Padlý anděl // Dimitri Michail Silveri

23. prosince 2013 v 13:20 | Admin - Destiny |  Záznamy

Dimitri Michail SilveriVěk: 83 let
Rasa: Padlý anděl
Schopnosti: Živel vzduch, Čtení myšlenek

Popis: Opálenější, vypracovaný a vzhledově přitažlivý není vše, co by se na jeho vzhledu mohlo najít. U něho by jste marně hledali nějaký hlubokomyslný pohled, maximálně tak přemýšlivý. Má hluboko posazené oči, které se pod hustým obočím ještě více zneviditelnily. Hnědozelené oči ladí k jeho věčně rozházeným, nagelovaným hnědým vlasům. Nos má velmi krátký a trošku větší než průměr. Jeho ústa se věčně malinko usmívají. Nikdy neměl tvář oholenou dokonale, ale to mu dodává na kráse. Jeho rty a tvář by jste nejradši políbily. Nosí většinou oblečení ležérního stylu a vůbec, moc rád běhá bez trička. Na pravé ruce má tetování přeškrtnutých křídel a jizvičky ne zádech a vzadu na krku.

Povaha: Byl jako každý chlap. Miloval ženy a auta. Na rozdíl od ostatních se staral také o jejich city. Měl rád nezávazný románek, ale i plnohodnotný vztah. Nikdy by jženám neublížil. Zároveň to byl pěknej parchant. Nenechal si nic líbit. Kvůli tomu také spadl. Dodnes ale miluje zbraně, které byly dočasně jeho zaměstnání. Také byl například členem gangu na Floridě. Celkově je to byl takový ten grázl co zabíjí s milým úsměvem a hotovou neviností. Jeho největší miláček bylo jeho auto. Nikdy by na něj nenechal dopustit. Až do sledu podivných událostí. Takový býval kdysi, právě před těmi událostmi, píšu to sem, protože občas tato jeho povaha vyplave na povrch.
A teď jeho druhá povaha. Ta přítomná. Je velmi velký gentleman, která má srdce na pravém místě.
Jeho posedlost ženami ho dosud neopustila, ale v tom milém zláskovaném směru. Rád by se usadil a stále hledá tu pravou. Strašně rád se směje, pravda někdy jízlivě, ale lidé se většinou mohou smát s ním. Za přátele bojuje, co mu síly stačí a je jedno jak. Za své nepřátele považuje Démony, kteří mu ještě neodpustily.

Historie: Narodil se v na Floridě. Kromě toho že přežil pár tornád a hurikánů bylo jeho dětství obyčejné a ve všech ohledech průměrné. Anděla si ani nestačil užít, rodiče mu to řekli před jeho 18.
Jako anděl se ale v tom krátkém úseku co jím byl, necítil. Krátce na to spadl, kvůli ženám a gengu do kterého na pár let patřil. Právě tam se seznámil s démony a začal žít jako oni. Kvůli obyčejnému zkaženému kšeftu si z nich udělal nepřátele. Protože věděl, že trestu neunikne a že se ho pokusí zabít, (mimo to naštval bose podsvětí) tak utekl i se svým nejlepším kamarádem (autem) z Ameriky do Evropy. Ani tam ho ale nenechali na pokoji a když se jednoho mrazivého rána rozjel, vybuchlo mu auto. Jen díky své síle se s toho otřepal, protože i když si odnesl malé popáleniny a jizvy nikdy nezapoměl na to jak jeho nejlepší přítel uhořel. Od té doby do auta nenasedl. Když si uvědomil jaký rozsah má moc podsvětí, rozhodl se začít žít jiným životem, který by ho uchránil před vypátráním.
Teď už dokonce nemusí nic předstírat, protože se mu jeho nová osobnost líbí mnohem víc. Do Winipegu šel proto, aby tu našel mír mezi rasami. Už teď ale ví, že se ho nikdy nedočká.

Galerie:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama