Únor 2014

Rasy

18. února 2014 v 17:26 | Admin - Destiny |  Registrace

Hybridem se stávají pouze vyvolení. Vyvolený hráč získá po nějaké zásluze povolení si vytvořit hybrida. Hybridi nebudou nijak víc nadřazenou rasou nad ostatní rasy, kříženci tu v minulosti byli, tyto opatření jsou proti jejich "přemnožení."Potomci smrti

18. února 2014 v 17:20 | Admin |  Registrace

Původ

Potomci smrti jsou velmi neznámou a vzácnou rasou. Neznámou ne proto, že by byla nová atp. ale proto, že se velmi dlouho skrývali v temných stínech hor, lesů ale i měst. Jsou zřejmě nejstarší rasou na zemi. Přesný začátek této rasy není známý. Pocházejí zřejmě z Austrálie, země o které se dlouhou dobu nevědělo. Díky jejich schopnostem se rozšířili do ostatních kontinentů, ale na veřejnost nikdy příliš nevystupovali. Ti nejstarší dávno nežijí, protože jejich život se jim zdál příliš dlouhý a našli způsob jak jej ukončit. Poslední dny a týdny trávili hledajíc způsob jak se zabít. Dnes není obvyklé potkávat starší potomky 3 000 let.
Potomci jsou staří, dávní bojovníci, bojující proti všem rasám a čemukoliv co se proti nim postaví. Často jsou odstrkováni za to, že mohou komukoli pouhým dotekem kůže na kůži zabít, či zmrazit. Ovšem bojují spíše proti démonům a upírům, kteří ze závisti a čisté arogance po potomcích jdou, pro mnoho bytostí jsou pouhou hříčkou přírody.

Charakteristika

Jejich vzhled je naprosto normální. Dnes by jste je sotva rozeznali. Někteří lidé si je dokonce pletou s upíry. Jejich kůže je chladná a ničím se to nedá ošálit tak jako upíři to dělají třeba kávou. Nosí barevnější oblečení, ovšem to jsou pouze ti nejmladší a nezkušení, kteří sotva o sobě ví, že nejsou lidé. Ti starší se dají rozeznat lépe, ovšem jsou ostražitější a před veřejností se skrývají. Málokdy vystoupí mezi lidi. Jejich kůže je téměř bílá. Vlasy jim většinou ztmavnou. Nosí tmavý oděv, někdy brnění. U sebe má každý nějakou zbraň, kterou dokonale ovládá a to ať už luk s šípy, kuš, meč, dýky apod. Mají i moderní zbraně. Potomkům netluče srdce ve věku, kdy dosáhnou plného výcviku a stávají se právoplatnými potomky.
  • N E W B I E S
Potomci mají jako všichni potomci převážně tmavé vlasy (černé, tmavě hnědé, hnědé) Velmi ojediněle se stává, že se zrodí potomek se světlými blond, či zrzavými vlasy. Jejich oči jsou modré, hnědé, zelené, černé, šedé. Hnědozelené, šedomodré apod. se nevyskytují, pouze u vyjímečných světlovlasých potomků. Jejich postavy jsou drobnější oproti starším a chování se velmi přibližuje lidem, nikoli potomkovi, proto jsou téměř nerozeznatelní. Často jsou ze začátku arogantní a neuvědomují si vlastní sílu.
Než si uvědomí, co jsou zač a naučí se jak se sluší a patří, chovají se stále jako lidé. Je pro ně obtížnější se vypořádat s novými schopnostmi, které se projevují teprve ve 20 letech. U některých později, třeba i v 60, ve 100 letech a dál. K rozumu přicházejí kolem 100-200 let života. Výcvik pravého potomka trvá mnoho let. Jejich dotyk není smrtelný, pouze zmrazí na co sáhnou.


  • E L D E R
Starší potomci chodí v tmavém, ostatní pestré barvy je oslepují tak jako člověk když se podívá přímo do slunce. Dá se říci, že potomci jsou noční tvorové. Mají dokonalý noční zrak. Vycházejí většinou v noci nebo za soumraku, přes den je můžete zahlédnout zřídka. Jejich vlasy jsou černé nebo tmavě hnedé, oči od černé do hnědé, šedé, modré a jiné barvy očí u starších mizí. Postava starších je silnější, svalnatější, chování je moudré, rozvážné, nikdy se nehrnou do všeho po hlavě. Jsou dosti samotáři, často se uzavírají sami do sebe, nekomunikují tolik s okolím, ale když se k tomu odváží a dají se do hovoru, jsou přívětiví, přátelští, ovšem ostražití, často stále nedůvěřiví. Občas se může zdát, že mají dvě osobnosti. Jednou se umí bavit a podruhé s nikým nemluví. Je to kvůli jejich původu. Z jedné části jsou stále lidé, jejich povaha díky této části je normální, ale z té druhé části, části smrti mají chování/povahu pochmurnou, nepříjemnou a někdy i zlou.
Úkolem starších je postarat se o nováčky, když nějakého potkají, není to však povinností. Starší jsou již vycvičení potomci a stávají se z nich bojovníci, jak se patří. Přecházejí ke zbraním. Umění s nimi zacházet se projevuje postupně v průběhu výcviku. Každý má dovednost s jinou zbraní.


Člověk se dozví o tom, že se stává potomkem smrti v době puberty, pokud mu to ovšem jeho rodič neřekne dříve. V pubertě se projevují první znaky jako např. blednoucí kůže, pálící zrak, rozostřené vidění na slunci, lepší vidění ve tmě, atd. Ze začátku tito lidé, tedy ještě děti, hodně experimentují - často kouří, berou drogy apod.

Přeměna

Není vůbec jednoduchá a lze pouze z člověka. Potomek se může buď narodit, to je přeměna dokonalá a přeměna nedokonalá je přeměna při setkání se smrtí. Tato přeměna není pravděpodobná, většina lidí toto setkání nepřežije a ti co ano jsou pak potomky. Změna nadále je složitější a trvá několik set let, potomek proměněný smrtí se stává jejím poslem a musí si svobodu vysloužit.

Schopnosti

Vyjímeční potomci, kteří mají neobvyklý dar a dostávají jej až okolo 1000 roku života potomka jsou schopnosti typu mluvit, nebo dokonce oživit mrtvé - tedy nekromancie. Jsou to skryté schopnosti o kterých málokterý potomek ví a umí je vůbec ovládat. Časté schopnosti od mládí potomků jsou síla ledu, živel vzduch, oheň, energie, síla, bojová taktika, obratnost, myšlení, moudrost.


Démoni

18. února 2014 v 17:20 | Admin

Popis

Je to jedna z temných ras přebývající v podsvětí. Jsou to stvoření konající jednoznačné zlo. Po našem světě chodí jako napůl lidé a napůl démoni, mohou mít mnoho podob. Nemusíte ani poznat, že jste s nimi nedávno mluvili, dokáží se do lidského světa dokonale adaptovat. Typický znak démona jsou temné oči, které ve hněvu rudnou do krvavé barvy. Velmi dobře vidí ve tmě. Prozrazuje je často nezvyklý amulet na krku, každý démon má jiný, chrání je, při stržení tohoto amuletu jsou zranitelní, ovšem není to lehké. Chodí často v tmavých barvách, světlé barvy jako bílá, růžová, žlutá atd. je dokáže znechutit někdy i oslepit.

Povaha

Nikdy nejsou milí, přátelští nebo hodní. Pokud se to někomu zdá, tak je to jako vždy jejich oblíbená přetvářka. Povahou jsou protkaní lstmi a přetvářkami. Vyžívají se v trápení slabších ras. Často jsou arogantní, drzí, nespolečenští a pomstychtiví vrahové, kteří mají o sobě velké mínění. Hudba ve které se opakují podobné tóny je dokáže přivést dokonce do šílenství. Takhle se jednoduše dají prozradit.

V Aramoru se objevují tři druhy: Démoni měnící neustále pouze různé zvířecí podoby, démoni měnící pouze lidské podoby a démoni s jednou lidskou podobou a jednou démonickou podobou, kterou používá k přemisťování.

Daminel - měnící zvířecí podoby


Deopel - měnící lidské podoby

Pozn. Pokud uvedete do registrace více fotografií jiných osob, bude do seznamu obsazených avatarů zapsána pouze první.

Deama - měnící jednu stálou podobu

Schopnosti

Pouze jeden ze tří druhů má ještě jednu zvláštnost navíc a to Deama. Ostatní dva druhy žádné zvláštnosti navíc nemají. Lidé si dříve mysleli, že má každý démon nějaký ze dvou živlů (ohně a energie), ale není tomu tak.
Změnu podoby nemůže jen tak někdo vidět. Vždy když se mění, kryje se jejich celé tělo do černé, bílé nebo šedé mlhy.

Přeměna

Přeměna jen tak, že si řeknete, "budu démonem" není možná. Musíte se jako démon narodit, což není obvyklý jev, a nebo jako některé čarodějky, či mágové používat černou magii. Je to temná magie, která páchá zlo a to se na dotyčné osobě projevuje. Na závěr se jim to vymkne z ruky, nezvládnou tuto ničivou sílu, nechají se jí příliš unést a zlí duchové obsadí tělo čarodějky/mága. Obyčejný člověk by to nepřežil, ale čarodějka pokud je dostatečně silná, přežije, avšak stane se z ní démon. Jestliže není silná, zemře jako prostý člověk.

Démoni ve hře

Možná to zní jakoby byli démoni všemocní, ale nejsou. Mají své slabiny, takže se nebojte je dosadit do hry. Oživí to každou postavu a bude o to zajímavější než, abyste si hráli na supermany.


Upír // Kissamira Bloodrose

17. února 2014 v 20:23 | Admin - Destiny |  Záznamy

Kissamira BloodroseVěk: 15 let
Rasa: Upír
Schopnosti: Ovládnutí mysli

Popis: Kissamira má černé dlouhé vlasy asvětle modré oči.Pořád se usmívá ale dává si pozor na svoje špičáky.Je hubená s bujnými křivkami.Pleť má světlou a každý by řekl že je snad dokonce bezchybná ,ale nikdo neví že na zádech 3 dlouhé jizvy ,které se nikdy nezocelý.Nejvíc na sobě nosí bílé tílko a tmavé kalhoty a koženou bundu na nohou nosí převážně Conversky..

Povaha: Kissamira si radši nechává ode všech říkát zkráceně jen Kiss.Je to milá usměvavá a někdy až střelená holka co se ráda směje a miluje párty a samozdřejmě i alkohol. Ráda s kluky jakého koliv rodu flirtuje a dělá různé narážky ,ale pořád je neposkvrněná.Miluje svoji rodinu nade vše.Její nejvetší oporou je sterší bratr Damon.

Historie: Kiss si užívala života v temnějších ulicích New Yorku. Žila tam se svojí matkou a bratrem Damonem. Otec je opustil když se Kiss narodila.Bylo pro ní sice těžké žít bez otce ,ale hodně jí pomáhal a bránil Damon. Byla za něj vděčná, protože jí hodně pomohl jak ve škole tak když se dostala do problémů. Po několika rušných letech se Kiss už nelíbilo v jejich ulici a chtěla prozkoumat další.Ve velice temné ulici potkala upíra,který jí přemenil když si plně uvědomila co a kde je cítila se děsně osaměla.Proto začala číst knižky a psát dopisy ,aby na to nemusela myslet .

Vlkodlaci

17. února 2014 v 19:41 | Admin - Destiny |  Registrace
Lidé se jich bojí a upíři nenávidí. Všichni si myslí, že o nich ví všechno, ale vlastně neví vůbec nic. Vlkodlaci jsou tvorové, kteří jsou něco mezi lidmi a vlky. Někteří se ovládají a žijí úžasný život plný poznání. Jiní jsou vražedná monstra, která se nedokážou kontrolovat. Jejich hlavním údělem je konkurovat upírům. A to jim jde až příliš dobře. V lidské podobě jsou silní a rychlí, ale upírům se nemohou rovnat. Ale pokud se promění, jsou silnější, rychlejší a zuřivější, než cokoliv na světě. Jediná šance, jak vyváznout ze souboje s vlkodlakem bez úhony je, zabít ho ještě v lidské podobě. Jejich hlavní slabinou jsou sebekontrola a stříbro.

Vznik

V současné době jsou známy tři způsoby, které z Vás udělají vlkodlaka.

1. Kousnutí - Kousnutí od vlkodlaka je jedním z nezákladnějších přeměnných metod. Nikdo pořádně neví, jestli přeměnu způsobují sliny, nebo nějaký jed v tesácích. Nikdo to ani moc nechce zkoumat. Hlavním faktem je, že když vás kousne, mohou nastat dvě možnosti. Stane se z vás vlkodlak, nebo zahynete.

2. Narození - Další jednoduchá metoda. Pokud jsou vaši rodiče vlkodlaci, je 100% pravděpodobnost, že i vy budete vlkodlak. Někdy stačí, aby jen jeden z rodičů byl vlkodlak. Ti, kteří jsou vlkodlaky už od narození se mnohem lépe ovládají.

3. Prokletí - Nejvzácnější a také nejtěžší proměna ve vlkodlaka. Nějaký čaroděj prokleje nějakého smrtelníka. Přemění ho ve vlkodlaka. Tito vlkodlaci jsou přímo ti z legend. Mění se jen za úplňku a není pro ně žádná pomoc. Není možné, aby se ovládali. Nenaučí se to, jako jiní vlkodlaci.

Druhy

Vlkodlaci se dělí podle dvou hledisek.

Podle zařazení ve smečce:

Vůdce smečky - hlavní vlkodlak, které ho poslouchají ostatní (lovci). Vždy v něčem vyniká (např. je nejsilnější, nebo nejrychlejší atd.).

Lovec - průměrný člen smečky.

Osamělý vlk - vlkodlak, který z nějakého důvodu o smečku přišel, nebo nechce být její součástí.


Podle proměny:

Lidští - jejich proměna nepřináší velké změny. Ty hlavní znaky proměny jsou v jejich mysli. Na jejich těle vyroste srst, protáhnou se jim tesáky, možná malinko povyrostou, ale to je vše. Jejich mysle je stejná, jako u jiných vlkodlaků, ale tělo zůstává více lidské.


Přechodní- jejich proměna se zastavuje přesně mezi člověkem a vlkem. Velké bytosti, podobné vlku, ale s určitými částmi lidského těla. Nejklasičtější přeměna.


Úplní- jejich přeměna je úplná, tudíž se mění ve velké vlky.


Pozn. autora - ani jeden z druhů (podle obou dělení) nemá
vliv na vlkodlakovi schopnosti. Lidský vlkodlak může být vůdcem smečky pro
Úplné vlkodlaky a bude stejně rychlí, jako oni.

Klany

Vlkodlačí klany jsou vlastně jednoduché. Dají se popsat dvěma slovy. Velká smečka. Hlavní problém vlkodlaků je, že nedokážou spolupracovat ve velkém. Je pro ně přirozené žít ve smečkách, nebo jako osamocení vlci, ale aby se sdružovali do velkých klanů? To pro ně moc není. Proto dnes nejsou známy žádné klany. Dříve to byly společenství rodin, které bojovali proti upírům. Ne snad, že by chtěli někoho chránit. Jen potřebovali vyrovnat síly. Ale to bylo kdysi dávno. Dnes není znám žádný vlkodlačí klan. Všechny byly zničeny, nebo rozpuštěny.

Historie

Neexistuje žádná oficiální historie vlkodlaků. Důvod je jednoduchý. Na rozdíl od upírů nemají velké klany, které by jejich historii zapisovaly. Existuje pár legend, které popisují historii vlkodlaků, ale každá smečka má většinou jinou legendu, ke které se přiklání. Nejrozšířenější legenda je o Prokletí. Věří se, že vlkodlačí kousnutí je prokletí, kterým ďábel nakazil lidské pokolení. Člověk se mění ve vlka a napadá své blízké. Vlčí démon v lidském těle, který se nedá ovládnout.
Další legenda, kterou některé smečky vyprávějí, je o zapomenutém keltském bohu lovu. Dnes mu říkají Lovec. Lovec tehdy chodil po světě sám a jeho jedinou zálibou byl lov. Jednoho dne narazil na člověka. Člověk se mu zalíbil a tak mu začal vyprávět o lovu. Vyprávěl mu o tichém plížení lesem, o stopování zvěře a o konečném vítězství nad kořistí. Člověk byl nadšený. Prosil lovec, aby ho vzal sebou, aby ho naučil umění lovu. Lovec souhlasil a vyrazili na lov. Ale člověk byl pomalý, slabý a nemotorný. Nestačil Lovcovi a ten mu tedy vypomohl. Dal mu dar. Přeměnil ho na tvora podobného vlku, ale byl mnohem větší, rychlejší a silnější. Tak vznikl první vlkodlak.

Nikdo však neví, která legenda je pravdivá a která je pouze výmysl lidí, nebo samotných vlkodlaků.

Jak zabít vlkodlaka?

Lovci vyznávají jedno pravidlo, když loví vlkodlaky. " Zabij ho v lidské podobě, než se stihne přeměnit." Vlkodlaci jsou v lidské podobě nejzranitelnější. Nejsou v plné síle a tak nefungují ani jejich přirozené schopnosti (např. Regenerace). Ale vlkodlaci jsou nedůvěřiví a většinou se stihnou proměnit. V tom případě jsou v plné síle. Pak vás může zachránit jen stříbro. Měsíční kov, neboli stříbro je jediná věc, které vlkodlaky opravdu zraní. I slabý kontakt s pokožkou vyvolává silnou, dalo by se říct alergickou, reakci. A teď si představte, že stříbrná kulka projde skrz kůži. Maso se začne okamžitě pálit. Bolest, kterou vlkodlak prožívá, se dá srovnat je z bolestí, kterou prožívá upír na slunečním světle.

Artefakt

Dnes kolují zvěsti jenom o jednom artefaktu, který spíše potvrzuje legendu o Lovci. Jedná se o prsten, který dal Lovec prvnímu vlkodlakovi. První vlkodlak se tehdy neovládal. Běhal po lese a zabíjel vše co mu přišlo do cesty. Nakonec narazil na Lovce. Lovec se sním utkal. Po dlouhém boji však nakonec Lovec zasadil rozhodující úder a omráčený vlkodlak spadl na zem. V bezvědomí se přeměnil zpět na člověka. Tehdy Lovec dostal nápad a z bledého kamene vytvořil prsten, díky kterému se vlkodlak dokonale ovládal. Schopnost toho to artefaktu je tedy zřejmá. Plná kontrola vlkodlačí přeměny. Prsten však má ještě jednu zvláštní schopnost, kterou propůjčuje svému nositeli. Odolnost proti stříbru.

Prsten se kdysi dědil ve vlkodlačích klanech, ale od jejich zmizení, je i nositel lovcova prstenu neznámý. Jedno je jisté. Musí být velmi nebezpečným protivníkem.