Démon // Aini Adne Darfell

28. prosince 2013 v 16:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Aini Adne DarfellVěk: 129/17 let
Rasa: Démon
Schopnosti: Živel ohňe, přeměna ve zvíře (démonický vlk)

Popis: Aini má od zrození černé vlasy jako nejtemnější noc. Často si je ale přebarvuje. Oči má krásně pronikavě modré a jejich odstín se mění podle nálady. Obléká se do barev temna a uctívá gotický styl. Často nosí trička s krátkým rukávem a k tomu otrhané džíny nebo černé tílko s maskáčemi. K jejímu oblečení ladí dopňky jako jsou ostnaté náramky. Poslouchá rockové a metalové skupiny, rapen a popem přímo opovrhuje. Nejraději nosí černé krátké šaty a k tomu vysoké kanady. Nehty má většinou černé nebo krvavě rudé. Má bledou pleť, která ještě víc zvýrazňuje její make-up a oči. Je drobnější, štíhlé postavy. Měří 176 cm a její váha nestoupá nad 55 kg. Má sportovní tělo za které by jiné ženy vraždily.

Povaha: Je zlomyslné povahy. Ráda způsobuje ostatním problémy a dělá si z nich srandu. Ale pouze když má k tomu náladu. Většinu času jinak tráví s příslušníky svého druhu a potuluje se někde sama. Je prostě jako tělo bez duše. Přátel má málo a největší společnost ji poskytuje přítomnost koní. Jízdě na koni se věnovala ještě před svou přeměnou v démona. Ne každému prozradí o sobě vše. Špatně se získává její důvěra, ale tajemství opravdových přátel si nechává pro sebe.
Dokáže ocenit snahu a není zrovna ten typ holek, které svůj vztah ke klukovi myslí zčásti. Partnera si nehledá, ale když se ji někdo zalíbí, dokáže po něm neustále pokukovat. V rozpacích umí pěkně zčervenat. Když je zahnána do kouta, použije drsnější část své povahy nebo své ostré zoubky. Někdy se spíše chová jako vlkodlak. Dává přednost klučičím partiím a holkám podobného stylu.

Historie: Jako člověk byla velký lůzr. Ve škole ji šikanovali a nikdy se nedozvěděla proč. Otce ztratila při autonehodě a matka skončila u drog a alkoholu, vůbec se o ni nezajímala. Jedinou oporou jí byl její koník Mallaroc. Často tropil lumpárny aby uďelal ze smutku radost a zbavil deprese. U spolužáků byla terčem nadávek a výsměchů. Žádný učitel ji nebral vážně a hlásili o ní, že je emo. Nebyla a není hloupá aby si podřezávala žíly a doufala tak, že vše skončí. Věděla, že spravedlnost se k ní taky dostane, a když toho bylo na ni moc, propadla temné straně. Objevila dvě schopnosti a smysl života se do ní navracel. Jako démon se chtěla pomstít těm, kteří se jí pošklebovali a ohrnovali nosem. Ty, které nenáviděla nechala trpět. Působila jim ze života peklo, dokud je to nedovedlo k psychiatrii nebo do hrobu. Matce vyčítala nepozornost vůči sobě, tak se ji zřekla. Rozhodla se užívat si nového živata a moci.
Hodně si vychutnávala temné noci a své řádění v okolí. Jako temná bestie někdy roztrhala dobytek. Bylo jí proti zabíjet jakoukoliv bytost bez důvodně...ale její démoní a zvlčilá polovička si to občas vyžadovala. Když už to bylo moc podezřelé a lidé se rozhodli pátrat po důvodu způsobených jatek, odešla z města. Mezi společnost moc nechodila a zdržovala se v lesích, kde ji později objevili i její druzi. Nevěděla jak se k ním zachovat. Nikdy jiné démony nespatřila, a tak se rozhodla se bránit. Ale když jich bylo na ni moc, usoudila že bude lepší si vyslechnout důvod jejich návštěvy.
Znovu se jí změnil život, když ji pozvali mezi sebe na novou školu a do nového města. Mezi démony si našla přátele a dokonce i rodinu a teď s nimi tráví čas. Pomohli jí se vypořádat s častými chutěmi někoho zabít a teď si užívá kouzlo nového života.

Přeměna:


Galerie:

Tetování:

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama