Vlkodlak // Alexej Witch

30. března 2014 v 14:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 106/20 let
Druh: Úplný
Vznik: Narození
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Čtení myšlenek, živel voda

  • V Z H L E D
Nadání: Na srandu a kraviny, na ty ho užije. Jinak umí střílet z policejní pistole, ale nerozumí jim. V genech také má velmi dobrou schopnost vyjednávání po svém otci, ale o té ještě neví. Popis: Je velký a dobře osvalený. Hlavně ramena a záda. Celkově i nohy, ale ty už vypadají slabší. Má totiž dost úzká lýtka. Mívá na krátko střižené hnědé vlasy a strniště. Černé oči na vás bývají upřené a svítí v nich jiskra humoru. Nad nimi se s mírným povytažením vyjímá husté obočí. Jeho rty jsou plné a dodávají mu na sympatičnosti. Často nosí obyčejná trika, tepláky a tenisky, ale hoví si i ve stylu "gentleman." Ten nosí do barů, restaurací a na taková zalidněná místa. Zajímavostí na něm je to, že je krátkozraký. Na své oči je ale majetnicky pyšný a proto je nehodlá schovávat za brýlemi, tak nosí průhledné kontaktní čočky, které jsou pro něj naprosto nevhodné, jelikož o ně neumí pečovat. Další, méně zajímavý detail je jeho tetování na zádech. Udělal si ho jen tak, aby oslnil holky, (to byl ještě devatenáctiletý klouček) s postupem času začal zjišťovat že nabírá na významu. Žádné další už ale nechce. Co se mu přímo hnusí jsou roztahováky a piercingy. Jako vlk má bílou srst a černé oči. Je to jeho poznávací signál. Stejně jako ve své lidské podobě má mohutnější přední tlapy než zadní.
  • P O V A H A
V jakémkoli prostředí bývá oblíbený. Je to velký pohodář se smyslem pro humor a čest. Miluje kolem sebe lidi, nesnesl by samotu. Nejlépe se mu relaxuje u přátel. S nimi pořádá párty, výlety na skály, táboření...... Má docela aktivní život. Sebe sám má rád. A když je sám, rád trénuje, věnuje se čtení, nebo popíjení v baru. A tady je bod zlomu. V tomto ohledu je jiný než většina mužů. Nesnáší "vztahy" na jednu noc. A s tím i spojené dámy. Prostě takové ty lehké holky, které dají každému, kdo o ně projeví zájem. Proto si dá skleničku, dvě a jde pryč. Sám o sobě říká, že je rodinný typ, ale není, on sám to moc dobře ví. Je nezodpovědný a rád si užívá života. Taky je na rozdíl od ostatních hlubokomyslný. Nad každou otázkou přemýšlí a to samé dělá když hodnotí lidi. Samozřejmě podle chování a ne podle vzhledu. On jako osoba je citlivý. Občas na to doplatí. Naopak dokáže být manipulátor. Netuší kde se to v něm bere. Někdy má pocit že dělá věci, které mu jsou proti srsti.
  • H I S T O R I E
Narodil se velmi mladému páru v USA. Otec Ben-vlkodlak a matka Alice-člověk. Když byl malý, vykazoval známky vlkodlačího genu. Nic netušící matce musel její manžel říct pravdu. Ta se zhrozila, a protože už to mezi nimi skřípalo dost, tak se odstěhovala. Své dítě zavrhla. A tak na něj zůstal Ben sám. I on měl a pořád má své mouchy. Měl svou firmu a na mladého neměl čas. Kupodivu nerost jako dříví v lese. Naučil se vařit, prát, opravovat věci, například své kolo. Jen s jedinou věcí měl problém. Jeho vlkodlačí já. Ben byl totiž lidský vlkodlak a neměl potuchy jak by měl Alexejovi pomoct. Až tento problém je oba vlastně skamarádil. Ben se rozhodl svého syna i přes bolest ze ztráty, poslat ke svým rodičům do Winnipegu. Věděli o tom mnohem více než on sám. Alexej nakonec souhlasil a odjel. Musel opustit své kamarády a vše co znal a měl rád, včetně svého táty, se kterým měl čím dál tím lepší vztah. Nakonec usoudil, že to byla ta nejlepší věc co mohl udělat. Své prarodiče miluje. Všechno se mu zdálo být úžasné. Jenže objevil hrůzné tajemství. Jeho matka je tady a je upírka. Upíři existují a s nimi i další rasy. Začíná tušit, že něco není v pořádku. A to ještě netuší že přijde něco hrozného. Skoro bezproblémové dětství si vykompenzuje těžkým životem tady.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama