Duben 2014

Drak // Michael T. Redmond

27. dubna 2014 v 19:34 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 1025 let
Rasa: Drak
Druh: Evropský drak
Schopnosti: Živel energie, možnost uzdravit jakékoli zranění

 • V Z H L E D
Michael rád nosí keď je človekom len nejaké voľné veci čo ho nedusia. Často krát, keď nikto nie je pri ňom si vyzlieka veci zo seba. Keď je v spoločnosti nosieva len nejaké voľné tričko, nohavice a tenisky, ak je chladnejšie aj nejakú koženú bundu. Je svetlovlasý modrooký chalan. Jeho zvhlad sa nemení už dobrých pár rokov, keď dovršil 20 rokov. Je samozrejme vyšportovanej postavy. Na tele chrbte má vytetované veľké krídla a na hrudi veľkého draka ako vyzerá po premene. Tetovanie je len čiernou farbou potreté a tetovanie vyzerá furt ako keby ho tetovali len včera. Drak na hrudi sa mu furt trocha leskne. Keď sa premení na draka je červenej farby, pokožku má hladku sem tam nejaké ako keby šupiny mal na tele. Veľké pazúry, dve nohy a dve ruky. V drakovom prípadne veľké pazúre. Chrli oheň za papule sem tam sa mu to trocha podarí aj keď je človekom nechtiac. Má schopnosť uzdravovať ľudí a iné stvorenia. Vie privolať aj blesky keď si pomyslí na niečo strašné. Je dosť veľký. Vyrastie aj do 10 metrov, takže každá jeho premena je dosť bolestivá.
 • P O V A H A
Povahu má ako každý drak. Baví sa len keď musí, je dosť inteligetný a viac mu to myslí. Však už pár rokov má za sebou. No je dosť zbkrlí ak ho niečo naštve neľahko sa ovláda. Neraz má sklony k zabíjaniu, ale kedže mal dobrú učiteľku. Obeť nechá utiecť spod pazúrov, len ak je hladný dosť tak si zgustne na niečom. Vie sa ovládať ak si obľúbi osobu, alebo mu nejako pomohla . Tej osobe je vďačný a neublíži jej ak je treba a je nebezpečenstve rád jej pomôže, aj keby sa mal premeniť na draka a s tou osobou uletieť preč.
 • H I S T O R I E
Kedy si dávno raz našla elfka v opustenej veľkej jaskyni veľké vajce. Nevedela čo presne sa z toho vajcia narodí. Eflka sa volala Klea. Každý deň sa prišla pozrieť na vajce. Raz zbadala Klea vajce rozbité. Popozerala celú jaskyňu no nevedela nič nájsť. Malý dráčik sa išiel pozrieť trocha von. No hneď na neho nejaký vták zaútočil, tak zbehol nazad do jaskyne. Klea sa o neho starala a každý dňom bol čoraz väčší. Nevyšiel z jaskyni pár dobrých rokov. Pár dní počkal či ho nepríde pozrieť. No neprichádzala len s Kleou chodil von počas noci učila ho lietať, učila ho rozoznávať čo je dobré a čo nie. Klea sa dočítala že keď bude mať 20 rokov a viac je schopný sa premeniť na človeka. Podarilo sa jej ho to naučiť. Naučila sa ho aj rozprávať a myslieť porozumieť k prírode, aby neubližoval bez príčiny. Naučila sa ho krotiť svoje vášne, neraz jej nechcene ublížil. Raz keď neprišla pár dní sa do jaskyni, premenil sa na človeka a šiel ju hľadať do mesta neraz cez noc preleteli cez mesto. Tam sa dozvedel, že Klea zomrela pri nejakom boji. Od vtedy je sám a nikoho si k sebe nechce pripustiť.

Vlkodlak // Edmond Eclipse

13. dubna 2014 v 12:15 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 113/18 let
Druh: Přechodný
Vznik: Prokletí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Neuvěřitelná rychlost, síla ledu

 • V Z H L E D
Není to žádný slaboch, ale bratrovi se v lidské podobě nevyrovná, ve vlčí je to více či méně naopak. Má krátké tmavě hnědé mírně kudrnaté vlasy, uhlazené dozadu. Pohled velký čokoládově hnědých očí dokáže vykouzlit úsměv na tváři snad každému. Když se k tomu přidá vlídný úsměv na narůžovělých rtech účinnost je o to vyšší. na první pohled je vidět že jeho uši jsou mírně zašpičatělé, ale je to jen detail který se nemusí zdát nijak související s nadpřirozenem. Nejraději nosí košile většinou v šedivých odstínech, nebo studených barvách a nějaké naprosto obyčejné džíny, či kraťasy. Nejčastěji chodí v teniskách a když už tak i bosy. Taky nesmíme opomenout jeho tetování na zádech a rameni.
 • P O V A H A
Dříve nezkrotný rebel, nyní uzavřený tajnůstkář. Nejradši se drží v ústraní, dál od ostatních. Ale vždy když ho Andrew někam přece jenom vytáhne, bývá často jako vyměněný. najednou je veselý a komunikativní . patří k tomu typu lidí kteří takzvaně ,,pláčou v noci, aby se mohli ve dne smát".Zná spousty vtipů ,které všem rád vypráví. Nerad vidí lidi (a jiné bytosti) smutné, proto se všechny snaží vždy podporovat a rozveselit. Se svým vlčím já se už více méně smířil, ale nikdy si nepřestane vyčítat, že to postihlo i jeho bratra. Rád poslouchá pro někoho možná velice depresivní muziku, ale ze všeho nejvíc rád vede konverzaci s Glasem, protože on ho chápe. Ze zvláštního důvodu se kamarádí s pro ostatní nesnesitelnou Miley...Rád si i čmárá něco na papír, nebo kreslí po zdech cosi neurčitého, význam jeho čmáranic chápe jen on a Glas.
 • H I S T O R I E
Nepamatuje si přesné datum narození, jenom to že to bylo kolem roku 1917 v Liverpoolu. S dvojčetem Andrewem vycházel skvěle, což se nedalo říci o zbytku rodiny. Každou noc vycházel ven, aby si vyčistil hlavu a mohl proklínat rodiče už jako malý... Někdy s sebou bral i už zmíněného bratra Andrewa, to pro změnu vyváděli nejrůznější lumpárny včetně větších krádeží, například nějaké peníze, i když toho se snažili spíše vyvarovat.Když jim bylo 18 troufli si (tedy spíše troufl)na vyvolávání duchů za úplňku, jako by nestačilo že s bratrem nechodili do kostela. Ale při rituálu je přistihl záhadný starý mužík. Proklel je, ale oni to vůbec nebrali vážně a ještě se mu ke všemu začali smát. Když přišli domů do svého pokoje(oknem) a šli spát, byl Edmond (vzhledem k tomu že se naučil své svědomí ignorovat)naprosto v klidu. Ale jak o tom víc a víc přemýšlel, dostával i větší strach. Když ho Andrew oslovil , byl potichu , myslel že se na něj bratr hněvá a tak předstíral že spí. Najednou se mu udělalo horko a pak oba dostali neskutečné bolesti a najednou tma.Ráno se probral v jezeře krve, podařilo se jim vyvraždit většinu města, ti co přežili se rozprchli do jiných měst. Odešli pryč na lepší místo, hledali v Evropě a v Asijské části Ruska. Nakonec jim zbývala jen Amerika a tak se dostali do Winnipegu. Edmond má již jasno - zůstane tu a začne od znova, je mu jedno jaký má jeho bratr názor. Od jejich první přeměny se Edmond cítí provinile a jen výjimečně s Andrewem promluví. Ale je tu ještě něco - Té osudné noci Edmond poznal nového přítele, každou noc ožívajícího chrliče (má spíše podobu sochy, ale oslovením chrlič se velmi pyšní) Glase. Glas znamená modrý, i když je vidět že modrý až tak úplně není... Je to jediná bytost, kterou se ve své vlčí podobě Ed nesnaží zabít. Při úsvitu se mění ve zdánlivě bezcennou ptačí sošku a je jediný komu Edmond opravdu věří. Nikdo o jejich přátelství neví.

 • G A L L E R Y
(Glas jako socha, tetování na zádech - Slunce a měsíc, tetování - levé rameno)

Člověk // Jinny Lawster

6. dubna 2014 v 14:05 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 16 let
Rasa: Člověk
Povolání: Čarodějka
Schopnosti: Živel voda

 • V Z H L E D
Její hlava je oválného tvaru, jež lemují a zdobí dlouhé hnědé vlasy, délkově někam po bedra. Pod obočím naleznete pár očí. Od narození ovšem měla vrozenou vadu a to takovou, že má každé oko jinou barvu. Jedno oko je oříškově hnědé a to druhé má modré.Dlouhý,úzký nos, její rty jsou úzké a nevýrazné. Na krku nosí rodinný amulet. Modrou perlu v dračím spáru. Neví odkud se vzal, ale je to odznak její magie vody. Měří jako obvyklá dívka, okolo 170cm. Na levém rameni má tetování havrana. Je poměrně hubená, váží okolo 50kg.
 • P O V A H A
Jinny je typická teenagerka, nosí moderní věci, ovšem povahou se liší. Podle ní je teenager hlučný, popijí a neustále někde chodí a řeší něco s přáteli. Ona je tichá, odtažitá a s nikým příliš nemluví. Ani nepije alkohol, možná si občas dopřeje sklenku vína, ale tvrdý alkohol není její šálek, což platí i o cigaretách. Vadí ji zakouřené prostory a hůř se jí dýchá. Je dost plachá, nevyhledává souboje. Má ráda temná místa a zákoutí, je dobrodružná. Velice se zajímá o vlkodlaky a draky. Ale není žádnej šílenej vědec, který si je musí chytit a vyzkoumávat je zblízka. Obecně je to hodná dívka, která je tichá, má ráda adrenalin a temná chladná místa a její nejvěrnější přítel kromě havrana je samota a ticho. Velice striktně si udržuje svůj životní prostor, moc lidí si k sobě nepustila, většinou zažila zradu. Proto je tolik opatrná. Její duši a celkově celou jí zná pramálo lidí, pokud již nejsou na onom světě. Ze všeho nejvíc nesnáží takzvané "vzlezdoprdelky" co neustále chodí a obtěžují, aby byly zajímavý nebo se nějak o ní více dozvěděli. Nemá ráda lháře a pomlouvače.
 • H I S T O R I E
Jinny se narodila do zámožné rodiny kouzelníků, kteří žili v Naardenu, kteří ji vychovávali. Měla tvrdý výcvik, a proto když šla do školy, vypadala tak trochu jako kluk. Pro většinu třídy to bylo ovšem divné, jak se Jinny chovala, její vzhled byl pro ně zvláštní. I po celém městě byla rodina Lawsterů obehnána tajemstvími, už jenom proto, že žili odděleně a nikdy se s nikým z města neznali. Bylo zvláštní, že jejich potomek chodil právě do školy. Kolovaly řeči, že Lawsterovi jsou rodina černokněžníků a zavinili několik úmrtí. Ovšem pravdou je, že Lawsterovi chránili město, i za cenu pohoršené pověsti. Lawsterovi měli od pradávna magii vody, která jim byla vždy nakloněna. Měli přátelství s havraním klanem, když předek zachránil onoho vůdce klanu a zachránil ho. Od té doby každý havran, přesněji mládě je dáno rodině a ta ho udělí členovi. Každý člen má svého havrana, Jinny má taky svého a i odtud pochází její tetování na levém rameni. Havran nosí jméno Rente. Dobrá, Jinny byla ve škole a roky ubíhaly. Brzy Jinny dosáhla věku 10 let a projevovaly se její schopnosti. Děti ve třídě si o ní šuškaly, posmívaly se jí, ale ona se nedala. I když. Kdykoli otevřela kohoutek, vystříkla na ní voda. Ihned se strhla lavina smíchu, ovšem později se to naučila kontrolovat. Jednou si její spolužák myl ruce, její největší nepřítel. Úsměvně si představila, jak je mokrý. Ovšem ale netušila, že se to splní. Najednou kohoutek praskl a spolužák byl celý mokrý a konečně jednou nebyla terčem posměchu ona, ale on. Jenže když jí bylo 13, surově ji zbili nějací týpci a ona se zhroutila. Rodina ji celkově zavrhla, byla pro ně slabá, slabý článek, ale odstranit ji nemohli. Proto se tajně sbalila, vzala i svého přítele, Renteho, který ji doprovázel celý život i nyní. Utekla z domu. Bylo jí jedno, že po ní pátrali, prostě chtěla pryč. Toulala se celým světem, navštívila Evropu, Asii, Afriku až se dostala jsem, do Kanady, kde zaslechla zvěsti o tomto místě, Winnipegu. Uchýlila se zde a chce začít od znova.

 • G A L L E R Y
(náhrdelník znamení vodního elementu, Havran Rente)

Vlkodlak // Jarisa Echnras Helcimaster

6. dubna 2014 v 12:55 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 22 let
Druh: Přechodný
Vznik: Kousnutí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti:
Telekineze, neuvěřitelná rychlost

 • V Z H L E D
Dlhé pramene tmavých hustých vlasov obopínajú na určitých miestach jemné no zároveň aj ostré črty podlhovastej tváre. Vlasy má vždy rozpustené a rovné,málokedy sa stane že ich nos v cope pretože miluje pocit ,keď sa vzduch tancuje s jej vlasami.Pokožku má svetlú . Zaujme najmä tým,že má výrazné veľké sivomodré oči ,veľké husté čierne mihálnice a hnedé tenké obočie do dokonale vytvoreného oblúčika. Nos má väčší ale žensky jemne tvarovaný na konci zakončený do malej špice. Pod nosom má plné zmyslené pery. Jej pohľad priam vždy chciac nechtiac zvádzavý a neodolateľný,najmä keď nevinne zaklipká dlhými mihálnicami. Vtedy pôsobí ako nejaká nevinná žena,ktorá nikdy za nič nemôže. Aj vďaka tomuto pohľadu sa dostala z viacerých problémov,do ktorých sa za obdobie čo je vlkodlak dostala.Na vzhľade si vždy dáva záležať. Jej telo vyrástlo do výšky 175 centimetrov a postavu má priemernú. Prsia sú primerané k jej postave,ani nie male ani nie veľké. Také akurát. Sama o sebe si myslí,že je veľmi pekná žena. Chod vzpriamene,vždy s hlavou vztýčenou.Niekedy ju môžete vidieť strhanú,ale nie vždy sa takto rada ukazuje na verejnosti. Oblečená chodí najradšej tričku a obtiahnutých nohaviciach a teniskách ale v jej šuplíku nájdeme aj sukňu. Na pravom ramene poblíž chrbtice má tetovanie pierka ktorého jedna časť sa mení na drobné vtáky odlietajúc niekde preč do neznáma.
 • P O V A H A
Jarisa bola a je veľm imilá a spoločenská žena. Aspoň sa snaží vychádzať s každým kto ju má rád a dáva jej to patrične najavo. Je priateľká,obetavá,citlivá,dokáže si zobrať k srdcu nepodstatné maličkosti ktoré by si nirmálny človek ani nešimol. Hľadá význam niekedy aj tam kde nie je a vie sa tým zaoberať a trápiť poriadne dlhý čas. Je veselá keď sa v jej živote darí a keď pozabudne na problémi každodenného života ktorý prežíva. Vo svojom živote nemala vela partnerov,čiže je naivná a ľahko dôverčivá ale môže sa stať že jej intuícia jej začne ukazovať kontrolku a ona sa vtedy spamätá no keď zistí čo má nejaký nedobromyseľník za ľubom beda mu. Po poslednom vzťahu ktorý mala sa snaží mužom vyhýbať aj keď sa jej to veľmi nedarí. Je ľahko výbušná,urážlivá a potom vie byť aj veľmi zlá. Nie je typ povahy ktorá pozerá na slová ale skôr na skutky. Neznáša keď niekto klame a podvádza pretože ona si musela všetko krvopotne vydrieť. Má obdobia,keď je permanentne podráždená lebo sa počas nocí budí na nočné mory ktoré ju mátajú z čias jej detstva.Tému rodina zásadne ignoruje a ak je ochotná tak ju rozoberá s tými,ktorým verí.
 • H I S T O R I E
Pamätá si deň kedy plakala. Bola maličká a túlila sa ku prisam svojej matky a obíjmala ju okolo krku. Bála sa a nevedela kedy a čo sa stane s ich domom a nechápala celý útok v ktorom sa ich dom nachádzal. Počula zo všadiaľ len kriky a stony ľudí ktorých telá padali už mrtve na zem. Vyhladzovanie dediny ktoré zažila by si najradšej vytesnila z hlavy ale aj po toľkých rokoch to nevie.Stále počuje v noci v jej nočných morách tú hrôzu,ktorú ako male dievčatko prežívala. Jej otca a starších bratov zabili pretože sa snažil odlákať vojakov od ich domu. Ostali len dve. Ona a matka a na druhej strane štátu zvyšná časť generačne postaršej rodiny.Mama chúliac sa v polorozpadnutej vstavanej drevenej skrini jej v tú noc spievala po tichu jednu starú pesničku ktorú nepoznala.Bola v latinčine. Nevedela čo tie slová znamenajú ale pamätala si to a aj pamätá do dnešnej doby. Po zdemolovaní celej dediny v ktorej bývali sa matka vydala aj so svojou dcérou na útek. Niekoľko dní išli cez les. Dostali sa ku veľkému jazeru kde bývali nejakí ľudia ,lebo našli pár malých lodiek. Bol spln. Jej mamička ju posadila na loďku,lebo sa potrebovali dostať na druhý breh.Potlačila loďku už na vodu,ale ona sa na ňu už neodstala pretože z lesa sa ozvali hrozné zvuky,ako keby zavíjania vlka. No to čo sa vyrútilo na jej mamu nebol vlk ani človek,niečo veľmi zvláštne a divné.Malá Jarisa sa rozplakala a na vode ostala sama. Kričala po mame,no potom v záchvate plaču. Jej loď našiel náhodný rybár ktorý ju zobral k sebe domov. Bola hladná,špinavá,unavená a dehydrovaná. Dal jej prístrešok nad hlavou,jedlo do úst,podal jej úplne pomocnú ruku bez ktorej by malá Jarisa zomrela. Matku nevidela ani nenašla keď po nej pátrala a tak pomaly na ňu zabúdala.Muž ktorý nahradil rolu jej pestúna ju vychovával v domienke že je jej matka mrtvá. Malá Jar rástla a rástla. Stala sa z nej žena domácnosti,ktorá sa starala o celú náhradnú rodinu. Zvládala všetko. Nemala s ničím problém. Robila to rada aj z dôvodu jej opatrovateľskej nátury v ktorej ju muž vychovával. Ale raz sa stalo niečo s čím by nikdy nerátala. Došiel jej list.List od matky o ktorej si myslela že je mrtva. Po takej dlhej dobe dostala silnú facku od života. Prepadla ju hrba myšlienok s otázkou prečo sa neozvala skôr,prečo čakala až do teraz…Prečo ju vtedy nechala na loďke a čo sa vtedy stalo?Začali sa jej objavovať myšlienky ktoré zatlačila hlboko do úzadia.V liste sa toho nepísalo vela,len ten text pesničky ktorú jej spievavala jej matka a pod textom bol napísaný čas. Polnoc a miesto kde sa má dostaviť. Uvažovala či pôjde a nepôjde a aj rybár ju od toho odhováral,ale mala 22 rokov a mohla si chodiť úplne všade,takže prečo nie.A mala toľko otázok.Takú bolesť a tak jej matka chýbala za celé tie roky čo sa opustili a nevideli.Veď je to stale jej matka,ktorá ju milovala a porodila. Nakoniec prišla pred pol nocou na dohodnuté miesto. Vodopády. Miesto kde sa čistota vody spája s krásou prírody. Vyskočila na veľký rovný kameň a čakala.Muž ktorý ju vychovával ju naučil že vždy keď niekde pôjde,má príjsť skôr.Nič tým nemôže stratiť,tak ona vykonala aj teraz.Pozerala do oblohy a čakala.Začula kroky a známy text latinskej pesničky.Otočila sa a uvidela tam stat ženu. Rozplakala sa a hneď zoskočila z kameňa s úmylom ju objať,ale jej matka to nedovolila.Stopla ju s tým že je zjazvená a nie najkrajšia. Vtedy ten útok "vlka" prežila ale s telesnými následkami. Ale Jari to nevadilo. Nakoniec sa k nej problížila a aj napriek zjazveniu ktoré mala skoro po celej tvári a rukách a nohách,aj napriek tomu že to nebol najlepší pohľad ju obíjmala so stálym plačom. Aj jej mama bola šťastná že si drží dcéru ktorú roky potajme pozorovala len kvôli jej ochrane. Dokonca sa stretávala s rybárom ktorý ju vychovával a chcela vedieť že čo je s ňou a ako sa má. Matke to trhalo srdce sa takto dvať na svoju dcéru v iných rukách,ale vedea že ešte nebol ten správny čas. Čas nastal až keď jej nechala dopis na prahu rybárových dverí. Mesiac ktorý naberal na výške a plnosti svietil na ich telá. Matka jej povedala v rýchlosti čo sa stalo- že to prežila a že je napriek svojmu výzoru niečim výnimočným a chce jej to predať,aby mala silu a bola jedinečná ako je aj ona. Jar nadšená z ich stretnutia po x rokoch len prikyvovala a teraz v takej chvíli by jej pritakla na všetko,aj na podpis zmluvy s hocijakým diablom. Preto sa stalo to čo sa stalo. Nakoniec ju premenila škaredým kúsancom a škrabancami ktoré sa časom zahojili na vlkolaka. Jar sa zľakla a ušla. Utekala,cestovala,nevedela to rozdýchať. Bola nadšená no sklamaná z toho čo jej matka urobila. U rodiny rybára sa naposledy ukázala poškrabaná a dokúsaná,potom mu oznámila že sa nikdy nevráti a ušla….Utekala až kým neuvidela ceduľku Winnipegu v ktorom chcela nájsť útočisko….. Jej útek trval neskutočne dlho -celých 9 mesiacov.Jar týmto utekala sama pred sebou no zistila že toto nie je riešenie,preto sa chce zaradiť a nájsť spoločnosť I ľudí ktorí jej porozumejú a pochopia a neodcúdzia za to čo je. No túto dlhú cestu jej bude navždy pripomínať pierko ktoré má vytetované na svojom tele. To pierko má pre ňu nasledovný význam:pierko je ona a tie vTáky je časť nej ktoré letia preč do stratena. Tetovanie by malo byť príjemné,ale ona si chce pripomínať to čo bolo aby nezabudla že aj jej existencia má svoju hodnotu.

 • G A L L E R Y

Vlkodlak // Andrew Eclipse

6. dubna 2014 v 12:31 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 113/18 let
Druh: Přechodný
Vznik: Prokletí
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti:
Neuvěřitelná rychlost, neviditelnost

 • V Z H L E D
Na první pohled si všimnete velice vysokého muže. Měří něco málo přes 2 metry.Má dobře vysportovanou postavu a pěkně řezané svaly.Také má na sobě několik tetování.Jedno na levé paži, dále na obou kličních kostí a také na hrudní kosti.Má oválný obličej s hnědými a věčně rozcuchanými vlasy.Husté obočí a věčně soustředěné hnědo-zelené oči.Větší rovný nos.A trochu plnější ústa ,která jsou většinou v takovém tom vyzívavém, frajerském úsměvu.Převážně nosí tedy aspoň v této době, tmavé oblečení.Je mu jedno jestli to je tílko,triko,mikina nebo snad košile.Hlavní je že to je černé.
 • P O V A H A
Je to takový pohodář co miluje ticho a samozdřejmě ženy.Dokud se do toho nezačně motat jeho dvojče Edmond a nebo úplněk.To je pak celý nesvůj a znervozní.Ví že se blíží úplněk a že může a bude velice nebezpečné se s ním setkat.Jinak si rád uživá nevázané zábavy ,pokud ho do toho nezatáhne Edmond.To ví že se blíží problémy ,ale pořád jde do toho.Jeho nejvíce oblíbená činnost jsou knihy ,ale i posilování a muzika.Ale jak už bylo řečeno vždy se nejvíc obává uplňků a pocit že je svázán a mučen ,když se má změnit ve vlkodlaka.Nemilosrdného zabijáka upírů a nevinných lidí.
 • H I S T O R I E
Andrew se narodil stejně jako jeho dvojče Edmond v Liverpoolu.Bylo to malebné město dokud Edmond a Andre nevyrostli a nezačali skoumat okolí.To s nimi šili všichni čerti.Ikdyž do 99% problémů zatáhl Edmond Andrewa.Byly to prostě takové horší klukoviny ,kde třeba něco ukradli v cukrárně apod. Po několika letech ,když už byli dost staří cca 13-15 let usmysleli si že nebudou chodit na mše. Jejich matka z nich měla málem mrtvici.Rádi se vždy potulovali po lese a pozorovali měsíc v úplňku.Jednoho skoro už večera potkali v lese mužíka.,, Víte že jste porušili to nejsvatější tajemství!'' zamračil se mužík.Ale Edmond a Andrew se mu jen vysmáli.Ale to ještě nevěděli co se stane zrovna té osudné noci ,kdy měl být zrovna úplněk.Tu noc nemohl Andrew vůbec usnout. ,, Udělali jsme něco špatného.. Hodně špatného..''říkalo mu svědomí.Kousl se do rtu. ,,Eddie? Spíš?'' šeptl na dvojče ,ale to neodpovídalo.Jen co se první měsíční paprsky dostali přes okno domku.Ucítil ukruté bolesti.Připadal si jako by to zbičovali a nebo ho stahovali z kůže zaživa.Takovou agonii snad nikdy nezažil.Až do teď.Minuty mu připadaly jako hodiny.Už si myslel že tou bolestí zemře ,ale v tom se mu zatmělo před očima.Andrewa a Edmonda ten mužík proklel ve vlkodlaky.Krvežíznivá stvoření.Tu noc vyvraždili celé město a okolí do okrohu několika mil.Byli nemilosrdní.Vyvraždili muže,ženy i děti.Tu podívanou ráno si Andrew zapamatoval dodnes.Všechno bylo zničené a od krve sem tam se objevila i nějaká ta mrtvola.Rozhodli se z Liverpoolu nějak odjet.A to hodně a hodně daleko.Proestovali snad celou Evropu a možná i Asii.Nakonec došla sem.Do Winnipegu.Jak dlouho tu zůstanou? Ani oni sami nevědí.Chtěj začít nový život? Za to by dali cokoliv. I svůj vlastní život.

 • G A L L E R Y