Elf // Eressiel Covenlight

19. května 2014 v 11:11 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 79 let
Druh: Měsíční elf
Rasa: Elf
Schopnosti: Živel vzduch, možnost přeměny ve zvíře

  • V Z H L E D
Oči jako mračná oblaka při bouřce. Nebezpečné, ale zároveň to nejklidnější, co se na obloze při tomto počasí pohybuje. Vlasy v barvách měsíčního svitu a rty bledé a narůžovělé. Obličej vypadá nevinně, ale ruce této bytosti dokáží i zabíjet. Uši má o něco méně špičaté, než normální elfové. Možná je to tím, že její prababička nebyla tak úplně elf. Na lov si nejčastěji bere luk s šípy, dýku a někdy i meč, obléká si vysoké tmavé boty s přezkami, kožené rukavice bez prstů(ustřižené), úzké kalhoty a navrch cokoliv bez rukávů, nebo naopak s dlouhými rukávy a vlasy si jednoduše svazuje kouskem provázku z kůže. Do města si jednoduše oblékne rifle, tenisky a triko. Kůži zdobí tmavé nebo zářivě bílé ornamenty. Postavu má štíhlou a tak akorát silnou, aby přeprala i tu nejsilnější zvěř. Jediná jizva na jejím těle je za levým uchem a pochází z doby, kdy přišla o oba rodiče. Jizva má tvar rozvětvené koruny stromu bez listí, nebo možná tvar žil a cév.
  • P O V A H A
Má ráda samotu a klid. Rámus jí nedělá moc dobře, je nervózní a víc se potí. Přestože žije v jeskyni, ráda experimentuje s jídlem. Nemá problém si udělat "procházku" do obchodu a koupit si i něco, co v lese nenajde. Jejím oblíbeným jídlem jsou grilované cukety s pálivým kořením, nebo celerové hranolky. Hodně se inspiruje lidskými pokrmy. Opravdu hodně ji dokáže naštvat, když někdo dělá hluk v lese a plaší zvěř. To by pomalu i zabíjela. Není moc zběhlá v navazování přátelství, vztahů. Proto nemá nikoho, kdo by ji tak dobře znal. Panikaří, když neví, o čem s druhou osobou mluvit. Její spřízněnou duší je les a jeho život v noci.
  • H I S T O R I E
Narodila se na konci května. Lesní svět uviděla ihned po narození. I když ne tak dobře, jelikož se narodila v noci a neměla ještě dostatečně vyvinutý zrak. Matku i s otcem zabila skupina upírů lačnících po krvi. To jí bylo přibližně 20 let a postarat se o ni musel dědeček, který jí ukoval železnou dýku. Byl to velmi zručný kovář s velkou fantazií. Jednou ji zavedl hluboko do lesa k jeskyni. Říkal, že je to to nejbezpečnější místo v lese a jakmile dosáhne 70 let, bude se zde moci nastěhovat a ukrýt. Eressiel čekala a dědeček ji učil používat dýku i luk. Když už byla dostatečně vyspělá, dědeček ji znovu zavedl k jeskyni. Ukázalo se, že není tak bezpečná. Někdo prolomil ochranné kouzlo. Byla to početná smečka vlků a mezi nimi elfí z rádce a člověk, čaroděj. Praotce pokousali a pak někam odvedli. Eressiel se podařilo schovat do bezpečí a ukrýt se na nějaký čas. Po dvou letech se do jeskyně vrátila. Byla zavalena balvany a obklopovala ji temná magie. Vlci ovládli celou oblast, proto se musela Eressiel odstěhovat. Dosud žije v jeskyni, avšak v bezpečnější jeskyni. Poprvé se převtělila ve třiceti letech. Byla to jednoduchá vážka. To největší, v co se dokázala převtělit byla liška, ale přeměna jí vydržela pouhých 30 vteřin, protože to to je hodně náročné. Bez problému se však přemění na vránu.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama