Elf // Wendë Quinn Mithson

11. března 2014 v 14:40 | Admin - Destiny |  Záznamy


Věk: 693 let
Druh: Divoký elf
Rasa: Elf
Schopnosti: Živel země, možnost přeměny na zvíře (krom toho umí dobře střílet z luku a lézt po stromech)

  • V Z H L E D
Quinn je svým způsobem zvláštní. Má hranatý obličej s malou pusou, velkým nosem a divokýma modrozelenýma očima. Uši nemá tolik špičaté jako jiní divocí Elfové. Její vlasy jsou blonďaté a dlouhé. Vždy je nosí v jiném účesu, avšak doma je má většinou rozpuštěné, nebo svázané v culíku. Její pokožka nese velice světlou barvu a je hebká jako hedvábí. Dlouhé, vcelku svalnaté ruce, které většinou využívá k šplhání, jsou zakončeny hbitými prstíky s vždy krásně nalakovanými nehty. Nemá ani dobré křivky, ani není vyhublá. Jediné, co vás může zaujmout na jejím břiše je menší jizva, kterou si nedávno udělala při zaháknutí se na stromu. Má (věčně odřené) dlouhé nohy. Na sobě většinou nosí mikinu s potiskem a džíny nebo krajkované, či pírkové šaty. Vždy chce svým šatníkem zaujmout. Proto na ní vždy najdete alespoň jednu třpytivou věc. Nejčastěji se přeměňuje v modrého krásného ptáčka.
  • P O V A H A
Velmi opovážlivá a škádlivá dívka. Takhle by jí popsali všichni, co ji znají. Znají ji ale doopravdy? Za tou tvrdou slupkou se skrývá milá a hodná dívka. Jen se chce cítit, jako ta špatná. Před všemi se tak chová.. Jediný před kým se nepřetvařuje, jsou malé děti. Strašně by se styděla, kdyby lhala bezbranným dětem. Navenek drsná, vevnitř drsná, hluboko však milá. Toto by k ní pasovalo výborně. Vrátíme se ale k té špatné stránce. Všechny bez důvodu škádlí, aby je vyprovokovala a mohla je potom shodit. Stále si o sobě myslí, že je strašně dobrá, že to dělá. Nechápe, že být milá je asi 1000krát lepší. Ví, kde jsou její meze, a když je překročí, většinou se omluví. Říká sice, že to dělá ze slušnosti, ale hluboko v sobě ví, že by to neunesla a musí se omluvit.
  • H I S T O R I E
Je teplý letní večer, za horou zapadá slunce a maminka drží v ruce svoje novorozené miminko. Dostává jméno po své prababičce "Wendë" a po své tetě "Quinn". Už od narození je vidět, že ta holčička není obyčejné dítě. Místo učení se svého rodného jazyka se potulovala po lesech a lezla po stromech. Nikdy si nehrála s ostatními divokými Elfy. Domů přicházela za západu slunce. Poté už následovala jen vydatná večera většinou v podobě ryby na medvědím česneku, nebo zvěře, kterou její, otec chytal v lese. Tehdy se ještě nesoudilo, zda jste bohatá, či chudá rodina. Až do té doby, než si místní panovník usmyslel, že bude pořádat hony. Elfové vystrašeni, svým prozrazením utekly daleko na louky a pláně. Quinina rodina šla však jediná proti proudu. Utekli sice, ale do hor. Nebyl to les, ale hodně zábavy se tu zažít dalo. Takhle Quinn, prožívala prvních 18 let svého života. Poté se rozhodla žít sama. Rozloučila se maminkou a tatínkem a šla na místo, kde jí to bylo nejblišší. Les, ve kterém dříve bydlívali. Když však dorazila, viděla jenom suché pařezy a popel. Nemohla tomu uvěřit. Její domov je zničen. Nechtěla se ale vrátit. Dlouhá léta hledala, až našla Winnipeg. Toto místo ji tak zaujalo, až tu zůstala. Ze začátku byla ke všem vlídná a milá, jenže tak ji všichni brali jako slabou. To ona se rozhodla změnit. Začala vyvádět různé věci. Přestala se upřímně usmívat a začala lidi opravdu děsit. Teď už si jí konečně někdo všiml. Všiml, ale ne v dobrém. Dost ji to mrzelo a tak začal být ještě horší. Nikoho nelitovala, nikdo ji nezajímal, nikdo už nedokázal uspokojit její strašnou povahu. Nyní,vždy když přijde večer z lesa domů, upřímně si pobrečí. Ráda by byla tou milou dívkou, ale už je tolik zkažená, že to nejde. Doufá, že se najde někdo, kdo ji pochopí a kdo se jí alespoň pokusí pomoc z toho dostat..

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama