Vlkodlak // Kaya Natali Brooks

9. května 2014 v 14:39 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 17 let (narozena 14. února, rok vychází asi 2000?), a vypadá na 17, protože jí sedmnáct let je.
Druh: Úplný
Vznik: Kousnutí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Neviditelnost, Živel voda

  • V Z H L E D
Kaya je vysoká asi stosedmdesát centimetrů a vlastní docela štíhlou postavu s jemnými ženskými křivkami. Na levé ruce jí chybí kus malíčku, přibližně od druhého kloubu, a na konci zbylého pahýlu jsou patrné malé jizvičky. Jizvy má take na hřebetech rukou až po ramena a na pravém boku a na zádech, většinu času však nejsou vidět, Kaya se jimi nijak nechlubí. Většinu oválného obličeje zakrývají pod lopatky dlouhé světle hnědé a lehce zvlněné vlasy. Nad plnými rty a nevelkým nosem pozorují okolí světle zelené oči s vnitřními koutky maličko stočenými dolů. Obočí není nijak výrazné, nad ním se klene vysoké čelo. Obvykle nosí džíny a kostkované košile, nepohrdne ani tílkem a kraťasy. Nejčastější barvy jsou zelená, žlutá a bílá.
  • P O V A H A
Povahou je Kaya dosti vznětlivá a nestálá. Na jednu a tutéž situaci reaguje většinou pokaždé jinak, těžko se její odpověď dá předvídat. Je také náladová a pokud má důvod, dokáže se s kýmkoliv pohádat "až dokrve". Jindy se jí záležitosti, které by ji obvykle rozběsnily, jakoby netýkaly a ona se s chladnou hlavou dokáže dohodnout na kompromisu, vlastně proto, že je líná v tu chvíli argumentovat. Zároveň je velmi citlivá a soucitná, tudíž ji často trápí černé svědomí. Jako menší bývala náměsíčná a měla celkově neklidné spaní, přičemž noční můry ji navštěvovat nepřestaly. Ke svému příčetnému životu nutně potřebuje pocit absolutní svobody, a pokud jí někdo přikáže, že něco MUSÍ, dopadá to tak, že se urazí a udělá přesný opak. Nenávidí dělat někomu otroka, ale pokud k rozhodnutí být pohostinná dojde sama a z vlastní iniciativy, už jen poklidně splní, co si sama určila. Pokud jde ale do tuhého nebo hrozí nebezpečí, pomoc neodmítne a nepanikaří.
  • H I S T O R I E
Její rodiče jsou dva umělci, kteří se seznámili v botanické zahradě a po svatbě nastěhovali do dvoupatrového bytu v Indianapolis, a asi po dvou letech společného žití se jim narodila identická dvojčata - synové. Po dalších třech letech přišla na svět i Kaya. Celá rodina měla trošku zvláštní pohled na svět, nejspíš to mělo co dělat s jejich otevřenou myslí, ale rozhodně to nebyli blázni. Považovali za samozřejmé i existenci takových tvorů jako andělé,upíři a vlkodlaci, jen do doby měli to štěstí? smůlu?, že se s nimi nikdy otevřeně nepotkali. Věnovali se sportu a dokonce i závodně lukostřelbě. Dcera měla se svými bratry pevné pouto. Často jezdívali celorodinně kempovat k jezerům, ale jednoho dne se Kaye její neopatrnost vymstila. Byl úplněk a ona sama vyšla v noci do lesa. Napadl ji vlkodlak a pokousal ji, díky včasnému nalezení bratry a rychlému převozu do nemocnice ale přežila. Úředním orgánům tvrdila, že zvíře nepoznala, ale po propuštění rodině přiznala, že si myslí, že to byl vlkodlak. Nikdo se jí nevysmál a souhlasili s jejím přáním zůstat o dalším úplňku zamčená ve sklepě. Během zbývajících dnů pátrali po žijících vlkodlacích mnohem úsilovněji než kdykoliv jindy po jakémkoliv jiném tvoru. Když nastal den plného měsíce, seděla Kaya sama ve sklepě a čekala. Když přišla proměna a nová vlkodlačice nevydržela nekřičet, jeden z bratrů zase nevydržel poslouchat sestru v bolestech a sešel dolů. Mít trochu méně štěstí, mohla ho Kaya také pokousat a už by byly v rodině vlkodlaci dva. Místo toho vlk mladíka jen ošklivě rozdrásal, hlavně na břiše. Když se Kaya ráno probrala na podlaze ve sklepě, našla před sebou list papíru s informací, že jsou v nemocnici na šití. Vyděšená, co strašného to provedla a co by provést mohla, prohledala otcovu pracovnu a našla všechno, co v uplynulých týdnech zjistili, mimo jiné i informaci o Winnipegu, a s několika málo věcmi opustila rodinu a vydala se na cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama