tak se sama vydala domů. Byla tma a ona sotva viděla na krok, když tu najednou ji nějaký muž přepadl, byla z toho tak v šoku, že se ani nestačila bránit. Ten muž jí ukradl všechny peníze a šperky a následně ji zabil. Když se probudila, vůbec netušila, co se děje, původně chtěla jít domů, ale když procházela lesem, který k jejich domu vedl, přeměnila se. To už vůbec netušila, co se to vlastně děje a tak radši utekla. Stěhovala se z jedné vesnice do druhé, a to pokaždé, když se proměnila. Snažila se najít něco o tom, co vlastně je a když se to konečně dozvěděla, měla sama ze sebe a z toho, co je, najednou daleko menší strach. Nicméně vrátit se už nemohla, i když se jí moc stýskalo, protože jméno vesnice, kde bydlela, už dávno zapomněla. Tak šla dál, až narazila na Winnipeg, o kterém slyšela strašidelné zvěsti, o kterých ale už v té době věděla své…

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama