Vlkodlak // Fenora Ursumalis

10. května 2014 v 21:36 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 151/19 let
Druh: Úplný
Vznik: Narození
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Možnost přeměny ve zvíře, rozpoznat pocity druhých

  • V Z H L E D
Postavou je vysoká a štíhlá, zato má poměrně veliká chodidla. Na hlavě má dlouhé, hnědo-černé a vlnivé vlasy, má oříškové oči, malý nos trošku ohnutý nahoru, na tváři pár pih a světle růžové rty. Za levým uchem má mateřské znamínko a na levém hřbetě ruky má menší jizvu. Na pravé ruce má ještě tetování vlka (viz galerie). Nehty má vždy a pouze nalakované na fialovo, ale pokud potřebuje trochu změnu tak je dá modro-fialový. Nejčastěji jí potkáte ve veselém tričku (meme, nyan cat či jiné legrácky) a v džínách. V létě nosí ráda žluté nebo růžové tričko s minišortkami. V zimě si ráda zase bere kabát nebo bundu, který má na sobě umělý kožich a dříny. Nemá ráda květinové oblečení a slaměné klobouky. Jinak zpět k botám, má radši tmavších barev a ne moc nosí lodičky, spíše tenisky, kozačky, sandále.
  • P O V A H A
Je to taková vyvážená povaha. Když je teda hodná, snaží se být s každým spřátelená a dobře s ním vycházet. Chová se jako andílek ale občas když je nuda se snaží ostatní rozesmát. Když je ale zlá, snaží se svým nepřátelům co nejvíce znepříjemnit život a pronásleduje je, je arogantní a nafoukaná mrcha a když jde do tuhého tak i klidně někomu vlepit. Spíše ale má tu svojí milou povahu. Ráda fotí a maluje si fantasy monstra či anime, nebo jezdí na koni (což jen málokdy) nebo se prohází lesem. Nerada se ale učí, připadá jí to nudné a k ničemu, taky se nerada maluje a nerada dělá takové ty holčičiny. Povídá si spíše s klukama, ne že by je balila ale jen se cítí mezi nima líp. A když má možnost, surfuje na počítači a je na sociálních sítí nebo jen se kouká na obrázky.
  • H I S T O R I E
Narodila se v mále vesničce Ekerso. A nenarodila se sama, měla taky sestru Amandu a bratry Patricka a Jacka. Ze začátku nevěděla, že je vlkodlak. Užívala si svoje dětství jako normální člověk. Nejradši měla prázdniny, kdy pomáhala mámě s pečením nebo jezdila na koni se se sourozenci vykoupat. Pak ale to přišlo. Fenoře bylo 9 let a byly zrovna prázdniny. Rodiče nám řekli, že jedou navštívit známé. Hned jak odešli z domu a zaklapli dveře, šli jsme si hrát. Když jsme vykoukli z okna, viděli jsme že už je tma a auto rodičů je zaparkováno před domem. Ale to není možné, vždyť odjeli! A nebo... začali jsme se o tom dohadovat a uslyšeli jsme vytí z lesa. Vzali jsme si kabátky a rozhodli se, že půjdeme hledat rodiče. Vyšli jsme do lesa a rozdělili se. Po hodince jsme se potkali, ale chyběl Jack. A tak jsme ho hledali, ale marně. Vrátili jsme se domů a tam na nás čekali rodiče, kteří nevypadali v pořádku. Museli jsme jim vše vysvětlit a oni se zarazili. Vysvětlili nám, kdo opravdu jsme a že Jacka už nikdy neuvidíme. Zabili ho upíři. Rodiče už nás pak vždycky brali sebou a učili nás lovu a boji. Byla to docela legrace vypadat jako vlče. Po několika letech jsme musel opustit rodinu a hledat nové místo, kde ale musí žít aspoň jedna nadpřirozená bytost. Já jsem se ocitla ve Winnipegu, a zkusím to tady.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DALTON DALTON | Web | 9. září 2016 v 11:13 | Reagovat

rychlá sms pujčka na účet :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama