Registration for Hybrids

8. března 2014 v 20:47 | Admin - Destiny |  Registrace

Jestliže jste si přečetli všechna důležitá pravidla, která platí pro RPG-Night a víš vše o andělech co je třeba ke hře, můžeš přejít k registraci.

Vyplňte všechny potřebné body a odešlete registraci. Vaše registrace bude přijata tehdy, kdy vám přijde email s heslem a váš profil bude zveřejněn na blogu.

Dobře si vše promyslete než začnete psát. Pište ji nejprve ve wordu, aby jste dobře viděli kolik toho máte. Nejlepší bude když budete mít u povahy, popisu a historie minimálně 5 řádků.

Registraci neposílejte na email - vždy do formuláře! Neplašte po pár dnech, někdy to může trvat týden.

Když vás prostřednictvím emailu vyzvu k nějaké změně, pošlete mi to jako odpověď, nebo přepište registraci celou a odešlete ji jako novou, ale nikdy mi to nepište do komentářů pod ostatní články, děkuji!

Snažte se vyvarovat jakýmkoli zbytečným dodatkům, pokud dopíšu registraci, zkontroluju ji a zapřemýšlím jestli tam je všechno, k fotografiím: Zkontrolujte vždy odkaz, který posíláte, jestli je funkční!!! Neposílejte prosím desetiřádkové odkazy na obrázky, které jsou otevřené v googlu.

Pokud všemu rozumíte přejděte k registraci tady...

Hybridem se stávají pouze vyvolení. Vyvolený hráč získá po nějaké zásluze povolení si vytvořit hybrida. Hybridi nebudou nijak víc nadřazenou rasou nad ostatní rasy, kříženci tu v minulosti byli, tyto opatření jsou proti jejich "přemnožení".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama