Anděl smrti // Anne Alexandra Raffen

23. prosince 2013 v 13:46 | Admin - Destiny |  Záznamy

Anne Alexandra RaffenVěk: 500 let
Rasa: Anděl smrti
Schopnosti: Živel energie,Možnost přeměny ve zvíře

Popis: Její hlava je velice zajímavá. Podivuhodné rysy se bijí s krásným a decentním make-upem. Má velmi malé oči a velký nos. Oči má ledově modrošedé a vlasy má krátké a červené.Na levé ruce má velkou jizvu, která se točí kolem celého ramene. Postavu má hubenou.Nosí černé, dlouhé,splívavé šaty se zlatým pásem. Po přeměně má velká černá křídla a modré vlasy,velmi hodně šperků.

Povaha: Je velmi bouřlivá a samotářská.Má ráda jen pár lidí..Opovažuje lidmi jako by byly hadry.Moc ráda by byla přátelská, ale ona prostě ve všech lidech vidí to špatné..Většinou má nasazený vážný výraz.Občas se i usměje.Spíše se straní lidem.Chodí ráda na hory a k lesu.Miluje modrou a černou barvu.Hraje velmi dobře na flétnu a piáno..

Historie: Ann se narodila v odlehlém městečku slečně Ramonne Raffen. Jejího otce nikdy neviděla a proto je asi tak zahořklá..Matka se o ní nestarala a tak vyrůstala skoro sama. Dětství strávila v příšerných podmínkách a proto je jasné,že zemřela. Byla vybrána aby se stala Andělem smrti.Vždy sledovala dětska z jejich vesnice a čekala,až jednou umřou..Až je jednou bude moc odnést..za to vše co jí udělali.. Nenáviděla je a tak jí to velmi potěšilo když zemřeli..Ten krásý pocit!Takhle odnáší duše už 495 let a stále jí to baví. Nikdy nezapomene na život..Ale opravdu jí to baví! Nejlepší však bylo když se shledala s tátou.Byla to jediná chvíle kdy byla šťastná.

Přeměna:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama