Březen 2014

Vlkodlak // Alexej Witch

30. března 2014 v 14:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 106/20 let
Druh: Úplný
Vznik: Narození
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Čtení myšlenek, živel voda

 • V Z H L E D
Nadání: Na srandu a kraviny, na ty ho užije. Jinak umí střílet z policejní pistole, ale nerozumí jim. V genech také má velmi dobrou schopnost vyjednávání po svém otci, ale o té ještě neví. Popis: Je velký a dobře osvalený. Hlavně ramena a záda. Celkově i nohy, ale ty už vypadají slabší. Má totiž dost úzká lýtka. Mívá na krátko střižené hnědé vlasy a strniště. Černé oči na vás bývají upřené a svítí v nich jiskra humoru. Nad nimi se s mírným povytažením vyjímá husté obočí. Jeho rty jsou plné a dodávají mu na sympatičnosti. Často nosí obyčejná trika, tepláky a tenisky, ale hoví si i ve stylu "gentleman." Ten nosí do barů, restaurací a na taková zalidněná místa. Zajímavostí na něm je to, že je krátkozraký. Na své oči je ale majetnicky pyšný a proto je nehodlá schovávat za brýlemi, tak nosí průhledné kontaktní čočky, které jsou pro něj naprosto nevhodné, jelikož o ně neumí pečovat. Další, méně zajímavý detail je jeho tetování na zádech. Udělal si ho jen tak, aby oslnil holky, (to byl ještě devatenáctiletý klouček) s postupem času začal zjišťovat že nabírá na významu. Žádné další už ale nechce. Co se mu přímo hnusí jsou roztahováky a piercingy. Jako vlk má bílou srst a černé oči. Je to jeho poznávací signál. Stejně jako ve své lidské podobě má mohutnější přední tlapy než zadní.
 • P O V A H A
V jakémkoli prostředí bývá oblíbený. Je to velký pohodář se smyslem pro humor a čest. Miluje kolem sebe lidi, nesnesl by samotu. Nejlépe se mu relaxuje u přátel. S nimi pořádá párty, výlety na skály, táboření...... Má docela aktivní život. Sebe sám má rád. A když je sám, rád trénuje, věnuje se čtení, nebo popíjení v baru. A tady je bod zlomu. V tomto ohledu je jiný než většina mužů. Nesnáší "vztahy" na jednu noc. A s tím i spojené dámy. Prostě takové ty lehké holky, které dají každému, kdo o ně projeví zájem. Proto si dá skleničku, dvě a jde pryč. Sám o sobě říká, že je rodinný typ, ale není, on sám to moc dobře ví. Je nezodpovědný a rád si užívá života. Taky je na rozdíl od ostatních hlubokomyslný. Nad každou otázkou přemýšlí a to samé dělá když hodnotí lidi. Samozřejmě podle chování a ne podle vzhledu. On jako osoba je citlivý. Občas na to doplatí. Naopak dokáže být manipulátor. Netuší kde se to v něm bere. Někdy má pocit že dělá věci, které mu jsou proti srsti.
 • H I S T O R I E
Narodil se velmi mladému páru v USA. Otec Ben-vlkodlak a matka Alice-člověk. Když byl malý, vykazoval známky vlkodlačího genu. Nic netušící matce musel její manžel říct pravdu. Ta se zhrozila, a protože už to mezi nimi skřípalo dost, tak se odstěhovala. Své dítě zavrhla. A tak na něj zůstal Ben sám. I on měl a pořád má své mouchy. Měl svou firmu a na mladého neměl čas. Kupodivu nerost jako dříví v lese. Naučil se vařit, prát, opravovat věci, například své kolo. Jen s jedinou věcí měl problém. Jeho vlkodlačí já. Ben byl totiž lidský vlkodlak a neměl potuchy jak by měl Alexejovi pomoct. Až tento problém je oba vlastně skamarádil. Ben se rozhodl svého syna i přes bolest ze ztráty, poslat ke svým rodičům do Winnipegu. Věděli o tom mnohem více než on sám. Alexej nakonec souhlasil a odjel. Musel opustit své kamarády a vše co znal a měl rád, včetně svého táty, se kterým měl čím dál tím lepší vztah. Nakonec usoudil, že to byla ta nejlepší věc co mohl udělat. Své prarodiče miluje. Všechno se mu zdálo být úžasné. Jenže objevil hrůzné tajemství. Jeho matka je tady a je upírka. Upíři existují a s nimi i další rasy. Začíná tušit, že něco není v pořádku. A to ještě netuší že přijde něco hrozného. Skoro bezproblémové dětství si vykompenzuje těžkým životem tady.

 • G A L L E R Y

Člověk // Lyonel Brandon Summerfield

30. března 2014 v 13:25 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 19 let
Rasa: Člověk
Povolání: Magik
Schopnosti: Možnost uzdravit jakékoli zranění

 • V Z H L E D
Lyonel je šťastným nositelem středně dlouhých zrzavých vlasů, na které je náležitě hrdý, sčesané trochu na stranu, většinou neposedně rozlétané do všech stran. Jeho oči mají světle modrou barvu, lehce do šeda, připomínající špinavý led, což není vždy na první pohled vidět. Na sobě má nejčastěji tričko s krátkým rukávem, ani moc úzké, ani moc volné a přes něj mikinu, většinou tmavé barvy, rozepínací a s kapucí. K tomu obyčejné džíny a tenisky. Občas také nosí košile, ty však opravdu jen málokdy. Pod oblečením skrývá štíhlé tělo, ne moc vypracované, ale ani ne moc vyhublé. Zkrátka tak akorát. Celkově působí šťastně, přátelsky a mile.
 • P O V A H A
Je většinou milý a přátelský, pokud se k němu mile a přátelsky chováte také. Je to věčný optimista, vše bere na lehkou váhu, což někdy může být špatně, jindy se to ale vyplatí. Mezi jeho další vlastnosti patří empatie, vysoké sebevědomí hraničící s namyšleností, smysl pro humor, ale také nespolehlivost a občasná roztěkanost. Je velice společenský, ale příliš lidí najednou nenese dobře. Taková jeho zvláštnost je, že se nezajímá moc o dívky, nervózní je spíše ve společnosti kluků. Řečeno jednoduše - Je to gay. Kvůli tomu, že ho za to hodně lidí odsuzovalo, to asi hned tak nepřizná, spíše svou orientaci skrývá. Za maskou milého, hodného kluka můžete najít velice divokého a hravého provokatéra. Občas se někomu může zdát až trochu šílený, jelikož má občasné "kitty moody". Například když před ním zamáváte jakýmkoli provázkem, je velká pravděpodobnost, že se z něj stane submisivní koťátko, hravé a roztomilé.
 • H I S T O R I E
Narodil se dvacátého osmého července, roku devatenáct set devadesát šest, jako jedináček, v malé vesnici blízko Londýna. Z města se mu vypěstoval odpor k místům, kde je přelidněno a už jako malý snil o tom, že uteče z domova někam pryč, do lesů. Kolem šestnáctého roku jeho života se začala projevovat jeho schopnost léčení. Nikdo nevěděl, jak to dělá a on to raději nikomu neříkal, protože si uvědomoval, že by se také mohl dostat do rukou nějakého šíleného vědce. Jednoho dne se to ale stejně projevilo, když svou babičku zničehonic vyléčil z rakoviny. Lidé to zjistili a několik vědců ho hned chtěli na prozkoumání. Nakonec ho opravdu dopadli a odvlekli až do Kanady, do utajeného výzkumného střediska, kde ho zkoumali a pitvali. Nakonec se mu podařilo uniknout, našel cestu pryč. Tou dobou už mu bylo osmnáct. Přibližně rok se toulal po lesích a skrýval se před lidmi, až nakonec, jednoho slunečného dne, narazil na skrytou vesnici, jménem Winnipeg, kde se rozhodl začít nový život mezi sobě rovnými.

 • G A L L E R Y

Potomek smrti // Jan Skála

23. března 2014 v 13:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: Typovali byste mu tak mezi 20 a 30, ale svůj přesný věk nikdy neprozrazuje, možná ho ani sám neví. Když se budete opravdu hodně snažit, možná se vám nakonec podaří zjistit, že se narodil někdy v devatenáctém století, ale přesnější datum neřekl nikdy nikomu a ani vy nebudete výjimkou.
Druh: Elder
Rasa:
Potomek smrti
Schopnost:
Janovi setkání se smrtí nepřineslo řádné nadlidské schopnosti, jen jizvu na srdci a neskutečný smutek. Ale brzy si všimnul, že ačkoliv on sám schopnosti nemá, rozumí schopnostem ostatních a ví, jak bytostem pomoci zvládat je. Také od pohledu pozná, kdo kterou schopnost má.
Nadání: Je nepřekonatelný v umění šermu s kordem. I když ještě není tak starý, výcvik potomka smrti zvládl rychle a jemu se teď vyrovná v boji málokdo. Jde mu ale i boj beze zbraní a dělá taiji, v poslední době se ještě začal učit boj s dýkami.

 • V Z H L E D
Jan je velmi neobvyklým potomkem smrti, od člověka téměř nejde rozeznat. Na něm na rozdíl od mnoha ostatních lidí setkání se Smrtí nezanechalo žádné viditelné změny. Slíbil si, že zůstane člověkem a to jak vzhledem, tak povahou. Má poměrně krátké, vlnité vlasy, které rády klamou barvou. Většinu času se zdají jako temně hnědé, jako by byly z hořké čokolády, ale v zimě vypadají černě, temně a nelítostně. To potom jako by i jeho rysy zhrubly, stává se na pohled přísnějším a jeho bílá pleť s vlasy kontrastuje ještě více než jindy. Zato v létě se mu vyšisují skoro až do plava. Obvykle to je pro oči velmi příjemný odstín, takový medově zlatý, nebo možná takový, jaký mají zralé lískové oříšky. Jeho oči jsou černější než nejhlubší noc, ale přesto nepůsobí nepříjemně, naopak. Jejich pohled působí měkce, jako by byly sametové. To kvůli tomu, že když na ně dopadnou sluneční paprsky, házejí hnědé odlesky. Říká se, že oči jsou okny do duše a tak to je i v tomto případě, jen musíte hledat dlouho a velice důkladně, abyste mohli jeho oči vidět v tom pravém světle. Pod spoustou elegance se skrývá bolest a smutek, ale hlavně lítost. Až když odhalíte tohle jeho tajemství, můžete doopravdy říct, že ho znáte. Jeho tvář se zdá chladná kvůli své mramorové barvě, která podtrhává rysy, které se potom zdají ostřejší, a která působí až nezdravým dojmem. Je na ní slabě vidět pokus o opálení se, který ovšem nebyl moc úspěšným. Přesto se Jan dál snaží o to, alespoň trochu se opálit na nějakou normální, lidskou barvu. On sám celkově vypadá nepředvídatelně, tajemně, ale zároveň upraveně a čistě a i jeho oblečení je vždy čisté. Je sice střihem trochu zastaralé a nikdy nemá světlejší barvu než starodávně bronzovou, ale k němu to prostě patří. Uvědomujete si, že byste si ho ani nedokázali představit v něčem jiném. Navíc díky němu vypadá vždy velice upraveně a inteligentně. V kapse u kabátu vždy nosí starodávné kapesní hodinky, stříbrné, bez jediné známky špatného zacházení a s krásným, bílým ciferníkem s římskými ciframi. I přes to, že je jejich majitel očividně opatruje jako oko v hlavě, se na nich ale otiskl zub času. Mají místy tmavší, až černé skvrny a jdou ztuha otevřít. Na krytu mají ozdobné rytiny připomínající ovíjející se vinnou révu. Ke strojku je přidělaný stříbrný řetízek pro snazší držení a přenášení. Ač není obvyklé, aby muži nosili ozdoby, na krku nosí zdobený kovový medailonek s obrázkem mladé ženy. Slečna je krásná, ale ne nijak výjimečná, jen tak jako každá druhá holka na ulici. Vypadá vlastně více než tuctově, ale i když jde jen o starou fotku, vyzařuje z ní milá a přátelská povaha. A právě její povaha z ní dělá tolik krásnou. Na pravé ruce má Jan velice zvláštní jizvičky uspořádané do oválu. Když byste na ně koukali dost dlouho, došlo by vám, že jsou to otisky zubů. Ohromných, jako břitva ostrých zubů. Otisk nejspíš patří nějaké psovité šelmě, která si z něj kdysi dávno chtěla udělat svačinku, ale nejspíše neúspěšně, protože jinde po těle žádné jiné viditelné jizvy nemá.
 • P O V A H A
Jan je výsledkem prolínání dvou stereotypů. Tajemného cizince a dokonalého gentlemana. Sám o sobě nikdy nemluví, vždy je tichým a pozorným posluchačem a tím pravým, ke komu si jít vylévat srdce. Když přivedete řeč na něj, obvykle vám na vaše otázky odpoví, že na tom přece nezáleží a že na světě jsou důležitější věci. Velice často je chladným, ale když chce, dokáže se i usmívat a to je potom nejkrásnější úsměv na světě. Pokud byste na něj šli s urážkami a blížilo se to k bitce, neváhejte vzít nohy na kolena, za to vás nikdo soudit nebude, protože v boji dokáže být tvrdým a nelítostným soupeřem. Dřív takový nebýval, ale když člověk málem zemře, svět se mu obrátí vzhůru nohama. Teď se věnuje výcviku každou volnou chvíli, proto je tak dobrý. Ale pokud si ho nerozhněváte, ani on nebude dělat nic, čím by si vás znepřátelil. K ženám je Jan velice uctivý a milý, mnoho žen a dívek se do něj již zamilovalo a on jim musel zlomit srdce. I přes to, že je svobodný, se ženami si nechce začínat, ani k pracovnímu obědu ho nedonutíte. Není to kvůli tomu, že by ho ženy nepřitahovaly, ale kvůli tomu, že už jednou měl zlomené srdce a bojí se to zažít znova. Přesto rád navazuje alespoň přátelský vztah. Když ho o něco pořádáte, nikdy neodmítne, i kdyby to nebylo v jeho silách, stejně se pokusí vám pomoci. Je to jak jeho ochotou, radostí z práce, ale i touhou po užitečnosti, nápomocnosti a uznání a hlavně vychováním. Jeho mravy jsou velmi dobré a velice často na špatné mravy upozorňuje ostatní. Občas předstírá z pouhé uctivosti radost a veselí, ale je to jen přetvářka. Od slov poklony po ujišťování, že je v pořádku a nic se neděje. Ve skutečnosti se však trápí a smutek se snaží zahnat tak daleko do kouta mysli, že už nikdy neuvidí světlo světa. Vždyť správný muž by měl být dokonalý, neexistuje, aby projevoval zdrcení nad událostí, která se odehrála před několika desítkami let… Momentálně je jeho největší vášní jeho obchod - starožitnictví. V něm tráví celé dny a díky němu se může soustředit na něco normálního a lidského, ten obchod ho drží při smyslech, protože jinak by se nepochybně zbláznil. On nikdy nevěřil na nadpřirozeno a vše muselo mít řád, nerad zkoušel něco jiného. Proto je tak rád za svůj obchůdek, ve kterém se většinu času neděje nic zajímavého a on se může alespoň přes den cítit jako normální člověk. Přes noc je jeho záliba jiná. Pod rouškou noci se vydává do lesů a hor Winnipegu a obchází hranice města. S jistotou, že je neviděn, loví příšery. Ale ne vlkodlaky a ani upíry, nic lidského. On loví ty nehumanoidní příšery, které by snad mohly narušit poklidný život na univerzitě. Chrání tím studenty i jiné bytosti, které do Winnipegu přišly hledat nový život. Není v tom ani tolik zábava, jako pocit nutnosti. A jak již bylo zmíněno výše, on prahne po uznání a pocitu užitečnosti. Takhle může žít s pocitem, že bez něj by tu nebyla taková pohoda jako do teď. Má velké sebevědomí, ale umí zároveň přiznat svou chybu a porážku. Když na něco jeho síly nestačí, nebojí se říct si o pomoc, nebo dokonce nechat práci za sebe udělat někoho jiného, ale to jen v extrémních případech, pokud může něco udělat sám, pomoc zásadně odmítá.
 • H I S T O R I E
Jan toho o sobě nikdy moc neprozrazuje a proto možná ani tady nebudou všechny informace, které byste si přáli vědět. Ale přesto jich není málo, protože dvě stě let není krátká doba na život a dá se toho za ní mnoho stihnout. Narodil se někdy v devatenáctém století v Čechách, ale přesný rok si sám nepamatuje, neboť to už je tak dlouho a spoustu vzpomínek už vzala voda. Jeho rodiče, Klára a Tomáš Opletalovi, byli nadevše milující lidé a jeho i dvojče Jakuba přijali do svého života s láskou. O čtyři roky později se jim narodila ještě sestra Barborka. Měli se rádi, ale ideu spořádané rodiny rušil Jakub, který měl hlavu plnou rošťáren a nebál se je realizovat. Byl to vždycky rarášek. Jan takový nebyl, byl klidný a tichý, nejvíce na světě věřil v pravidla a bál se jakéhokoliv porušení. Často bratra káral za nerozvážnost, ale ve skutečnosti ho měl rád. Byl to přece jeho starší bratr. Jenomže když jim bylo devět, stalo se neštěstí, které je rozhádalo a dalo do pohybu věci, které se už nedaly jen tak zastavit. Jako každý den, i tehdy si děti hrály venku, na zahradě. Jejich zahrada byla velká a prostorná, oddělená od zbytku světa vysokým laťkovým plotem. A hned za zahradou rostl les, vždy prosluněný a lákající k procházce. Byl to Kuba, který našel díru v plotě a byl to on, který své sourozence nabádal k tomu, aby si šli hrát do lesa. Vždyť byl slunný letní den, co by se mohlo stát? Jan nechtěl, příčilo se mu to, protože věděl, že rodiče by jim to zakázali. A tak jim to také řekl nahlas. Jenomže Jakub ho okřikl, že si může zůstat tady, ale rodičům nesmí říct ani slovo. Zavázal ho slibem a potom on i s Bárou zmizeli v lese. Když si rodiče všimli, že je na zahradě jen Honza, ihned chtěli vědět, kde jeho sourozenci jsou, ale on urputně mlčel, slíbil jim to přece a sliby jsou stejně důležité jako pravidla. Nakonec to z něj nedostali a nezbývalo jim, než si to domyslet. A tak svolali celou vesnici a šli děti hledat. Po dvou hodinách úmorného pročesávání lesa je našli, ovšem ve strašném stavu. Byli živí, ale potrhaní od nějaké šelmy, nejspíše od vlka. Nikdo nechápal, proč by na ně útočil a potom je nechal být, ale nebyl čas to řešit, oba byli ve špatném zdravotním stavu. Druhého dne při východu slunce Bára zemřela. Byla moc slabá a už nedovedla dál bojovat. Byla to veliká rána pro celou rodinu, ale ještě nikdo na její oplakávání neměl čas, Jakub ještě stále bojoval o život. Když se konečně uzdravil natolik, aby ho mohli propustit z nemocnice, byl pohřeb. Všichni byli smutní, ale v Janovi kynul vztek. Mohl za to Jakub, byl to jeho nápad tam chodit, to on se nedokázal o Barboru postarat! V tu chvíli ho z duše nesnášel, a i když se později rána v srdci, kterou způsobila sestřina smrt, alespoň částečně vyléčila, nedokázal mu odpustit. Rodiče ho o to každým dnem prosili, aby na bratra nebyl tak zlý a přísný, oni Honzovi nepřikládali žádnou vinu. Byla to prostě jen nehoda. Ale on je nechtěl poslouchat. Tenhle spor se táhl dlouho, když se odstěhoval od rodičů, už se s bratrem nesetkával, dělal, že jeho dvojče neexistuje. Jan i našel práci, učil ve zdejší škole, a o pár let později si našel i životní lásku. Byla jí Karolína, krásná, mladá blondýnka z vedlejší vesnice. Zbožňoval ji, každý den bez ní byl ztracený, i když si to tehdy ještě neuvědomoval. Byl zamilovaný. Jenomže pak události začali nabírat nepředvídatelný směr. Jednoho dne ho navštívil Jakub. Vyprávěl mu, v jak špatné situaci je, že potřebuje půjčit peníze. Ačkoliv Jan měl peněz dost, poháněn dávnou zlobou, vyhnal ho ze svého pozemku. Pár dní nato se Jakub oběsil. Až tehdy se Jan probral z nenávistného opojení a uvědomil si, jakou bolest mu celá ta léta způsoboval a jak daleko to zašlo. Brečel jako tehdy na pohřbu Báry, snad ještě víc, přestože už nebyl ten malý capart. Protože cítil, že odpovědnost za bratrovu smrt nese on, i když rodiče znovu nikoho neobviňovali. Protože přišel o svou druhou půlku, o své dvojče. Byl to pro něj těžký čas a párkrát sám přemýšlel o sebevraždě, ale nakonec jí ani nemusel realizovat. Stala se nehoda a on se ocitl pod koly kočáru, který právě vyjel ze zátočiny. První u něj byla Karolína. Byla tam, když si pro něj přišla Smrt. Jenomže nezemřel. Karolína za něj obětovala svůj život. Když mu to v nemocnici řekli, byl v ještě horším psychickém stavu než do teď. Ale už nepřemýšlel o sebevraždě. Karolína mu věnovala svůj život a ještě víc, bylo by nevděčné ho zahodit. Jeho posláním se stala starost o rodiče. Jejich srdce bylo už slabé ztrátou dvou dětí, málem přišli i o to poslední. Jenomže on se změnil. Už nehledal společnost, bál se, že další vztahy by skončily stejně nešťastně. Nehleděl na budoucnost, žil čím dál tím víc minulostí. A objevoval taje nadpřirozena. Když se dozvěděl o vlkodlacích, konečně mu došlo, co se tehdy před lety stalo. Rozhodl se najít pravého viníka, i když ještě nevěděl, co bude dělat potom. Znamenalo to pro něj znovu navštívit dům, ve kterém strávil dětství a ve kterém už rodiče dávno nežili. Ale byl odhodlaný a nakonec našel, co hledal. Ve vesnici žil plavovlasý muž jménem Richard Nesvadba. Jan zjistil, že je jediným vlkodlakem v celém okolí a tak věděl, kde má hledat vinu. Navštívil ho, ale prvotní představa o vrahovi se rychle změnila. Byl to veselý, upřímný a uvolněný chlap se smyslem pro humor. Bylo mu těžko, když mu vyprávěl, proč přišel. A Richard se ani nesnažil to zapírat. Všechno přiznal a prosil ho o odpuštění, svou vlkodlačí podobu stále neuměl ovládat. Jan si nechal vše vypovědět, dozvěděl se, že to byl právě Jakub, kdo Barborku ochránil a kdo se dokázal postavit samotnému vlkodlakovi. A uvědomil si, že obviňovat ho by bylo stejně nespravedlivé a hloupé jako shazovat vinu na Kubu. Odpustil mu tedy a stali se nejlepšími přáteli. Byl to on, kdo ho vytáhl z jeho schránky a byl to on, kdo ho podpořil, když chtěl po smrti svých rodičů cestovat. A kdo byl vždy s ním. Jan párkrát přemýšlel, jestli to nedělá jen proto, že k němu cítí nevyřčený dluh nebo vděčnost, ale vždy to zamítl. Richard byl tím nejoddanějším člověkem, kterého kdy potkal. Procestovali spoustu míst a sbírali kontakty, cenné artefakty i dávné příběhy a zkušenosti s nejrozmanitějšími příšerami. Učili se boji s nejrůznějšími zbraněmi, ale Jan vždy preferoval kord. Zažili bok po boku obě světové války. Při jedné cestě se k nim přidala dívka, nikdo kromě nich neví, odkud se vzala, a stejně jako Richard i ona vždy za všech okolností stojí Janovi po boku. Vypadá až étericky, mléčně bílá pleť budí dojem obloků nebo mlhy, jako kdyby se s vydechnutím měla rozplynout. Černé vlasy má často spletené do úhledného ozdobného drdolu. Ale nejzvláštnější jsou její oči. Vypadají neživě, skoro skleněně. Vždy, když se s ní pokusíte navázat rozhovor, nejdříve se podívá po Janovi, jen aby si mohla být jistá, že s vámi může mluvit. Jako by na něj byla vázaná. Její postava je drobná a štíhlá, až na pokraji podvyživení. Ale přesto je mrštná a rychlá, skvělá bojovnice jako její pán. Nikdo neví proč, ani Jan i Richard jí oslovují Snící. Při jedné ze svých výprav se dostali sem, do Kanady, do Winnipegu. Už tehdy Jan vycítil, že se tady jednou stane něco velkého a rozhodl se tu usadit, kdyby náhodou byl nutný jeho zásah. Založil si tu malé starožitnictví s obyčejnými cetkami ale i magickými artefakty nezměrných hodnot a Richard i Snící mu zde pomáhají.

Člověk // Esther van Diemen

11. března 2014 v 21:56 | Admin - Destiny |  Záznamy

Věk: 20 let
Rasa: Člověk
Povolání: Nezaměstnaná
Schopnosti: Žádné

 • V Z H L E D
Esther je dívka vysoké, štíhlé postavy. Měří zhruba 178 cm a váží 60-65 kg. Na první pohled člověka zřejmě upoutají její vlasy. Má dlouhé blond dredy a v nich pár barevných korálků. Často je nosí volně rozpuštěné, sem tam svázané šátkem, nebo sepnuté pinetkama po stranách. Tvar obličeje je oválný, brada má ostřejší rysy. Tváři dominují křišťálově modré oči, které skrývají touhu a nespoutanost a nad nimi celkem výrazné úzké ale husté obočí. Nos je menší avšak kulatější, pod ním se rýsují růžové plné rty. Na pravé straně krku má dvě mateřská znaménka, schovává je často pod vlasy. Ramena jsou užší, zbytek těla se rýsuje do pravých ženských křivek. Na lýtku má tetování čínského draka a na pravém boku, tedy přes žebra se jí táhnou hvězdičky - od pánve až do podpaží. Volné tričko a džíny přiléhající k jejím nohám jsou nejčastějším oděvem, ve kterém ji lze zahlédnou. Sem tam vytáhne nějaké tričko na ramínka, nebo šaty, ale to není její styl. Na nohách vysoké šněrovací boty, kanady nebo černé tenisky, co se týče rukou na levé má kožený pásek v němž se skrývá stříbrný ciferník s hodinkami a na pravé ruce černý kožený náramek s vyřezanými abstraktními motivy. V pupíku nosí stříbrný kroužek piercing, kuličku nad rtem pod nosem a dvě pod spodním. Přes lítko má jizvu velkou asi deset centimetrů ze svého dětství, vůbec si na to nepamatuje a je za to ráda.
 • P O V A H A
Její povaha je zvláštní jejím tak trochu náladovým chováním. Normálně je aktivní, divoká, nespoutaná až skoro šílená. Miluje život, přírodu a sport. Druhá stránka je špatná díky její agresivitě. Když nemá svůj den, náladu, nebo ji někdo trochu naštve dokáže být agresivní a je schopna zaútočit na jakoukoli osobu, co tohle zapříčinila. Jako malá se učila kvůli sebeobraně judo a karate. Její otec ji do toho nutil, protože ne vždy ji mohl ochránit. Díky tomu se mohla chránit sama. Má trochu problém se sebeovládáním, ale učí se to rozdýchat a pustit všechno k vodě z hlavy ven. Jinak je pohodářka, vyhledává společnost, není ráda sama, což neznamená, že bez lidí nevydrží. Taky si občas užije chvíli samoty jako každý jiný. Je přátelská, občas upovídaná, ráda navazuje nové kontakty, zase není žádná vtěrka to ani náhodou. Ví kdy je toho příliš a nemá samozřejmě za potřebí znát každého hned na potkání. Přátele si vybírá. Jako koníčky můžeme jmenovat snowboarding a když není sníh tak skateboarding.
 • H I S T O R I E
Původ sahá až do Rumunska. Její jméno je po prapraprababičce, pocházející z Rumunska, ale narodila se v Nizozemsku, tedy městečku jménem Hoorn. Dne 4.4.1997. Bydlela tam asi do osmi let a potom se odstěhovali do Phoenixu. Tam jí zemřela matka s otcem při letecké nehodě a tak ve dvanácti letech zůstala sama. Přestěhovala se do Seattlu za svou tetou, kde žila asi do patnácti let. To se odstěhovala do New Yorku na internát, kde studovala střední uměleckou školu obor fotografie. Na školu tak trochu kašlala, je chytrá dost, ale nijak jí to moc nebavilo. Nikdy nebyla pilným studente, který by na sebe dřel. Focení má ráda, ale upřednostňuje svůj vlastní styl fotografií, takže nikdy neposlouchala ty hodinové přednášky co má a nemá dělat. Když dostudovala hledala někde nějaké místo, kde by mohla strávit nějakých pár let svého života, než se zase přestěhuje jinam. Do Evropy se vrátit nechtěla, protože by jí to připomínalo její rozné město Hoorn v Nizozemsku a tím pádem i rodiče, do Kalifornie nebo podobných států v Americe taky nechtěla, o Asii ani nepřemýšlela a co se týče Afriky to už vůbec ne. Buď by šla do Austrálie ale na to neměla dostatečné finance a nebo do Kanady, kde by se mohla věnovat v zimě jak snowboardingu, tak skateboardingu. Dozvěděla se o tajemném Winnipegu, kde se skrývá plno neprobádaných míst a plno dobrodružství, které samozřejmě vyhledává. Neváhala a vydala se okamžitě na cestu sem. Doufá, že tu zapadne a najde si tu nové přátele o čemž snad nepochybuje.

 • G A L L E R Y

Rekonstrukce

8. března 2014 v 21:20 | Admin - Destiny |  Informace
Zdravím, pokud si nevzpomenu na nějaký článek co jsem chtěla napsat, tak je tedy tímto rekonstrukce po krutě dlouhé době ukončená. :) Můžeme si tak trochu oddychnout, máme novou registraci, nový seznam postav, ovšem v menu zůstane, jako rychlá volba ;) a také od teď kontrolujeme registrace a budeme mít novou úpravu profilů.
Jakou to můžete vidět na první příchozí registraci a nebo rovnou na profilech mích postav Destiny Pearl Stone a Patricie Archer Reynolds. Možná udělám ještě něco, ale prozatím to bude vypadat přibližně takhle. ;)
Doufám tedy že se líbí, jste spokojeni a pokud je s něčím problém, cokoliv. Beru jakékoli nápady, návrhy, co by se tady mohlo ještě udělat, že znáte z jiných rpg stránek a je to dobrá věc.
Pokud tu jsou členové, kteří chtějí upravit profil postavy podle nové úpravy, nechť se napíší pod tento článek. Některým se nechce předělávat historie apod. nebudu je tedy do toho nutit. Ano obsahuje to kontrolu celého profilu i s popisem, povahou a historií, ale myslím si, že to stojí za to. ;)

Přeji tedy dobrou hru a také dobrou noc ;)


Navigace

8. března 2014 v 20:48 | Admin - Destiny |  Informace
Jsi nováček? Nevíš kam dřív skočit, aby jsi mohl co nejdříve začít hrát? Tady je navigace, kde najdete všechno o čem by jste měli vědět, než začnete hrát. Upozorňujeme - Co se týče pravidel, pečlivě si je přečtěte ať předejdete komplikacím.


Menu

Vysvětlivka

Registrace

V nadpise Registrace najdete registrační formuláře.

Změny profilů

Tady je možné si změnit cokoliv co potřebujete u své postavy.

Dotazy

Otázky pište sem nebo na email.

RPG-Chat

NON-RPG Chat pro registrované hráče

Chat pro neregistrované

Chat pro neregistrované hráče nebo nováčky.

Návštěvní kniha

Hodnocení, kritika.

Hra

Herní knihy.

FAQ

Nejčastěji kladené otázky.

Končíte?

Žádosti o smazání postavy.

Ocenění

Ocenění, které nám udělil web blogy od Mary

Ikonky

Výměna ikonek v knize reklamy nebo přes email.

TopList

Návštěvnost, blížíme se k 90 000 :)Ostatní, co není v Menu

Vystvětlivka

Seznam jmen avatarů

Zjistíte zda fotografie Vaší oblíbené osobnosti zde náhodou není.

Skok

Pokud si děláte další postavu, zde je skok.


Seznam obsazených fotografií

8. března 2014 v 20:47 | Admin - Destiny |  Informace
...Avatar......Postava...
Ádám CortezChristophe von Mei
Alex PettyferNathanael Kirk
Amanda C. JohanesenAlyssa Naira Venner
Anna AprilEsther van Diemen
Ben BarnesMarco Wayne
Courtney TailorLumina Rose
Emmy RossumClarie Belle Moore Spes
Eva GreenMasha Volodimiriva Tymošenko
Gaspard UllielGarett Damnable
Gemma ArtertonTheore
Hugh DancyJan Skála
Cha Seung WonBen Kang-Dae Jeol
Channing TatumAndrew Eclipse
Jacquelyn JablonskiViorica Dalca
Jared PadaleckiCrowley
Joanna HerstedtKaylee Darkmorth
Jojo LevesqueAlexis Wayne
Julia TrottiBethia Anna Lavoi
Kenny BaumannEdmond Eclipse
Lauren CalawayNyx Sierra di Conti
Logan LermanPercy Devereaux
Lua P
Moon Lensan
Mystifyn Lensan
Megan FoxSiria Tristanians
Meggie QMeghan Bolger
Mehreen SyedJarisa Echnras Helcimaster
Mia Wasikowska
Animi Spes
Mitchel MussoMarco Wayne
Oded FehrAtaruamterhemutranu
Odette AnnableEllie Hathaway
Ruberman RodriguezBrian Lucas Sanders
Ryan AtwoodMichael T. Redmond
Sara FabelEllaina Dallia Argent
Scott SpeedmanMicheal Smith
Steve LasminLeon Dustin Miracule
Takenouchi YutakaKinryutaro Asakusa
Taylor MomsenAini Adne Darfell
Theo JamesAlexej Witch
Tom HiddlestonThomas Laufeyson
Valerie Anne PoxleitnerDestiny Pearl Stone
Vika LevinaAngela Souly


Neidentifikované:

Alexandr Jaroslavič Něvskij
Angelo Dio Lucifug
Anne Alexandra Raffen
Anne Wise
Claire Leavitt
Dimitri Michail Silveri
Emma Charlotte Amber
Emily Reeds
Ënara Maerion Estas
Erika Elyies
Evženij Alexandrovič Fedorov
Chantal Noir
Christien Evans
Jinny Lawster
Kaya Natali Brooks
Kiriana June Marsters
Kissamira Bloodrose
Lenna de la Winter
Lesia
Micael Daeron Blake
Miley Anne Reaper
Nefertari
Patricia Archer Reynolds
Qi Shen
Reaul Black
Saphire Sarre
Sarita Lana Vera
Lyonel Brandon Summerfield

Registration for Hybrids

8. března 2014 v 20:47 | Admin - Destiny |  Registrace

Jestliže jste si přečetli všechna důležitá pravidla, která platí pro RPG-Night a víš vše o andělech co je třeba ke hře, můžeš přejít k registraci.

Vyplňte všechny potřebné body a odešlete registraci. Vaše registrace bude přijata tehdy, kdy vám přijde email s heslem a váš profil bude zveřejněn na blogu.

Dobře si vše promyslete než začnete psát. Pište ji nejprve ve wordu, aby jste dobře viděli kolik toho máte. Nejlepší bude když budete mít u povahy, popisu a historie minimálně 5 řádků.

Registraci neposílejte na email - vždy do formuláře! Neplašte po pár dnech, někdy to může trvat týden.

Když vás prostřednictvím emailu vyzvu k nějaké změně, pošlete mi to jako odpověď, nebo přepište registraci celou a odešlete ji jako novou, ale nikdy mi to nepište do komentářů pod ostatní články, děkuji!

Snažte se vyvarovat jakýmkoli zbytečným dodatkům, pokud dopíšu registraci, zkontroluju ji a zapřemýšlím jestli tam je všechno, k fotografiím: Zkontrolujte vždy odkaz, který posíláte, jestli je funkční!!! Neposílejte prosím desetiřádkové odkazy na obrázky, které jsou otevřené v googlu.

Pokud všemu rozumíte přejděte k registraci tady...

Hybridem se stávají pouze vyvolení. Vyvolený hráč získá po nějaké zásluze povolení si vytvořit hybrida. Hybridi nebudou nijak víc nadřazenou rasou nad ostatní rasy, kříženci tu v minulosti byli, tyto opatření jsou proti jejich "přemnožení".

Registration for Werewolves

8. března 2014 v 20:46 | Admin - Destiny |  Registrace

Jestliže jste si přečetli všechna důležitá pravidla, která platí pro RPG-Night a víš vše o andělech co je třeba ke hře, můžeš přejít k registraci.

Vyplňte všechny potřebné body a odešlete registraci. Vaše registrace bude přijata tehdy, kdy vám přijde email s heslem a váš profil bude zveřejněn na blogu.

Dobře si vše promyslete než začnete psát. Pište ji nejprve ve wordu, aby jste dobře viděli kolik toho máte. Nejlepší bude když budete mít u povahy, popisu a historie minimálně 5 řádků.

Registraci neposílejte na email - vždy do formuláře! Neplašte po pár dnech, někdy to může trvat týden.

Když vás prostřednictvím emailu vyzvu k nějaké změně, pošlete mi to jako odpověď, nebo přepište registraci celou a odešlete ji jako novou, ale nikdy mi to nepište do komentářů pod ostatní články, děkuji!

Snažte se vyvarovat jakýmkoli zbytečným dodatkům, pokud dopíšu registraci, zkontroluju ji a zapřemýšlím jestli tam je všechno, k fotografiím: Zkontrolujte vždy odkaz, který posíláte, jestli je funkční!!! Neposílejte prosím desetiřádkové odkazy na obrázky, které jsou otevřené v googlu.

Pokud všemu rozumíte přejděte k registraci tady...


S pravidly:

Registration for Vampires

8. března 2014 v 20:46 | Admin - Destiny |  Registrace

Jestliže jste si přečetli všechna důležitá pravidla, která platí pro RPG-Night a víš vše o andělech co je třeba ke hře, můžeš přejít k registraci.

Vyplňte všechny potřebné body a odešlete registraci. Vaše registrace bude přijata tehdy, kdy vám přijde email s heslem a váš profil bude zveřejněn na blogu.

Dobře si vše promyslete než začnete psát. Pište ji nejprve ve wordu, aby jste dobře viděli kolik toho máte. Nejlepší bude když budete mít u povahy, popisu a historie minimálně 5 řádků.

Registraci neposílejte na email - vždy do formuláře! Neplašte po pár dnech, někdy to může trvat týden.

Když vás prostřednictvím emailu vyzvu k nějaké změně, pošlete mi to jako odpověď, nebo přepište registraci celou a odešlete ji jako novou, ale nikdy mi to nepište do komentářů pod ostatní články, děkuji!

Snažte se vyvarovat jakýmkoli zbytečným dodatkům, pokud dopíšu registraci, zkontroluju ji a zapřemýšlím jestli tam je všechno, k fotografiím: Zkontrolujte vždy odkaz, který posíláte, jestli je funkční!!! Neposílejte prosím desetiřádkové odkazy na obrázky, které jsou otevřené v googlu.

Pokud všemu rozumíte přejděte k registraci tady...


S pravidly: