Člověk // Jinny Lawster

6. dubna 2014 v 14:05 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 16 let
Rasa: Člověk
Povolání: Čarodějka
Schopnosti: Živel voda

  • V Z H L E D
Její hlava je oválného tvaru, jež lemují a zdobí dlouhé hnědé vlasy, délkově někam po bedra. Pod obočím naleznete pár očí. Od narození ovšem měla vrozenou vadu a to takovou, že má každé oko jinou barvu. Jedno oko je oříškově hnědé a to druhé má modré.Dlouhý,úzký nos, její rty jsou úzké a nevýrazné. Na krku nosí rodinný amulet. Modrou perlu v dračím spáru. Neví odkud se vzal, ale je to odznak její magie vody. Měří jako obvyklá dívka, okolo 170cm. Na levém rameni má tetování havrana. Je poměrně hubená, váží okolo 50kg.
  • P O V A H A
Jinny je typická teenagerka, nosí moderní věci, ovšem povahou se liší. Podle ní je teenager hlučný, popijí a neustále někde chodí a řeší něco s přáteli. Ona je tichá, odtažitá a s nikým příliš nemluví. Ani nepije alkohol, možná si občas dopřeje sklenku vína, ale tvrdý alkohol není její šálek, což platí i o cigaretách. Vadí ji zakouřené prostory a hůř se jí dýchá. Je dost plachá, nevyhledává souboje. Má ráda temná místa a zákoutí, je dobrodružná. Velice se zajímá o vlkodlaky a draky. Ale není žádnej šílenej vědec, který si je musí chytit a vyzkoumávat je zblízka. Obecně je to hodná dívka, která je tichá, má ráda adrenalin a temná chladná místa a její nejvěrnější přítel kromě havrana je samota a ticho. Velice striktně si udržuje svůj životní prostor, moc lidí si k sobě nepustila, většinou zažila zradu. Proto je tolik opatrná. Její duši a celkově celou jí zná pramálo lidí, pokud již nejsou na onom světě. Ze všeho nejvíc nesnáží takzvané "vzlezdoprdelky" co neustále chodí a obtěžují, aby byly zajímavý nebo se nějak o ní více dozvěděli. Nemá ráda lháře a pomlouvače.
  • H I S T O R I E
Jinny se narodila do zámožné rodiny kouzelníků, kteří žili v Naardenu, kteří ji vychovávali. Měla tvrdý výcvik, a proto když šla do školy, vypadala tak trochu jako kluk. Pro většinu třídy to bylo ovšem divné, jak se Jinny chovala, její vzhled byl pro ně zvláštní. I po celém městě byla rodina Lawsterů obehnána tajemstvími, už jenom proto, že žili odděleně a nikdy se s nikým z města neznali. Bylo zvláštní, že jejich potomek chodil právě do školy. Kolovaly řeči, že Lawsterovi jsou rodina černokněžníků a zavinili několik úmrtí. Ovšem pravdou je, že Lawsterovi chránili město, i za cenu pohoršené pověsti. Lawsterovi měli od pradávna magii vody, která jim byla vždy nakloněna. Měli přátelství s havraním klanem, když předek zachránil onoho vůdce klanu a zachránil ho. Od té doby každý havran, přesněji mládě je dáno rodině a ta ho udělí členovi. Každý člen má svého havrana, Jinny má taky svého a i odtud pochází její tetování na levém rameni. Havran nosí jméno Rente. Dobrá, Jinny byla ve škole a roky ubíhaly. Brzy Jinny dosáhla věku 10 let a projevovaly se její schopnosti. Děti ve třídě si o ní šuškaly, posmívaly se jí, ale ona se nedala. I když. Kdykoli otevřela kohoutek, vystříkla na ní voda. Ihned se strhla lavina smíchu, ovšem později se to naučila kontrolovat. Jednou si její spolužák myl ruce, její největší nepřítel. Úsměvně si představila, jak je mokrý. Ovšem ale netušila, že se to splní. Najednou kohoutek praskl a spolužák byl celý mokrý a konečně jednou nebyla terčem posměchu ona, ale on. Jenže když jí bylo 13, surově ji zbili nějací týpci a ona se zhroutila. Rodina ji celkově zavrhla, byla pro ně slabá, slabý článek, ale odstranit ji nemohli. Proto se tajně sbalila, vzala i svého přítele, Renteho, který ji doprovázel celý život i nyní. Utekla z domu. Bylo jí jedno, že po ní pátrali, prostě chtěla pryč. Toulala se celým světem, navštívila Evropu, Asii, Afriku až se dostala jsem, do Kanady, kde zaslechla zvěsti o tomto místě, Winnipegu. Uchýlila se zde a chce začít od znova.

  • G A L L E R Y
(náhrdelník znamení vodního elementu, Havran Rente)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama