Vlkodlak // Edmond Eclipse

13. dubna 2014 v 12:15 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 113/18 let
Druh: Přechodný
Vznik: Prokletí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Neuvěřitelná rychlost, síla ledu

  • V Z H L E D
Není to žádný slaboch, ale bratrovi se v lidské podobě nevyrovná, ve vlčí je to více či méně naopak. Má krátké tmavě hnědé mírně kudrnaté vlasy, uhlazené dozadu. Pohled velký čokoládově hnědých očí dokáže vykouzlit úsměv na tváři snad každému. Když se k tomu přidá vlídný úsměv na narůžovělých rtech účinnost je o to vyšší. na první pohled je vidět že jeho uši jsou mírně zašpičatělé, ale je to jen detail který se nemusí zdát nijak související s nadpřirozenem. Nejraději nosí košile většinou v šedivých odstínech, nebo studených barvách a nějaké naprosto obyčejné džíny, či kraťasy. Nejčastěji chodí v teniskách a když už tak i bosy. Taky nesmíme opomenout jeho tetování na zádech a rameni.
  • P O V A H A
Dříve nezkrotný rebel, nyní uzavřený tajnůstkář. Nejradši se drží v ústraní, dál od ostatních. Ale vždy když ho Andrew někam přece jenom vytáhne, bývá často jako vyměněný. najednou je veselý a komunikativní . patří k tomu typu lidí kteří takzvaně ,,pláčou v noci, aby se mohli ve dne smát".Zná spousty vtipů ,které všem rád vypráví. Nerad vidí lidi (a jiné bytosti) smutné, proto se všechny snaží vždy podporovat a rozveselit. Se svým vlčím já se už více méně smířil, ale nikdy si nepřestane vyčítat, že to postihlo i jeho bratra. Rád poslouchá pro někoho možná velice depresivní muziku, ale ze všeho nejvíc rád vede konverzaci s Glasem, protože on ho chápe. Ze zvláštního důvodu se kamarádí s pro ostatní nesnesitelnou Miley...Rád si i čmárá něco na papír, nebo kreslí po zdech cosi neurčitého, význam jeho čmáranic chápe jen on a Glas.
  • H I S T O R I E
Nepamatuje si přesné datum narození, jenom to že to bylo kolem roku 1917 v Liverpoolu. S dvojčetem Andrewem vycházel skvěle, což se nedalo říci o zbytku rodiny. Každou noc vycházel ven, aby si vyčistil hlavu a mohl proklínat rodiče už jako malý... Někdy s sebou bral i už zmíněného bratra Andrewa, to pro změnu vyváděli nejrůznější lumpárny včetně větších krádeží, například nějaké peníze, i když toho se snažili spíše vyvarovat.Když jim bylo 18 troufli si (tedy spíše troufl)na vyvolávání duchů za úplňku, jako by nestačilo že s bratrem nechodili do kostela. Ale při rituálu je přistihl záhadný starý mužík. Proklel je, ale oni to vůbec nebrali vážně a ještě se mu ke všemu začali smát. Když přišli domů do svého pokoje(oknem) a šli spát, byl Edmond (vzhledem k tomu že se naučil své svědomí ignorovat)naprosto v klidu. Ale jak o tom víc a víc přemýšlel, dostával i větší strach. Když ho Andrew oslovil , byl potichu , myslel že se na něj bratr hněvá a tak předstíral že spí. Najednou se mu udělalo horko a pak oba dostali neskutečné bolesti a najednou tma.Ráno se probral v jezeře krve, podařilo se jim vyvraždit většinu města, ti co přežili se rozprchli do jiných měst. Odešli pryč na lepší místo, hledali v Evropě a v Asijské části Ruska. Nakonec jim zbývala jen Amerika a tak se dostali do Winnipegu. Edmond má již jasno - zůstane tu a začne od znova, je mu jedno jaký má jeho bratr názor. Od jejich první přeměny se Edmond cítí provinile a jen výjimečně s Andrewem promluví. Ale je tu ještě něco - Té osudné noci Edmond poznal nového přítele, každou noc ožívajícího chrliče (má spíše podobu sochy, ale oslovením chrlič se velmi pyšní) Glase. Glas znamená modrý, i když je vidět že modrý až tak úplně není... Je to jediná bytost, kterou se ve své vlčí podobě Ed nesnaží zabít. Při úsvitu se mění ve zdánlivě bezcennou ptačí sošku a je jediný komu Edmond opravdu věří. Nikdo o jejich přátelství neví.

  • G A L L E R Y
(Glas jako socha, tetování na zádech - Slunce a měsíc, tetování - levé rameno)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama