Prosinec 2013

Démon // Aini Adne Darfell

28. prosince 2013 v 16:33 | Admin - Destiny |  Záznamy

Aini Adne DarfellVěk: 129/17 let
Rasa: Démon
Schopnosti: Živel ohňe, přeměna ve zvíře (démonický vlk)

Popis: Aini má od zrození černé vlasy jako nejtemnější noc. Často si je ale přebarvuje. Oči má krásně pronikavě modré a jejich odstín se mění podle nálady. Obléká se do barev temna a uctívá gotický styl. Často nosí trička s krátkým rukávem a k tomu otrhané džíny nebo černé tílko s maskáčemi. K jejímu oblečení ladí dopňky jako jsou ostnaté náramky. Poslouchá rockové a metalové skupiny, rapen a popem přímo opovrhuje. Nejraději nosí černé krátké šaty a k tomu vysoké kanady. Nehty má většinou černé nebo krvavě rudé. Má bledou pleť, která ještě víc zvýrazňuje její make-up a oči. Je drobnější, štíhlé postavy. Měří 176 cm a její váha nestoupá nad 55 kg. Má sportovní tělo za které by jiné ženy vraždily.

Povaha: Je zlomyslné povahy. Ráda způsobuje ostatním problémy a dělá si z nich srandu. Ale pouze když má k tomu náladu. Většinu času jinak tráví s příslušníky svého druhu a potuluje se někde sama. Je prostě jako tělo bez duše. Přátel má málo a největší společnost ji poskytuje přítomnost koní. Jízdě na koni se věnovala ještě před svou přeměnou v démona. Ne každému prozradí o sobě vše. Špatně se získává její důvěra, ale tajemství opravdových přátel si nechává pro sebe.
Dokáže ocenit snahu a není zrovna ten typ holek, které svůj vztah ke klukovi myslí zčásti. Partnera si nehledá, ale když se ji někdo zalíbí, dokáže po něm neustále pokukovat. V rozpacích umí pěkně zčervenat. Když je zahnána do kouta, použije drsnější část své povahy nebo své ostré zoubky. Někdy se spíše chová jako vlkodlak. Dává přednost klučičím partiím a holkám podobného stylu.

Historie: Jako člověk byla velký lůzr. Ve škole ji šikanovali a nikdy se nedozvěděla proč. Otce ztratila při autonehodě a matka skončila u drog a alkoholu, vůbec se o ni nezajímala. Jedinou oporou jí byl její koník Mallaroc. Často tropil lumpárny aby uďelal ze smutku radost a zbavil deprese. U spolužáků byla terčem nadávek a výsměchů. Žádný učitel ji nebral vážně a hlásili o ní, že je emo. Nebyla a není hloupá aby si podřezávala žíly a doufala tak, že vše skončí. Věděla, že spravedlnost se k ní taky dostane, a když toho bylo na ni moc, propadla temné straně. Objevila dvě schopnosti a smysl života se do ní navracel. Jako démon se chtěla pomstít těm, kteří se jí pošklebovali a ohrnovali nosem. Ty, které nenáviděla nechala trpět. Působila jim ze života peklo, dokud je to nedovedlo k psychiatrii nebo do hrobu. Matce vyčítala nepozornost vůči sobě, tak se ji zřekla. Rozhodla se užívat si nového živata a moci.
Hodně si vychutnávala temné noci a své řádění v okolí. Jako temná bestie někdy roztrhala dobytek. Bylo jí proti zabíjet jakoukoliv bytost bez důvodně...ale její démoní a zvlčilá polovička si to občas vyžadovala. Když už to bylo moc podezřelé a lidé se rozhodli pátrat po důvodu způsobených jatek, odešla z města. Mezi společnost moc nechodila a zdržovala se v lesích, kde ji později objevili i její druzi. Nevěděla jak se k ním zachovat. Nikdy jiné démony nespatřila, a tak se rozhodla se bránit. Ale když jich bylo na ni moc, usoudila že bude lepší si vyslechnout důvod jejich návštěvy.
Znovu se jí změnil život, když ji pozvali mezi sebe na novou školu a do nového města. Mezi démony si našla přátele a dokonce i rodinu a teď s nimi tráví čas. Pomohli jí se vypořádat s častými chutěmi někoho zabít a teď si užívá kouzlo nového života.

Přeměna:


Galerie:

Tetování:


Anděl smrti // Anne Alexandra Raffen

23. prosince 2013 v 13:46 | Admin - Destiny |  Záznamy

Anne Alexandra RaffenVěk: 500 let
Rasa: Anděl smrti
Schopnosti: Živel energie,Možnost přeměny ve zvíře

Popis: Její hlava je velice zajímavá. Podivuhodné rysy se bijí s krásným a decentním make-upem. Má velmi malé oči a velký nos. Oči má ledově modrošedé a vlasy má krátké a červené.Na levé ruce má velkou jizvu, která se točí kolem celého ramene. Postavu má hubenou.Nosí černé, dlouhé,splívavé šaty se zlatým pásem. Po přeměně má velká černá křídla a modré vlasy,velmi hodně šperků.

Povaha: Je velmi bouřlivá a samotářská.Má ráda jen pár lidí..Opovažuje lidmi jako by byly hadry.Moc ráda by byla přátelská, ale ona prostě ve všech lidech vidí to špatné..Většinou má nasazený vážný výraz.Občas se i usměje.Spíše se straní lidem.Chodí ráda na hory a k lesu.Miluje modrou a černou barvu.Hraje velmi dobře na flétnu a piáno..

Historie: Ann se narodila v odlehlém městečku slečně Ramonne Raffen. Jejího otce nikdy neviděla a proto je asi tak zahořklá..Matka se o ní nestarala a tak vyrůstala skoro sama. Dětství strávila v příšerných podmínkách a proto je jasné,že zemřela. Byla vybrána aby se stala Andělem smrti.Vždy sledovala dětska z jejich vesnice a čekala,až jednou umřou..Až je jednou bude moc odnést..za to vše co jí udělali.. Nenáviděla je a tak jí to velmi potěšilo když zemřeli..Ten krásý pocit!Takhle odnáší duše už 495 let a stále jí to baví. Nikdy nezapomene na život..Ale opravdu jí to baví! Nejlepší však bylo když se shledala s tátou.Byla to jediná chvíle kdy byla šťastná.

Přeměna:


Démon // Asariel "Angel" Argyros

23. prosince 2013 v 13:31 | Admin - Destiny |  Záznamy

Asariel "Angel" ArgyrosVěk:892/28 let
Rasa:Démon
Schopnosti:Živel voda, Síla ledu
Stav: Neaktivní

Popis:
Díky určitým faktorům se opravdu neřadí mezi ty jedince, které lehce přehlédnete. Může se pyšnit tmavě hnědými vlasy delšího střihu, jejichž neposedné pramínky sem tam stíní opálené tváři, kterou mnohdy zdobí slušivé strniště. Má výrazné modrozelené oči, které se snad v závislosti na světle mohou zdát více modré, či naopak zelené. Mezi nimi čichá neobyčejně průměrný nos, pod kterým v obvyklém škodolibém úšklebku číhají růžové plné rty. Rty sem tam odkryjí čistě bílý chrup.
Neřadí se mezi trpajzlíky - měří něco přes 180 centimetrů. Vzhledem k výšce se jeho váha zařazuje do zlatého středu. Postavu má krásně vypracovanou, tudíž se o svaly opravdu nemusí starat. Vzpřímená chůze na sebevědomém působení rozhodně neubírá. Jestliže se ho dotknete, zjistíte, že má opravdu chladnou pokožku - téměř jako upíři.
Nejčastěji ho uvidíte v jednoduché košili, různorodých trikách, nebo snad i svetrech. Kalhoty volí především upnuté, ať už se jedná o džíny, nebo nějaké jiné kalhoty. Za chladnějších období má tendenci zabalovat se do vícera věcí, než by mohlo být k užitku, takže již výše zmiňované oblečení jde pod častými koženými kabáty velice špatně vidět. Na nohou se blejskaj elegantní kožené boty, popřípadě něco toho rázu.
Je opravdu ohebný, takže různé akrobatické kousky mu nejsou cizí. Málokterá zeď je mu takový nepřítel, aby ji nezdolal.

Povaha: Povahově je nesmírně těžké ho zařadit. Je to něco mezi flegmatikem a cholerikem, ač to jsou naprosto odlišné osobnosti. Záleží na tom, do jaké se v daný den probudí. Někdy se chová tak, jako kdyby dnešní doba měla bejt nějakej omyl, kterej se za chvilku zažehná a všechno bude jako za starých dobrých časů. Když už se vám podaří ho naštvat, tak se v místnosti brutálně ochladí. Stejně tak i při jiných mega emocionálních výkyvech.
Rád si dělá z lidí a všeho, co považuje za slabé srandu. Nemálokrát se stalo, že ten posměch skončil u ošklivého zranění, nebo dokonce smrti. Neskutečně povrchní povahu schovává za všemožnými úsměvy. Opravdu rád se.. em.. sbližuje, ale ani za ty stovky let se nenaučil nikoho svádět, ve výsledku se vždycky nějak dopracuje k hulvátství. Proto si u žen (potažmo mužů) vypomáhá schopnostmi. Mrazivá magie nevytváří pouze neskutečně odolný led, ale dokáže mrazit i pocity, zábrany a některé schopnosti. Často tedy zmrazí mravnost dotyčné osoby a dokáže tak v mžiku udělat i z mnicha největšího hříšníka. Opravdu často se nudí a tak vyvolává konflikty s tím, že se do nich málokdy sám zapojuje. Nejraději má, když se může dívat, jak se banda blbečků v hospodě navzájem bezcílně mlátí. Je umělecky nadaný, proto hraje hodnýho kluka a bytosti mu to (většinou) žerou i s navijákem.

Historie: Narodil se roku 1124 v Řecku. Žil s bandou tuláků, která se ho ujala, když našla jeho maličkost zabaleného do kusu látky za deštivé noci. Dobré duše chlapce vychovávali, krmili, šatili a učili dobrým mravům. Ovšem okolo třinácti let šla jejich výchova do kopru - chlapec začal ubližovat ostatním kvůli svému pobavení, sic na to někdy doplácel. Ještě byl příliš mladý a schopnosti nedokázal dobře ovládat, proto končíval skutečně nepěkně. Zároveň ale štval lidi proti sobě z jediného důvodu - chtěl se uživit a když se dva pozabíjí navzájem, vždy se dobře vyvázne. Naneštěstí si jednoho dne vyčíhl špatný pár. Byl to jeden velice vlivný muž, který se zmást nenechal a za krádež se pomstil. Asariel se svou kořistí utíkal následován poskoky onoho muže a prchal skutečně obstojně. Udělal ovšem chybu - zavedl poskoky až ke skupině, která byla následně brutálně vymlácena. Doteď si pamatuje pouze hrůzné výjevy, krátce poté byl shozen na zem a následkem silného úderu o kámen ztratil vědomí. Nic před patnáctým rokem si nepamatuje.
Měl ale štěstí, zazobanej týpek v něm našel zalíbení a vzal si ho domů jako chlapečka na hraní. Efebofila v sobě hold nezapřel. Asariel se muži podřizoval a postupem času i velice rád, ovšem po třech letech nastal zlom. Další rána do hlavy odhalila i další útržky a on si dal dohromady nepravdivou okolnost - ten muž mu zabil rodiče. Ta banda sice byla něco jako rodina, ale pravé rodiče nikdy nepoznal. Dost rychle vymyslel plán, kterým se dostal na lepší společenskou příčku. Počkal si, až bude chtít stařec uspokojit své zvrhlé choutky a v tu chvíli ho zbavil života. Nechal ho umrznout k smrti. A protože ho nikdo neviděl, nebo se neodvážil říct pravdu, nikdo ho nemohl odsoudit. Nic mu nebránilo v dalším rozjetí plánu - roztrousil, že je mužův dlouho ztracený syn a dle toho se k němu začlo okolí chovat. Získal bohatství a lepší život.
Ale nebylo by to ono, nebýt dalšího zvratu. Lidem začalo být divné, že Asariel po desítky let nezestárl ani o den. Ještě divnější bylo, že každá žena, kterou si pozval se již z jeho komnat nevrátila. Nikdo však nevěděl, že si vlastně nechával přivádět potravu, ze které následně vysál energii. On sám ale neměl páru o tom, co vlastně je. Doufal, že to odhalí sám čas. Považoval se za unikát a pouhou hříčku přírody, která je naprosto neporazitelná. To by ale jistá vrstevnice, která se vydávala za služebnou nesměla prozradit, co se za dveřmi vlastně děje. Otroci, služebnictvo a lidé z okolních vesnic se proti němu vzbouřili a sídlo náhle lehlo popelem. Už jen díky jeho moci, který bezproblémově oheň dokázal zkrotit to přežil, avšak uprchl. Cestou dobil několik desítek lidí, kteří jej následovali. Odjel do Egypta, kde poté působil po stovky let.
Tam ho ale dočkalo další překvapení - vyhledala ho démonka, která prozradila Řecku, kdo vlastně je. není překvapením, že hodlal ženu zbavit života, ale když se vytasila s tím, že mu nabídne znalost toho, po čem vždy toužil, zastavil se. Prozradila mu všechna tajemství nejen démoní rasy a zaučila do všeho možného i nemožného. Postupem času si s ženou vypěstoval silné pouto, které propuklo v hluboký cit.
Smrtelníkům ubíhá čas rychle, když se dobře baví a stejně tak to bylo i s ním. Roky plynuly a svět kolem rostl nevýdanou rychlostí. Ani se nenadál a byl z něj novopečený Američan. Při všech těch cestách ho totiž spousta míst zaujala a Egypt už nebyl to, co dříve. Démonka s ním cestovala všude možně a užívala si jeho pozornosti. Po celé roky ho jen využívala, ovšem jen do jisté chvíle, než si to uvědomil. Její lhostejnost vůči němu pochopil až opravdu pozdě. V záchvatu vzteku se změnil do pravé podoby a do několika minut roztrhal na několik kusů. Od té doby zavrhl na jekékoliv city a rozhodl se věnovat pouze tělesným potřebám.
Pro jistotu se zas hodlal přesunout, tentokrát do Francie. Tam si získal respekt, nadpřirozená společnost mu začala říkat "démon s tváří anděla". Přezdívku následně zkrátil a přijal jako prostřední jméno. Je známo, že jeho osobnost je nestálá, tak není divu, že hodlal najít další hnízdo. Našel ovšem něco, s čím ani nepočítal. Našel město Winnipeg, ale snad jen úplnou náhodou. Našel v něm množství bytostí, jako na žádném jiném místě.

Galerie:Přeměna:


Padlý anděl // Dimitri Michail Silveri

23. prosince 2013 v 13:20 | Admin - Destiny |  Záznamy

Dimitri Michail SilveriVěk: 83 let
Rasa: Padlý anděl
Schopnosti: Živel vzduch, Čtení myšlenek

Popis: Opálenější, vypracovaný a vzhledově přitažlivý není vše, co by se na jeho vzhledu mohlo najít. U něho by jste marně hledali nějaký hlubokomyslný pohled, maximálně tak přemýšlivý. Má hluboko posazené oči, které se pod hustým obočím ještě více zneviditelnily. Hnědozelené oči ladí k jeho věčně rozházeným, nagelovaným hnědým vlasům. Nos má velmi krátký a trošku větší než průměr. Jeho ústa se věčně malinko usmívají. Nikdy neměl tvář oholenou dokonale, ale to mu dodává na kráse. Jeho rty a tvář by jste nejradši políbily. Nosí většinou oblečení ležérního stylu a vůbec, moc rád běhá bez trička. Na pravé ruce má tetování přeškrtnutých křídel a jizvičky ne zádech a vzadu na krku.

Povaha: Byl jako každý chlap. Miloval ženy a auta. Na rozdíl od ostatních se staral také o jejich city. Měl rád nezávazný románek, ale i plnohodnotný vztah. Nikdy by jženám neublížil. Zároveň to byl pěknej parchant. Nenechal si nic líbit. Kvůli tomu také spadl. Dodnes ale miluje zbraně, které byly dočasně jeho zaměstnání. Také byl například členem gangu na Floridě. Celkově je to byl takový ten grázl co zabíjí s milým úsměvem a hotovou neviností. Jeho největší miláček bylo jeho auto. Nikdy by na něj nenechal dopustit. Až do sledu podivných událostí. Takový býval kdysi, právě před těmi událostmi, píšu to sem, protože občas tato jeho povaha vyplave na povrch.
A teď jeho druhá povaha. Ta přítomná. Je velmi velký gentleman, která má srdce na pravém místě.
Jeho posedlost ženami ho dosud neopustila, ale v tom milém zláskovaném směru. Rád by se usadil a stále hledá tu pravou. Strašně rád se směje, pravda někdy jízlivě, ale lidé se většinou mohou smát s ním. Za přátele bojuje, co mu síly stačí a je jedno jak. Za své nepřátele považuje Démony, kteří mu ještě neodpustily.

Historie: Narodil se v na Floridě. Kromě toho že přežil pár tornád a hurikánů bylo jeho dětství obyčejné a ve všech ohledech průměrné. Anděla si ani nestačil užít, rodiče mu to řekli před jeho 18.
Jako anděl se ale v tom krátkém úseku co jím byl, necítil. Krátce na to spadl, kvůli ženám a gengu do kterého na pár let patřil. Právě tam se seznámil s démony a začal žít jako oni. Kvůli obyčejnému zkaženému kšeftu si z nich udělal nepřátele. Protože věděl, že trestu neunikne a že se ho pokusí zabít, (mimo to naštval bose podsvětí) tak utekl i se svým nejlepším kamarádem (autem) z Ameriky do Evropy. Ani tam ho ale nenechali na pokoji a když se jednoho mrazivého rána rozjel, vybuchlo mu auto. Jen díky své síle se s toho otřepal, protože i když si odnesl malé popáleniny a jizvy nikdy nezapoměl na to jak jeho nejlepší přítel uhořel. Od té doby do auta nenasedl. Když si uvědomil jaký rozsah má moc podsvětí, rozhodl se začít žít jiným životem, který by ho uchránil před vypátráním.
Teď už dokonce nemusí nic předstírat, protože se mu jeho nová osobnost líbí mnohem víc. Do Winipegu šel proto, aby tu našel mír mezi rasami. Už teď ale ví, že se ho nikdy nedočká.

Galerie:


Upíři

7. prosince 2013 v 17:41 | Admin |  Registrace

Upíři

Lidem podobné bytosti, které přežívají na lidské krvi. To je ten nejzákladnější a nejpřesnější popis. Od něj se odvíjí všechny další poznatky, ať už pravdivé, či nikoliv. Jejich základní podoba je lidská. Vypadají, jako obyčejní lidé, až na příliš bledou barvu kůže a neobvyklou barvu očí. Jak jsem již zmínil, jejich hlavní slabinou je krev. Pijí jakoukoliv krev. Zvířecí, lidskou, umělou, nebo z nějaké magické bytosti. Je jim to jedno. I když každá krev chutná jinak, účinky jsou vždy stejné. Upír je po ní silnější a rychlejší. Upíři ji pít nemusí. Když bez ní vydrží 100 let, jsou silní jako lidé, ale slunce jim neubližuje. Krev je dělá silné, ale také zranitelné. Ale jen málo upírů je ochotno vydržet tak dlouho bez krve a tak v současné době není známý žádný upír, který by si vybral tento způsob života. Někteří lidé je považují za bohy a jiní za obyčejné zrůdy až věci. Nejvíce se nesnáší s vlkodlaky. Jejich nenávist je odvěká a nikdo si nepamatuje,jak to vlastně začalo.

Vznik

Upírem se může člověk stát pouze dvěma způsoby. Pokud je upír, který vznikl jinak, není to upír, ale nějaký druh démona, který je upírovi podobný.

1. kousnutí - Nejedná se přímo o kousnutí, ale nikdo zatím pro tento nejtypičtější způsob proměny nenašel jiný název. Jedná se o proces, kdy jeden upír stvoří z člověka nového upíra. Upír vysaje člověk skoro "do dna". Nechá v něm jen trochu života a vůle bojovat. V tu chvíli přiloží upír své zápěstí, které je naříznuté, k ústům člověka. Ten začne hltat jeho krev. Vysaje tolik kolik jí potřebuje a za chvilku spokojeně zemře a hned se probudí, jako nový upír. Je to poměrně bolestivý proces a upíři, kteří byli pokousáni se nějakou dobu musí vyrovnat se svojí novou podobou.

2. Narození - Velmi prosté. Dvěma upírům se povede mít dítě. Někdy stačí, aby jen jeden z rodičů byl upír, ale tyto děti se rodí většinou mrtvé. Jsou však známy případy, kdy se z takového spojení narodil upír. Už jako malé dítě je velmi nebezpečný. Rostou velmi rychle a dospějí během pár týdnů, někdy i dnů.

Druhy upírů

Zase jsou jen tři typy upírů. Oba vyhlížejí jako lidé, ale mají rozdílnou přeměnu.

Staří - Většinou upíří, kterým je víc jak 1000 let. Jejich přeměna se časem více podobá netopýrovi. Umějí létat, protože většinou už mají křídla. Jsou velmi vážení mezi ostatními upíry. Také to jsou většinou vůdcové klanů.Nový - Čerstvě stvoření, či narození upíři. Jejich věk je většinou kolem sta let. Postupem času se u nich více projevují netopýří části.


Vyhnanci - Tito upíři nepatří do žádného klanu, byli vyhnáni z klanu a nebo o svůj klan přišli. Žijí sami a hlavně naplno, protože je nesvazují žádná klanová pravidla. Jejich proměna trochu připomíná démona. To dělá to, že nemají klan. Když upír patří do klanu a "stárne", více připomíná netopýra. U Vyhnanců se tato zvláštnost ztratila, protože nemají klan a není proto důvod ukazovat svůj pravý věk proměnou. Jejich proměna ukazuje jejich ztrátu a lhostejnost k upírským pravidlům.


Klany

Upíři dlouho žili odděleně. Ale nakonec se objevil dost silný upír. Vlad III. Dracula. Sjednotil všechny upíry do jednoho velkého klanu Nosferatus. Ten dlouhou dobu prosperoval, ale Vlad byl podveden a musel uprchnout. Nosferatus se rozpadl spolu s ním. Z něj však vzniklo několik samostatných klanů, které se navzájem snaží zničit. Je jen pár případů,kdy se klany spojili. Většinou to bylo kvůli válce s vlkodlaky, nebo lovu na křížence. V současnosti jsou známy tři hlavní klany. Všechny se liší svým politickým přesvědčení, kvůli kterému proti sobě vedou menší boje.

1. Ventrue klan - Klan Ventrue je již dlouhou dobu nejvíce hrdým upírským klanem. Hlavní, po čem touží, je zachovat si čest, ušlechtilé chování a schopnost vést ostatní. Neberou lidi, jako bytosti, ale pouze jako jídlo.

2. Brujah klan - Členové klanu Brujah jsou strážci mnohých znalostí a tajemství světa. Dnes je klan Brujah všemi opovrhován. Jeho členové jsou bráni jako pobudové, kteří přišli o dědictví i veškerou svoji hrdost.Většinu sporů řeší násilím. Není Brujah, který by nebyl rebel. V moderním švětě jsou z nich rockeři, socialisté a nadšení anarchisté.

3. Toreador klan - Toreador je znám jako nejdokonalejší ze všech klanů. Jsou znepokojeni tím, když smrtelníci nedokáží jejich krásu pochopit.
Popravdě, stejně jako všichni ostatní umělci, i Toreadoři hledají spíše pravdu než nesmysly, které si někdo vymyslel.Jejich hlavní umění tkví v jejich zabíjení.Rádi si hrají se svými oběťmi a mučí je co nejdéle mohou.

Historie

Nikdo neví, jestli to je pravda, ale o vzniku upírů koluje jen jedna legenda. Kdysi se jeden mocný démon rozhodl svrhnout Satana a vládnout peklu sám. Jenže Satan přišel na jeho plány, porazil ho a potrestal.Vyhostil ho z pekla na Zem. Přeměnil jeho podstatu, aby jeho síla závisela na krvi a na slunečním svitu. Krev mu sílu dávala a slunce bralo. Démon, který se stal prvním upírem si nechal říkat Nosferat. Pomalu přicházel na své nově nabité schopnosti a začal tvořit další upíry. Stal se jejich vůdce a dlouho žili upíři společně. Nakonec ale zpychnul a jeho vlastní děti ho zabili. Tak se rozpadlo první a poslední upíří království. Upíři se tedy rozprchli po celém světě. Dlouhou dobu žili odděleně až do příchodu Vlada III. Pokusil se zase všechny upíry sjednotit a povedlo se mu to. Klan Nosferatus, pojmenovaný po prvotním upírovi, existoval sice krátce, ale byl velmi úspěšný. Válka s vlkodlaky se v tu dobu už nezdála vůbec vyrovnaná. Právě naopak . Vlkodlaci začali mizet ve velkém. Ale Vlad byl zabit v boji vlkodlakem Lucianem. Tehdy se Nosferatus rozpadl na několik klanů, které se nakonec vyvraždili jen na tři nejsilnější.

Jak zabít upíra

Upírům ubližuje tedy především denní světlo. Sluneční svit je nejprve lehce popálí, ale po pár vteřinách úplně shoří a zůstane z nich jen prach. Potom upírům ubližuje svěcená voda a dřevěný kolík. Svěcená voda je vždy ošklivě poleptá a ve větším množství je schopná je i zabít. Nejvíc jim ale ubližuje v krvi. Jakmile se napijí krve někoho,kdo předtím požil svěcenou vodu, okamžitě umírají a to ve velkých bolestech, jelikož je svěcená voda rozpustí zevnitř. Dřevěný kůl do srdce je spolehlivá a zaručená metoda. Kolují pověsti, že kůl musí být z určitého dřeva. Jasná lež. Na upíry působí jakýkoliv kolík ze dřeva. Pokud nemáte po ruce nic z toho, je vaší jedinou šancí zničit upírovo srdce.
Nakonec jedna z nejúčinnějších metod. Vlkodlačí kousnutí.

Ostatní způsoby nefungují. Proto se ani nenamáhejte s česnekem, nebo s kříži. Upíři se vám akorát vysmějí.

Výjimka pro denní světlo

Jeden mocný démon se kdysi dávno zamiloval do upírky. Aby s ní mohl být pořád, vytvořil magický prsten. Jeho milovaná se mohla bez obav pohybovat na slunci. Scházeli se tak tajně, aby se na ně nepřišlo, protože její klan by ji upálil. Nakonec ze žárlivosti jednoho upíra se klan dozvěděl, co provádí. Sebral jí prsten a vyměnil ho za falešný, tak že když se vydala za svým milence, uhořela na slunci. Prsten byl uložen do klanové pokladnice. Dlouho prsten zůstal skrytý v pokladnici, až nakonec byl klan zničen a jeho bohatství se rozneslo do všech koutů světa. Dnes se neví, kdo má prsten, ale ten kdo ho má, je velmi nebezpečný upír.


Lidé

7. prosince 2013 v 17:40 | Admin |  Registrace

Charakteristika

Lidé jsou nejpočetnější a nejsilnější rasou na světě, vytlačují ale ostatní rasy, kvůli strachu z neznáma. Některá stvoření byla již vyhubena a stala se dávnou legendou. Na mnohé bytostí lidé zapomněli, že někdy existovaly. Barva kůže lidí se pohybuje od takřka mléčné až po tmavě hnědou, podle původu a národnosti lidí. Nevyvinuly se žádné podrasy a všechny národy vykazují většinu společných znaků.
Jejich povahy jsou různé, barvy vlasů: blond, hnědé, černé, zrzavé, světlé tmavé a mnoho dalších. Barva očí je také různá (zelená, modrá, hnědá, šedá, černá, zelenohnědá a jiné kombinace). Muži dorůstají výšky 180 cm a více a ženy 170 cm a víc. Mohou být však i menší.


Zvyky a chování

Postoje a názory lidského rodu jsou neutříděné a zahrnují veškerou škálu chování od obětavého až po ďábelské. Vysoké postavení zaujímají šlechtici, ale v dnešní době těchto rodin příliš není. Rychle se přizpůsobí jakékoli jiné rase, ale jsou příliš zranitelní.

Zbraně

Mohou být jakékoli, od středověkých zbraní jako široké meče, dýky, nebo jiné sečné a bodné zbraně až po moderní zbraně plněné kulkami. Používají je ke svému povolání hlavně lovci upírů a také lovci vlkodlaků. Najdou se tu i chemické zbraně, které pomáhá vyrábět druhý typ vědce lovcům. Ty jsou také různého druhu, od granátu plněném stříbrem až po kulky s ultrafialovými patronami.

Schopnosti

Jejich největší výhodou je potenciál a vytrvalost. Jsou mezi lidmi i čarodějky a čarodějové. Lidé se schopnostmi ovládat nějaký druh magie. Tito lidé byli ve středověku upalováni, ale ti co přežili, utekli sem do Aramoru. Díky magii mohou prodlužovat svůj věk, ale později si takové použití magie vybírá svou daň. Jejich schopnosti mohou být jakékoli, černá magie, která je zakázaná, bílá magie, telepatie, telekineze, ovládání jednoho z pěti živlů (oheň, voda, země, vzduch, energie),... Čarodějky a čarodějové, provádí kouzla jen sami pro sebe, nikoli v něčí prospěch, nevypomáhají lovcům vylepšovat zbraně a ještě k tomu takovým upírům neumožňují jít na slunce. To dělají pouze čarodějky používající černou magii přes zákaz.

Bílá magie

Má za účel pomáhat, ne škodit. Čarodějky s touto magií se snaží dosáhnout svého cíle tak jako čarodějové používající černou magii avšak snaží se spíše odstranit jakékoli omezení svobodné vůle lidí ve svém okolí. Bere ohled na ostatní a jestliže je po něm žádaná pomoc, snaží se ze všech svých sil. Oproti čarodějům používající černou magii, tito čarodějové vycházejí mnohem lépe s lidmi.
  • Bylinkářství
  • Přírodní léčitelství
  • Živel země
  • Živel voda
  • Někdy i vzduch
Černá magie

Účel - spojitost s ďáblem, škodit.. Tato magie je přísně zakázaná a její praktikování je trestáno (nejvyšší trest je smrt). Jestliže se používá přes zákaz a dotyčná osoba nerozeznává hranici přechodu pozitiva a negativa, mohou do osoby vstoupit zlí duchové a poté bude na ní jak se s němi ve svém těle vypořádá. Buď přežije a z tohoto člověka se stane démon, nebo zemře. Lidé kteří tuto magii používají jsou sobci a nikdy neměli, nemají a nebudou mít mnoho přátel.
  • Nemá hranice, je těžké rozeznat hranici přechodu pozitiva a negativa.
  • Tato magie je využívána pouze a jen ve prospěch čaroděje.
  • Nebere ohled na okolí
  • Živel nejčastěji oheň a občas energie
Někdy se říká, že černá magie časem a nadměrným používáním člověka zničí. Čím více ji používá tím rychleji se mu krátí čas, jeho života. Jeho tělo stárne rychleji.

Přeměna

Anděl: Přeměna v anděla lze pouze smrtí a pak záleží jak si na druhé straně povede. Viz. O andělech


Démon: Mohou se jimi stát čarodějové nebo čarodějky. Pokud používají přes zákaz černou magii, jejich těla mohou při špatném zacházení s magií obsadit zlí duchové a pokud to přežijí, stávají se démony.

Drak: Přeměna z člověka na draka není možná. Draci nabývající lidské podoby se takhle rodí. Z člověka to zvládla jen a pouze jedna z nejmocnějších čarodějek.


Potomek smrti: Potomek se taktéž rodí. Pouze pokud by člověk potkal smrt, která by jeho život ušetřila, avšak to je velice málo pravděpodobné.

Upír: Upír vysaje člověka skoro "do dna". Nechá v něm jen trochu života a vůle bojovat. V tu chvíli přiloží upír své zápěstí, které je naříznuté, k ústům člověka. Ten začne hltat jeho krev. Vysaje tolik kolik jí potřebuje a za chvilku spokojeně zemře a hned se probudí, jako nový upír. Viz. článek upíři.

Vlkodlak: Může se stát vlkodlakem kousnutím vlkodlaka za úplňku. Úplněk je každou středu.

Hybrid: Hybrid se může stát třemi způsoby, jen jeden z nich umožňuje přeměnu člověka na hybrida a to magie, ale čarodějové hybridy okamžitě ničí, jestliže se jim toto podaří. Pak tu je ještě kousnutí, které není také příliš pravděpodobné a nakonec narození, což také nemá velkou šanci.


Kontakt

7. prosince 2013 v 17:40 | Admin |  Ostatní


Hlavní admin a tvůrce: Destiny
Email: Rpg-Night@centrum.cz