Navigace

8. března 2014 v 20:48 | Admin - Destiny |  Informace
Jsi nováček? Nevíš kam dřív skočit, aby jsi mohl co nejdříve začít hrát? Tady je navigace, kde najdete všechno o čem by jste měli vědět, než začnete hrát. Upozorňujeme - Co se týče pravidel, pečlivě si je přečtěte ať předejdete komplikacím.

Horní box

Vysvětlivka

RPG-NightDostaneš se zpět na domovskou stránku
Seznam postavV oddělení jednotlivých ras můžeš zjistit podle avatarů kdo jakou má postavu a jestli nemá fotografii, kterou chceš.
ReklamaJestliže jsi návštěvník, kterému jde o reklamu a přilákání dalších hráčů, umísti reklamu jen a pouze sem. Pokud reklamu umístíš do článku, budeš zablokován.
NavigaceTo je tento článek, který ti vysvětlí kde a co co je.
KontaktNajdeš kontakt na admina, který je i v menu, nebo na dotaz.


Menu

Vysvětlivka

O bloguZákladní informace, kde můžete najít, kdo je adminem, kontakt, kdo dělal design, počasí ve hře, různé akce, události, úplněk, východ slunce a mnoho dalšího.
NovinkyPokud je nějaká změna v informacích, nebo něco slavíme, děje se nějaká událost, schůzka, zobrazuje se to jedině tady. Proto je dobré sledovat novinky vlevo v menu.
RegistraceV nadpise Registrace najdete registrační formuláře.
Změny profilůTady je možné si změnit cokoliv co potřebujete. Objevili jste hrubku v profilu, nebo měníte povahu, historii, ovšem změna by neměla být častá. Nemám tolik času se starat o váš profil.
DotazyJestliže vás tíží nějaké otázky, nebo máte na někoho, či něco stížnost, sem s tím.
RPG-ChatToto je Non-RPG chat, určený pouze pro registrované hráče. Hráči se tu domlouvají na hru.
Chat pro neregistrovanéJste nováček, nebo jen návštěvník? Tento chat je pro vás, můžete se s adminem domluvit, popovídat si, zeptat se na co chcete. Pokud tu jsou registrovaní hráči, mohou vám hru doporučit, nebo vás přesvědčit, že je ta pravá, jestli ještě nejste rozhodnutí.
Návštěvní knihaTato kniha je pro každého, je otevřena každému, kdo chce naši RPG hru nějak ohodnotit, zkritizovat, nebo chce napsat cokoli, co má na srdci.
HraPro registrované jsou tu umístěny herní knihy. Neregistrovaným jsou zaheslované.
NápadyMá-li někdo nějaký nápad, může napsat do novin, je tu i historie, jak vznikaly tyto stránky.
Pravidla hry v kniháchHlavní článek plný pravidel. Každá RPG stránka má svá pravidla a i vy by jste je měli respektovat. Pokud je nedodržíte i přes napomenutí, můžete být vykázáni z celé hry, vaše postava bude smazaná a vy blokovaní, takže si nebudete moci registrovat novou.
Co je to RPG a jak jej hrát?Pokud jste nováček a v životě jste nehráli RPG, tento článek je vám šitý na míru.
FAQČlánek, kde jsou odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Než se na něco zeptáte, podívejte se sem.
Končíte?Nemáte zájem už dále hrát? Nebaví vás to tu, nebo máte jiný důvod k odchodu? Tady zapište svou postavu, pokud nehodláte dál pokračovat.
Smečka SangLunarUpíři a jiné bytosti, jež nemají rády vlkodlaky by sem neměli vstupovat. Toto je jen a pouze pro vlkodlaky, kteří se přidali do smečky krvavého úplňku.
OceněníOcenění, které nám udělil web blogy od Mary
Seznam postavStručný seznam jmen postav, jež tu jsou registrovány. Je to taková rychlá volba.
IkonkyNajdete tu naši ale pokud chcete i vaši ikonku. (Umístění dohodou přes email)
TopListNávštěvnost, blížíme se k 70 000 :)


Ostatní, co není v Menu

Vystvětlivka

Galerie obsazených fotografiíNajdete v seznamu postav
Seznam jmen avatarůJsou zde vypsaná všechna jména slavných osobností, jejichž fotografie byla použita pro některou z postav hráčů. Je tu napsáno i která postava ji má. Seznam je seřazen podle abecedy.
SkokPokud si děláte další postavu a pravidla znáte, tento odkaz vám je pomůže přeskočit.

(Chci všechny upozornit, že i přes zákaz se tu najdou hráči, kteří hrají hry s erotickými scénami. Přes můj zákaz, přes to když tu nejsem. Takže komu nebylo 18 let a toto mu vadí, měl by co nejdříve odejít. Vulgarismus však není povolen, za žádných okolností!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama