Potomek smrti // Miley Anne Reaper

4. března 2014 v 14:48 | Admin - Destiny |  Záznamy

Miley Anne ReaperVěk: 15 let
Rasa:
Potomek smrti
Schopnosti: Neuvěřitelná rychlost, Telekineze
Popis: Miley má rudé téměř rovné dlouhé vlasy , které sahají mírně ke kolenům.Má až pronikavě modré oči ,když se na někoho upřeně dívá je to pro dotyčného obzvláště nepříjemné. je dost vysoká na svůj věk , ale hlavně je takříkajíc "vyžle" své rodiny . (Ale nemůže za to)Kůži má (ne moc znatelně ) bílou a trochu našedlou nebo namodralou . Nejradši je celá v černém a bílém ...

Povaha: je dost samotářská a agresivnější povahy , ale když ji člověk pozná , i skvělá kámoška. cítí se líp mezi kluky , protože ji nebaví ty "holčičí věci". Jako jediná holka je v několika sportovních týmech školy . Nejvíce miluje boj a svoje zbraně + boj nejradši sama vyvolává.Šťastnější je když se jí říká spíše Miley než Anne.

Historie: Narodila se do naprosto normální rodiny, ráda chodila na dlouhé noční procházky - což se jí zrovna moc nevyplatilo...jednou šla kolem hřbitova ,vracela se z jedné oslavy . Něco se mihlo mezi hroby , nebála se ale měla zvláštní pocit , tak zrychlila krok .Uslyšela zasvištění a pak se jí přímo do zad zabodl šíp , padla okamžitě na zem . Potom před sebou uviděla postavu v černém plášti, nebylo jí vidět do tváře - byla to sama Smrt . Dál si Miley nic nepamatovala, kromě své cesty domů. o pár let později se jí začaly dít podivné věci a už tehdy věděla, že není jenom obyčejný člověk... požádala svoji nevlastní matku, aby jí dala na školu Winnipegu,jelikož jí to navrhla jedna dobrá kamarádka , která zřejmě také nebyla úplně normální. rodiče jí zemřeli těsně po tom, co se jí stala ta podivná věc na hřbitově , nyní má adoptivní matku a otce , spolu s dvěma rozmazlenými bratry. Nikdo neví odkud vlastně je.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama