Banshee // Ameothea

17. února 2014 v 22:09 | Admin - Destiny |  Záznamy

AmeotheaVěk: 19 let (Zemřela na své narozeniny.. Od té doby uběhlo něco mezi 800-1000 lety.)
Rasa: Banshee
Schopnosti: Síla ledu, čtení myšlenek

Popis: Od hlavy až k patě měří 189 cm- tedy je docela vysoká. Dlouhé modro-bílo-černé vlasy jí zepředu sahají po prsa a zezadu až ke konci zad. Věčně uplakané malé šedé oči někdy zakrývá dlouhou ofinou.. Má široký, ale malý nos. Pusa je také široká, ale trošku větší, než by měla být. I když je velice nádherná a po přeměně velice bledá, na pohled byste nepoznali, že jde o Banshee. V tváři má většinou prázdný, nic neprozrazující výraz. Jejím úsměvem dokáže okouzlit kohokoliv. Je docela vyhublá- moc nejí. Velmi nízko usazená ramena jsou jen částí dlouhých ruček zakončených krátkými, avšak hbitými prsty. Na zápěstí nosí kovové, stříbrné náramky. Prsty obtáčejí prsteny s hady a různými ornamenty. Nohy má taktéž dlouhé. Nechala si vytetovat tak zvané krvavé motýly (Znak její rodiny.). Nosí dlouhé krajkové černé šaty se středně dlouhými rukávy. Také jí můžete zahlédnout v přiléhavém černém svetru a bílých džínách. Na nohách má většinou podpatky nebo kozačky.

Povaha: Ame je velmi uzavřená a prázdná. Ráda si nezávazně pokecá. Někdy má však hrozný den, kterému říká den blbec. V tento den je velmi zahořklá, zlá, povrchní, zkrátka naštvaná. Většinou se zašívá ve svém pokoji a čte dlouhé knížky. Miluje hvězdy. Často v nich vidí historii, kterou prožila. Hledá v nich i budoucnost.. Přesně si pamatuje každé souhvězdí na obloze. Krom hvězd je její zálibou učení. Učí se věci, na které zapomněla i ty věci, které jsou úplně nové. Také ráda maluje. Oblohu, zvířata, postavy, zátiší a další. Když je naštvaná, ráda vše mrazí. Hraje na klavír a housle. Čte lidem v očích, jen tak pozná, jestli jim může věřit, nebo ne. Nenávidí prolhané, zlé a především pyšné lidi.

Historie: Narodila se bouřlivého zimního dne ve vesničce bez jména. Její otec byl toho dne na hlídce. Kvůli silnému mrazu a válnici umrzl v hodinu, kdy se narodila. Její matka celé dny, měsíce dokonce roky litovala jejího otce a tak byly malá Ameothea a její sestra Tania na všechno sami. Nikdy se o ní matka nestarala. Byla to její sestra, která jí učila prvním krokům, mluvě a schopnosti postarat se o sebe. V pěti letech se naučila číst a začala se sama vzdělávat. Když potom odešla na studie do města, matka se zhroutila a taktéž zemřela. Na ruce její matky našli vyřezané, zkrvavěné motýly. Od té doby motýly považuje za symbol. Tyto roky ve škole prožila v posměchu. Všichni se jí smáli za to, že je šprtka. Nebyl to obyčejný posměch, byla to nenávist. A tak byla ve svých 19 letech zavražděna ve spánku. Z obyčejné nenávisti se stala vražedná zbraň. Stala se Banshee a od té doby je její život "lepší". Nemusí se s nikým bavit, může se topit ve svém smutku ze ztráty rodičů, a co je nejlepší žije, když je mrtvá. To by chtěl přece každý ne? Začala se učit hvězdy a dokonce se začala znovu vzdělávat. Poslední roky prožila ve Winnipegu. Bloudila tu lesy, skalami a většinou i po pokoji. Učila se na klavír a nakonec i trochu na housle. Dost se bavila s draky a anděly. Připadalo jí, že lidé z těchto ras jí rozumí. Po několika letech zbytečného bloudění, začala znovu komunikovat se všemi, chodit ven a dokonce se i smát. Už nikdy jí z očí nesmyjete smutek, ale ani už jí neuvidíte plakat. Rozhodla se, že nebude už hledět do minulosti a zaměří se na budoucnost.

Přeměna:Tetování:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pyrites pyrites | Web | 19. června 2015 v 6:56 | Reagovat

půjčky brno ihned [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama