Banshee // Zoe Eleanor McCabe

18. května 2014 v 19:45 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 16 let
Rasa: Banshee
Schopnosti: Živel vzduch, teleportace

  • V Z H L E D
Zoe je 160 cm vysoká dívka štíhlé a drobné postavy. Její obličej je oválný se snědou pletí připomínající dětskou jemnou pokožku. Na první pohled její vlasy vypadají jako tekuté zlato, ve skutečnosti je však má ve zlatavém třpytu slunce medově-hnědé. Ofinu si češe zásadně na levou stranu. Pod vysokým čelem s úzkým obočím dominantně září její oči barvy pomněnek. Veliké modré oči nejsou jediná věc, se kterou by se mohla pyšnit. Když se usměje svým překrásným úsměvem, zdobeným dolíčky a rovnátky, málo komu se nepodlomí kolena nad tím pohledem. Má jednoduchý styl, nejpohodlněji se cítí v kraťasech s vysokým pasem, krátkém volném tričku a teniskách. Na zápěstí má tetování "never give up" podle něhož se sama řídí.
  • P O V A H A
Zoeino chování je velmi nepředvídatelné. Někdy je jako beránek a během vteřiny se změní v nebezpečnou sopku hrozící výbuchem. Ale většinou je spíš tichá což není nic zvláštního vzhledem k její minulosti. Je opravdu přátelská, věrná a vstřícná, ale musíte si její důvěru zasloužit. Dělá jí totiž problémy věřit osobám kolem sebe. Dříve byla důvěřivá jako malé dítě a bohužel na to doplatila, proto si na to už dává radši pozor. Jelikož je samotářská, nejčastěji ji najdete v přítomnosti koní, čarovat se štětcem po plátně nebo zamyšlenou se sluchátky v uších. To totiž patří mezi její oblíbené činnosti. I když to tak nevypadá, hluboko uvnitř i sama Zoe cítí, že touží po opravdovém přátelství a hlavně po lásce.
  • H I S T O R I E
Narodila se v Oxfordu 2.6. v roce 1995. Měla šťastné dětství dokud jí v jejích 3 letech nezemřela matka na rakovinu. Malá Zoe z toho ještě moc neměla rozum, takže se s tím celkem dobře vyrovnala. Za to její otec ne. Propadl alkoholu těsně po jejím nástupu do školky. Po absolvování páté třídy se však vše změnilo k horšímu. Otec už na tom byl psychicky dost špatně a začal Zoe dávat za vinu smrt její matky. Zoe musela snášet kruté fyzické tresty, hladovky a nadávky, které její motýlí dušičce nedělaly dobře. A k tomu všemu jí začali její spolužáci ve škole šikanovat. Jak fyzicky, tak i psychicky. "Vysvobození" přišlo až v srpnu 2011, když se pokusila utéct z domova, jí srazilo auto. Probudila se v příkopu vedle vozovky a nejdřív nevěděla co se děje. Až když se poprvé přeměnila, zjistila, kdo je vlastně zač. Časem přišla i na své schopnosti, ovšem její živel vzduch ještě moc neovládá. Od té doby se považuje za monstrum, ale po příjezdu do Winnipegu se rozhodla začít znovu žít. Tedy alespoň doufá, že se tomu život dá říkat.

  • G A L L E R Y
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hgzgt hgzgt | 5. července 2014 v 20:29 | Reagovat

Nechci nic říkat, ale snědá znamená tmavší kůže. A oválnej obličej slečna na fotce rozhodně nemá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama