Měsíční elf // Gina Lady Şirin

17. února 2014 v 22:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Gina Lady Şirin

Gina Lady Roztomilá
Věk: 76 let
Rasa: Měsíční elf
Schopnosti:
Živel voda, živel vzduch

Popis: Gina je na elfku dost tlustá, i když v modelingu by se možná i proslavila. Malinko kulatější bříško a boky, které zdědila z ní dělají zdravě vypadajícího člověka. Čeho si člověk všimne jsou vlasy, dlouhé odbarvené na platinovou a . Oči jsou malé, nevýrazné. Nos trochu nahoru a rty docela úzké a růžové. Kdysi, hodne hodně dávno byla pro jakousi její jednoduchost (viz. Obrázek). Teď je pro výrazné líčení, takže ve výsledku vypadá úplně jinak. Nehty má srovnané na délku svých typicky elfských prstů. Tetování ji zdobí od krku dolů. Už ani neví co pro ni znamenají. Část tetování byla z elfských rituálů. Obléká se podle sebe, což většinou znamená tílko a minikraťásky. Šaty, stejně jako sukně a kostýmky by na sebe nevzala. V uších měla kdysi tunel, (na levé straně) ale vyndala si ho a ucho jí ještě zarostlo. Boty nosí tak dlouho, až jí z málem spadnou z nohou. Je jí jedno, že má každou botu jinak barevnou, to je prostě celá ona. Svalů má na elfu kupodivu málo. I tohle je další věc která je na ní jiná (víc se dozvíte jinde). Jedno z jejích tajemství je fakt, že jako malá vypadala jinak. Má za sebou řadu nutných i nenutných operací a hodiny na plastické chirurgii. Prsa jsou ale pravá.

Povaha: Velmi zajímavá je její povaha. Je strašně aktivní, vyhledává adrenalin a dalo by se říct že normálnost je až na konci žebříčku jejích hodnot. Ne že by byla povrchní. Je to právě naopak. Jen dělá ukvapená rozhodnutí. Ráda experimentuje. Kašle na věci, jako je strach, jídlo, jestli bude mít kde spát. Důležitá je pro ni přítomnost. Už žije na světě dlouho a dlouho ještě bude žít na věky, pokud se nezabije při seskoku padákem. A právě proto zkouší čím dál tím nebezpečnější věci. Přes tyto věci je velká moralistka. Tímto dává najevo svůj odpor k elfům. Proto se snaží vypadat jinak než oni. Chce být normálním člověkem, nebo alespoň jinou rasou. Jejím snem je dosáhnout všeho na světě a pak se zabít. Nelíbí se jí chování elfů a tak se alespoň narodila k těm správným. Jako by jí to bylo předurčeno. Mezi její záliby patří hodně věcí. A vše jí jde a vychází, jenže i ona občas musí říct dost. To je její hlavní problém. Neumí si říct "Tak teď už toho bylo dost." Dalším jejím problémem je nezávislost. Ačkoli se závislosti vysmívá do tváře, tak už ji za svůj život zažila hodněkrát.

Historie: Narodila se dodnes žijícím rodičům. Madelin, její matka se přátelila se zlatými elfy. Naproti tomu, její otec ty "hovada" nesnášel. Ale toleroval návštěvy jejich domu. Manželka si tak udržovala práci a tím i nejdůležitější příjmy rodiny. Malá Gina byla v mnoha ohledech po otci. Její dnešní jméno bylo vytvořeno od toho, jak jí otec říkával. Malá Lady Şir....Je totiž Turek. Dnes si pamatuje jen málo z turečtiny. Jak rostla, začala objevovat co jí může život nabídnout. Jeden čas byla proti své matce a často odjížděla na měsíce pryč. Začalo jí bavit horolezectví, stanování a adrenalinové sporty. Když se vrátila domů, připadala si jako v kleci. Rozhodla se žít odděleně. Občas spadla do maléru a její čím dál tím víc vlivná matka to za ni musela slíznout, ale i tak zůstávali jakž, takž rodina. Po nevydařeném pokusu jet do Brazílie, jela právě naopak do Winipegu. A tak konečně opustila rodné Francii. Odtud umí Francouzky, Anglicky a trochu ze základů Turečtiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama