Canadian newspapers

10. května 2014 v 0:47 | Admin - Destiny |  Newspaper

Ve Winnipegu se už nějakou dobu vydávají kanadské noviny o nichž málo kdo ví, jelikož nebyli dosud široké veřejnosti přístupné.
Dnes jsou veřejné a tak můžete tyto noviny také číst, a nebo také do nich něco napsat. Vaše zprávy, které se udály, nebo teprve se budou dít, či máte inzerát, hledáte něco apod. sem s tím, tyto noviny nejsou jen o Winnipegu ale i o vás, můžete sem napsat nějakou vtipnou příhodu ze hry, kde jste byli atd. Cokoliv:)

Pište vše na email: Rpg-Night@centrum.cz. Budeme rádi, když nám někdo přispěje.


Naši drazí redaktoři kteří pilně pracují na novinách jsou:

Jméno a příjmení: Tania Jolian
Místo: Šéfredaktorka
Rasa: Člověk

Noviny vede již nějakou dobu, avšak byla v poslední době situace dosti neklidná, rozhodla se noviny až do dnes držet v tajnosti. Mezitím nabrala nové redaktory, kteří obohatí noviny o nové zajímavosti apod.
Dnes je už vše v pořádku, a proto Tania začala noviny vydávat veřejně, jak lidem, tak všem ostatním bytostem, jež žijí tady ve městě.Jméno a příjmení: Inken Brooks
Místo: Manažerka, redaktorka
Rasa: Upír (Skrývá to)

Inken se velice zasloužila o celkový rozběh novin. Ze začátku nebyly příliš populární a hrozilo, že brzy zkrachují a nikdy se nebude tak zvaný Winnipegský týdeník vydávat, ale zařídila novinám místo zprvu na škole a později se dostaly i obyčejným lidem do rukou.
Nyní když má čas, píše občas nějaké články do novin z cest, které podnikla.Jméno a příjmení: James Harris
Místo: Redaktor
Rasa: Člověk

James je jedním z prvních redaktorů. Taktéž se zasloužil o rozběh novin a nyní současně píše aktivně články do novin. Často ho můžete zahlédnou chodit po městě. Píše často o umění, či nově otevřených budovách, nebo o událostech, které se staly ve městě.
Jako zřejmě jediný, má malé tušení, že není něco ve městě v pořádku a není naplněno lidmi. Zabývá se tedy záhadami, které obléhají Winnipeg.


Jméno a příjmení: Xavier Lawster
Místo: Fotograd, redaktor
Rasa: Člověk

Xavier je jediným fotografem v novinách. Často chodí i do lesa, kde se obyčejní lidé bojí, ale on by pro noviny udělal cokoliv. Někdy jej můžete zahlédnout s Jamesm nebo Jane.
Sám píše občas nějaké články, ale to většinou pokud je nějaká výstava ve městě, o jiných věcech, které se případně netýkají jeho fotografií nepíše a přenechává to raději ostatním redaktorům.


Jméno a příjmení: Jane Smith
Místo: Redaktorka
Rasa: Čarodějka (netuší o tom)

Jane je jednou z nejlepší redaktorek v novinách. Dokonce se snaží o vydání svého časopisu Winnipeg, ale prozatím se jí to nedaří. Často chodí s Xavierem, který dělá pro její články fotografie. Je perfekcionistka, a proto každého má potřebu dirigovat.
Často píše o záhadách, zabývá se inzeráty, počasím, ale i událostmi co se týčí svateb, nebo drbů, ale nemá ve zvyku někomu lézt do soukromí bez jeho svolení. Nerada by udělala z novin bulvár.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama