Vlkodlak // William Wester

10. května 2014 v 21:18 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 19 let
Druh: Úplný
Vznik: Narození
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Neuvěřitelná síla, neuvěřitelná rychlost

  • V Z H L E D
Jeho výška se šplhá něco málo pod 180 centimetrů, takže v davu se určitě neztratí . Váha je přiměřena výšce - není ani příliš hubený, ale nikdo mu zároveň nemůže říkat cvaldo. Postava značí, že se stará o to, aby neupadl na zem, když vítr zafouká o něco silněji. Je celkem vysvalený, no ne zas v nějak extra kulturistických měřítkách. Pleť má lehce opálenou. Dál se na oválnějším obličeji pyšní hnědá kštice, která bývá obyčejně neupravená a rozcuchaná do všech možných i nemožných stran. Sice se sem tam stává, že se po všech těch letech setká s hřebenem, ale těžko říct, zda se hřeben neoprašuje jen jednou za rok. Pod hustším obočím vykukují na svět dvě zelené oči, mezi kterými čenichá průměrně velký nos. Plné růžové rty bývají nejčastěji v různých úšklebcích, nebo úsměvu. Jeho úsměv už jen dokresluje velice lehce snědou pleť. Co se oblečení týče, je mu kompletně putna. Moc si na moderní hadry nepotrpí. Jeho oblečení se nejčastěji skládá z obyčejných triček, mikin a košil. Kalhoty nosí volnější - moc nelahodí těsným oděvům. Za teplejších dnů si obleče spíš něco kratšího, takže tříčtvrťáky, nebo nějaké kraťasy. I v zimě chodí spíš na lehko. Nemá totiž rád těžký kabáty, nebo nedej bože čepice. A ohledně obuvi - tenisky, botasky, nebo cokoliv podobné. Je celkem těžký ho zahlídnout ve formálním oblečení. Příjde si v něm jak v kleci - moc stísněně, omezený pohyb. Doplňky se u něj taky najdou málokdy.
  • P O V A H A
Dal by se dobře přirovnat k mladému štěněti. Zvědavé štěně vleze i tam, kam nemá, udělá víc, než by bylo třeba a elán s divokostí rozhodně nepostrádá. Nicméně jsou i dny, kdy je natolik líné, že se půlku dne nezvedne z vyhřátého pelechu a nepozvedne ani tlapku. Asi takovej tak nějak v kostce je. Má tendenci vzhlížet ke starším, mnohem zkušenějším psům, aby tak lépe pochytil určité věci a snad se i něčemu užitečnému přiučil. Sám totiž bez pomoci moc věcí nepochopí, všemohoucí mu hold dost ubral v myslivně, takže to moc chytrý tvor není. Až tedy na určité obory. Asi každý má nějakou specializaci, ve které se vyzná a v ostatních je kompletní lama. A jeho specializace souvisí se zručností, popřípadě pracovitostí. Má možná ubráno v hlavě, ale přidáno v těle. Nerad se zapojuje do velkých konfliktů, i když je mnohdy nevědomky vyvolává. Samozřejmě se docela rád sem tam popere, aby ze sebe dostal přebytečnou energii, ale to neni nic, co by stálo za řeč, poněvadž rvačka spojená s konfliktem a jakýmsi zvláštním druhem hry jsou dvě naprosto odlišné věci. Pokouší se s každým vyjít, tak se chová přiměřeně chování toho druhého. Není milej na někoho, kdo si to svých chováním nezasluhuje. S takovými lidmi neprohodí víc, než pozdrav, aby se zbytečně nerozčílil, neznechutil, nebo jinak nerozohnil. To by totiž končilo jenom zbytečným dohadováním. Dokáže bejt i zodpovědnej, jestliže si to situace nezbytně vyžaduje a jde o něco důležitého. Bohužel - jeho zodpovědnost mívá taky určité díry. Je naprosto jasné, že se má co učit.
  • H I S T O R I E
Narodil se na Nový rok v Idahu. Oba jeho rodiče byli vlkodlaci, tudíž je naprosto jasné, že jejich syn není nic jiného. Nicméně než se vůbec neučil chodit, jeho rodičům došlo, že bude lepší, když budou dítě vychovávat v přítomnosti jim podobných bytostí, či dokonce mezi stejnými bytostmi, jakými jsou i oni. Rozhodli se, že opustí Idaho a odcestují do Winnipegu. Do města o kterém toho už sakra dost slyšeli. Bylo jim jasné, že tam nejsou jenom přátelská stvoření, ale dost možná to nedělali jen kvůli jejich synovi, ale i kvůli sobě. Will postupem času pochopitelně vyrůstal. Žádné extra záživné dětství - naopak. Podstupoval to, co každé jiné dítě… tedy až na fakt, že se před ním rodiče měnili v kolosální vlky. Logicky před ním rodiče nic netajili, věděl, že přeměna ho dřív či později potká taky - a popravdě se na něj celý třásl. Každý úplněk na to čekal. Když mu bylo tak třináct let, rodiče přijala jedna z místních smeček, tím pádem byl s rodinou zařazen i on. Dobře, dost možná měli jeden z nejhorších postů, který může ve smečce být, ale aspoň vyrůstal mezi svými, což je celkem důležitý, no ne? I když.. naprosto přirozeně ho každý ignoroval. Našlo se ale i pár dobrodinců, kteří byli ochotní vyrůstajícímu štěněti poradit, případně usměrnit jeho energii na užitečnější věci. Takových si cení dodnes. Vypěstoval si tak určitou zálibu v učení se z konání jiných. V šestnácti - přesně dva roky po jeho první přeměně se dozvěděl, že jeho rodiče padli za oběť honu několika upírů. Prvně si myslel, že je to jeden z drsnějších vtipů ze strany těch výše postavených, ale nadhled mu z tváře zmizl hodně rychle. Nikoho nemůže překvapit, že ztrátu náležitě oplakal (prakticky tiše oplakává i teď). Do doby, než ztratil rodiče se od upírů jen držel dál, extra jejich přítomnost neřešil, ale potom si vypěstoval skutečný odpor k jejich bytí, jako takovému. Zbyli mu už jenom členové smečky, tak s nimi drží, ať se děje co chce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dent dent | Web | 19. června 2015 v 22:24 | Reagovat

hotovostni pujcky v ostrave :-)

2 hardwares hardwares | Web | 8. září 2016 v 23:45 | Reagovat

pujcky zdarek :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama