Elf // Callia Shimbir

18. května 2014 v 19:45 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 79 let
Druh: Měsíční elf
Rasa: Elf
Schopnosti: Živel voda, telekineze

  • V Z H L E D
Callia nepatří mezi tlusté dívky, ale není ani nejhubenější. Na elfa je poměrně malá, ale i přes to mezi obyčejnými lidmi vyčnívá. I když by ráda svou výšku zvětšila, nesnáší podpatky. Raději chodí v obyčejných teniskách, ke kterým nosí sukni nebo rifle. Většinou je to ale ta druhá možnost. Z vrchního dílu má nejraději tričko s krátkým rukávem nebo tílko. Co ale opravdu nesnáší, jsou roláky a svetry. Raději si obléká mikiny. Její oválný obličej rámují vlasy barvy slunce. Má poměrně velké modré oči, které někdy vypadají jako obloha a jindy jako hladina moře. V její tváři se téměř ztrácí rty, které nemají výraznou barvu, ale za to jsou krásně tvarované. Od místa kde má srdce, se ji táhne spletité tetování, které končí až na lopatce. Jsou to ornamenty, mezi kterými prolétávají ptáci. Pro Callii to má hluboký význam. Vždy si připadala jako bloudící pták. Pták, hledající tu správnou cestu. A přesně tohle znázorňuje její tetování.
  • P O V A H A
Na spoustu lidí působí milým a přátelským dojmem. Ale nikdy nesuďte knihu podle obalu. Callia si toho v životě spoustu prožila a kvůli tomu je velmi nedůvěřivá. Ale jakmile se s někým blíže pozná a onen člověk si zaslouží její důvěru, je velmi přívětivá a hodná. Díky svojí minulosti se naučila velmi dobře lovit, zacházet s dýkou a ovládat své schopnosti. Je velmi samotářská a zdržuje se velké společnosti. Místo večírku je raději s nějakou dobrou knihou. Stejně jako její matka. Tvrdohlavost a cílevědomost zdědila po svém otci. V dětství byla velmi aktivní dítě. Neustále musela něco dělat. Ale teď už ji baví pouze běh. Nikdy moc nevyhledává adrenalin, ale když před ni někdo postaví výzvu, přijme ji. Nerada riskuje a raději vsází na jistotu.
  • H I S T O R I E
Callia se narodila dvěma Měsíčním elfům. Ještě když byla hodně malá, přestěhovali se do nějaké malé země uprostřed Evropy. Její název si už nepamatuje. Žili tam až do jejich 65 narozenin. A zrovna tehdy přišel ten osudný den. Callia se vracela z večerní procházky. Už při výstupu do kopce ji svíral zvláštní pocit. Věděla, že se něco stalo. Ale teprve, když došla k domovu, zjistila, že tam nikdo není. Ani matka, ani otec. Nic nenaznačovalo tomu, že by jim někdo něco udělal. Žádná krev, žádné rýhy, prostě nic. Tušila, že se nevrátí. Ale i přes to tam zůstala ještě několik dní. A když se ani po téhle době nevrátili, rozhodla se, že se je vydá hledat. Nikdy je nenašla a nikdy nezjistila, co se s nimi vlastně stalo. Opustili ji? Zabili je? Unesli je? Ztratili se? S nezodpovězenými otázkami se protloukala světem a vlastně i svým životem. Celu tu dobu zjišťovala, kdo doopravdy je. I kvůli tomu si nechala udělat své tetování. Vždy si připadala jako bloudící pták. Jako bloudící Shimbir. Ano. Přesně tohle znamenalo její příjmení. Pták. Po dlouhé době samoty se Callia dostala do Winnipegu, kde začal její naprosto nový život.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama