Vlkodlak // Andrew Eclipse

6. dubna 2014 v 12:31 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 113/18 let
Druh: Přechodný
Vznik: Prokletí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti:
Neuvěřitelná rychlost, neviditelnost

  • V Z H L E D
Na první pohled si všimnete velice vysokého muže. Měří něco málo přes 2 metry.Má dobře vysportovanou postavu a pěkně řezané svaly.Také má na sobě několik tetování.Jedno na levé paži, dále na obou kličních kostí a také na hrudní kosti.Má oválný obličej s hnědými a věčně rozcuchanými vlasy.Husté obočí a věčně soustředěné hnědo-zelené oči.Větší rovný nos.A trochu plnější ústa ,která jsou většinou v takovém tom vyzívavém, frajerském úsměvu.Převážně nosí tedy aspoň v této době, tmavé oblečení.Je mu jedno jestli to je tílko,triko,mikina nebo snad košile.Hlavní je že to je černé.
  • P O V A H A
Je to takový pohodář co miluje ticho a samozdřejmě ženy.Dokud se do toho nezačně motat jeho dvojče Edmond a nebo úplněk.To je pak celý nesvůj a znervozní.Ví že se blíží úplněk a že může a bude velice nebezpečné se s ním setkat.Jinak si rád uživá nevázané zábavy ,pokud ho do toho nezatáhne Edmond.To ví že se blíží problémy ,ale pořád jde do toho.Jeho nejvíce oblíbená činnost jsou knihy ,ale i posilování a muzika.Ale jak už bylo řečeno vždy se nejvíc obává uplňků a pocit že je svázán a mučen ,když se má změnit ve vlkodlaka.Nemilosrdného zabijáka upírů a nevinných lidí.
  • H I S T O R I E
Andrew se narodil stejně jako jeho dvojče Edmond v Liverpoolu.Bylo to malebné město dokud Edmond a Andre nevyrostli a nezačali skoumat okolí.To s nimi šili všichni čerti.Ikdyž do 99% problémů zatáhl Edmond Andrewa.Byly to prostě takové horší klukoviny ,kde třeba něco ukradli v cukrárně apod. Po několika letech ,když už byli dost staří cca 13-15 let usmysleli si že nebudou chodit na mše. Jejich matka z nich měla málem mrtvici.Rádi se vždy potulovali po lese a pozorovali měsíc v úplňku.Jednoho skoro už večera potkali v lese mužíka.,, Víte že jste porušili to nejsvatější tajemství!'' zamračil se mužík.Ale Edmond a Andrew se mu jen vysmáli.Ale to ještě nevěděli co se stane zrovna té osudné noci ,kdy měl být zrovna úplněk.Tu noc nemohl Andrew vůbec usnout. ,, Udělali jsme něco špatného.. Hodně špatného..''říkalo mu svědomí.Kousl se do rtu. ,,Eddie? Spíš?'' šeptl na dvojče ,ale to neodpovídalo.Jen co se první měsíční paprsky dostali přes okno domku.Ucítil ukruté bolesti.Připadal si jako by to zbičovali a nebo ho stahovali z kůže zaživa.Takovou agonii snad nikdy nezažil.Až do teď.Minuty mu připadaly jako hodiny.Už si myslel že tou bolestí zemře ,ale v tom se mu zatmělo před očima.Andrewa a Edmonda ten mužík proklel ve vlkodlaky.Krvežíznivá stvoření.Tu noc vyvraždili celé město a okolí do okrohu několika mil.Byli nemilosrdní.Vyvraždili muže,ženy i děti.Tu podívanou ráno si Andrew zapamatoval dodnes.Všechno bylo zničené a od krve sem tam se objevila i nějaká ta mrtvola.Rozhodli se z Liverpoolu nějak odjet.A to hodně a hodně daleko.Proestovali snad celou Evropu a možná i Asii.Nakonec došla sem.Do Winnipegu.Jak dlouho tu zůstanou? Ani oni sami nevědí.Chtěj začít nový život? Za to by dali cokoliv. I svůj vlastní život.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama