Upír // Kissamira Bloodrose

17. února 2014 v 20:23 | Admin - Destiny |  Záznamy

Kissamira BloodroseVěk: 15 let
Rasa: Upír
Schopnosti: Ovládnutí mysli

Popis: Kissamira má černé dlouhé vlasy asvětle modré oči.Pořád se usmívá ale dává si pozor na svoje špičáky.Je hubená s bujnými křivkami.Pleť má světlou a každý by řekl že je snad dokonce bezchybná ,ale nikdo neví že na zádech 3 dlouhé jizvy ,které se nikdy nezocelý.Nejvíc na sobě nosí bílé tílko a tmavé kalhoty a koženou bundu na nohou nosí převážně Conversky..

Povaha: Kissamira si radši nechává ode všech říkát zkráceně jen Kiss.Je to milá usměvavá a někdy až střelená holka co se ráda směje a miluje párty a samozdřejmě i alkohol. Ráda s kluky jakého koliv rodu flirtuje a dělá různé narážky ,ale pořád je neposkvrněná.Miluje svoji rodinu nade vše.Její nejvetší oporou je sterší bratr Damon.

Historie: Kiss si užívala života v temnějších ulicích New Yorku. Žila tam se svojí matkou a bratrem Damonem. Otec je opustil když se Kiss narodila.Bylo pro ní sice těžké žít bez otce ,ale hodně jí pomáhal a bránil Damon. Byla za něj vděčná, protože jí hodně pomohl jak ve škole tak když se dostala do problémů. Po několika rušných letech se Kiss už nelíbilo v jejich ulici a chtěla prozkoumat další.Ve velice temné ulici potkala upíra,který jí přemenil když si plně uvědomila co a kde je cítila se děsně osaměla.Proto začala číst knižky a psát dopisy ,aby na to nemusela myslet .
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama