Drak // Saphire Sarre

5. března 2014 v 10:57 | Admin - Destiny |  Záznamy

Saphire SarreVěk: 237/19 let
Rasa:
Drak
Schopnosti: Živel voda, Možnost uzdravit jakékoli zranění

Popis: Tato poněkud drobná dívenka s vychrtlou postavou má černé, uhelnaté vlasy, dlouhé. Obličej má takový obyčejný, nijak zvláštní, oči mají různou barvu, někdy modré, jindy hnědé (ve většině případů ale uvidíte jen černé díry). Nos i ústa nejsou nijak výrázné. Postava je vychrtlá, a hubená, bez jakékoli svalové tkáně. Nohy jsou dlouhé. Neposlušné vlasy si svazuji do culíku nebo copu. Oči mají dračí podobu.

V dračí podobě je obrovská, má mohutnou stavbu těla. Od hlavy k ocasu to nějakej ten metr bude. Barva je černá, v některých místech červená a břicho spíše béžové. Na hlavě má několik delších ostnů, spíše to jsou rohy. Od hlavy až po konec ocasu se jí táhnou ostny. Křídla má obrovského rozměru, na některých místech jsou protrhaná. Ani neví, co se jí stalo. Blány jsou červené. Chrlí oheň. V dračí podobě má ve slinách jed a to i v krvi.

Povaha: Saphire je poměrně tichá dívka, která je v hloubi duše hodná, milá, nesobecká. Je hodně citlivá, ovšem své pocity nedává nijak moc najevo. Není nijak extra bojovná. Ale své schopnosti ovládá na dokonalé úrovni. Je hodně dráždivá, lechce se naštve. V naštvanosti je zlá a prost se celkově změní z hodné dívky na zlou. Zajímá se o byliny, snaží se nacházet nové a zkoumat je, jejich účinky a podobné. V jejich slinách i v krvi je jed, který usmrtí každého, kdo s tím příjde do styku. Miluje sníh.

Historie: Saphire se narodila někdy před 2000 lety v lidském světě, jako smrtelník. V 7 letech nastoupila do školy, jako každé dítě. O tom, že je potomkem dračích předků neměla ani ponětí. První den školy seděla Saphire v lavici a nijak se nezajímala o své nové kamarády ve třídě. Ti si o ní ihned začali šeptat, že je divná a proč se s nimi nebaví. Saphir to bylo ale jedno. Měla sebe a svůj svět, to jí stačilo. Kluk, který seděl vedle ní v lavici, Sam, si jí prohlížel. Začal se s ní bavit, Saphire mu velkoryse odpovídala na vše, co chtěl vědět. Stali se z nich nejlepší kámoši. Každý den spolu chodili ven a blbli. Takhle plynul čas. Saphire ale začala pociťovať změny svého těla. Ruce ji šupinatěly, oči denně měli jinou barvu i jiný tvar, nebyly lidské, nýbrž dračí. Postuně se bavila se Samem čím dál míň, nechtěla ho trápit tím, že se mění a že zřejmě bude muset jít pryč. Jednoho dne ale Sam nepřišel do školy, ani nenapsal že nepříjde, což bylo Saphiře divné. Pokaždé když nepřišel, napsal jí zprávu. Když potom slyšela, že Sama srazilo auto, a on to nepřežil, zhroutila se. Celý její svět. Neměla na nic sílu. Protože Sam byl její jediný kamarád, po jeho smrti nikoho neměla. Rodina ji opustila a její jediný přítel byl mrtvý. Stala se terčem posměchu a šikany od svých spolužáků, protože se s nikým jiným nebavila. Byla pro ně divná. Uzavřela se do sebe, své pocity dávala jen stěží na povrch. Jednoho dne ale do školy už nepřišla. Odešla pryč. Její přeměna na draka byla kompletní a protože by se jí báli, odešla. Zde se usadila a žije zde skoro celý svůj život poměrně spokojeně a ráda, že si nemusí na nic hrát.

Přeměna:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama