Člověk // Esther van Diemen

11. března 2014 v 21:56 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 20 let
Rasa: Člověk
Povolání: Nezaměstnaná
Schopnosti: Žádné

  • V Z H L E D
Esther je dívka vysoké, štíhlé postavy. Měří zhruba 178 cm a váží 60-65 kg. Na první pohled člověka zřejmě upoutají její vlasy. Má dlouhé blond dredy a v nich pár barevných korálků. Často je nosí volně rozpuštěné, sem tam svázané šátkem, nebo sepnuté pinetkama po stranách. Tvar obličeje je oválný, brada má ostřejší rysy. Tváři dominují křišťálově modré oči, které skrývají touhu a nespoutanost a nad nimi celkem výrazné úzké ale husté obočí. Nos je menší avšak kulatější, pod ním se rýsují růžové plné rty. Na pravé straně krku má dvě mateřská znaménka, schovává je často pod vlasy. Ramena jsou užší, zbytek těla se rýsuje do pravých ženských křivek. Na lýtku má tetování čínského draka a na pravém boku, tedy přes žebra se jí táhnou hvězdičky - od pánve až do podpaží. Volné tričko a džíny přiléhající k jejím nohám jsou nejčastějším oděvem, ve kterém ji lze zahlédnou. Sem tam vytáhne nějaké tričko na ramínka, nebo šaty, ale to není její styl. Na nohách vysoké šněrovací boty, kanady nebo černé tenisky, co se týče rukou na levé má kožený pásek v němž se skrývá stříbrný ciferník s hodinkami a na pravé ruce černý kožený náramek s vyřezanými abstraktními motivy. V pupíku nosí stříbrný kroužek piercing, kuličku nad rtem pod nosem a dvě pod spodním. Přes lítko má jizvu velkou asi deset centimetrů ze svého dětství, vůbec si na to nepamatuje a je za to ráda.
  • P O V A H A
Její povaha je zvláštní jejím tak trochu náladovým chováním. Normálně je aktivní, divoká, nespoutaná až skoro šílená. Miluje život, přírodu a sport. Druhá stránka je špatná díky její agresivitě. Když nemá svůj den, náladu, nebo ji někdo trochu naštve dokáže být agresivní a je schopna zaútočit na jakoukoli osobu, co tohle zapříčinila. Jako malá se učila kvůli sebeobraně judo a karate. Její otec ji do toho nutil, protože ne vždy ji mohl ochránit. Díky tomu se mohla chránit sama. Má trochu problém se sebeovládáním, ale učí se to rozdýchat a pustit všechno k vodě z hlavy ven. Jinak je pohodářka, vyhledává společnost, není ráda sama, což neznamená, že bez lidí nevydrží. Taky si občas užije chvíli samoty jako každý jiný. Je přátelská, občas upovídaná, ráda navazuje nové kontakty, zase není žádná vtěrka to ani náhodou. Ví kdy je toho příliš a nemá samozřejmě za potřebí znát každého hned na potkání. Přátele si vybírá. Jako koníčky můžeme jmenovat snowboarding a když není sníh tak skateboarding.
  • H I S T O R I E
Původ sahá až do Rumunska. Její jméno je po prapraprababičce, pocházející z Rumunska, ale narodila se v Nizozemsku, tedy městečku jménem Hoorn. Dne 4.4.1997. Bydlela tam asi do osmi let a potom se odstěhovali do Phoenixu. Tam jí zemřela matka s otcem při letecké nehodě a tak ve dvanácti letech zůstala sama. Přestěhovala se do Seattlu za svou tetou, kde žila asi do patnácti let. To se odstěhovala do New Yorku na internát, kde studovala střední uměleckou školu obor fotografie. Na školu tak trochu kašlala, je chytrá dost, ale nijak jí to moc nebavilo. Nikdy nebyla pilným studente, který by na sebe dřel. Focení má ráda, ale upřednostňuje svůj vlastní styl fotografií, takže nikdy neposlouchala ty hodinové přednášky co má a nemá dělat. Když dostudovala hledala někde nějaké místo, kde by mohla strávit nějakých pár let svého života, než se zase přestěhuje jinam. Do Evropy se vrátit nechtěla, protože by jí to připomínalo její rozné město Hoorn v Nizozemsku a tím pádem i rodiče, do Kalifornie nebo podobných států v Americe taky nechtěla, o Asii ani nepřemýšlela a co se týče Afriky to už vůbec ne. Buď by šla do Austrálie ale na to neměla dostatečné finance a nebo do Kanady, kde by se mohla věnovat v zimě jak snowboardingu, tak skateboardingu. Dozvěděla se o tajemném Winnipegu, kde se skrývá plno neprobádaných míst a plno dobrodružství, které samozřejmě vyhledává. Neváhala a vydala se okamžitě na cestu sem. Doufá, že tu zapadne a najde si tu nové přátele o čemž snad nepochybuje.

  • G A L L E R Y
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama