Démon // Sarita Lana Vera

23. listopadu 2013 v 16:56 | Admin |  Záznamy

Sarita Lana VeraVěk: 283/23 let
Rasa: Démon
Schopnosti:
Živel energie, Rozpoznat pocity druhých

Popis: Vels je dost malá. Dosahuje výšky pouhopouhých 160 cm. Díky stresu posledních let balancuje nad počáteční anorexií. Váží něco kolem 48 kilogramu, což je na to, že vážila 50 dost málo. Pleť má kupodivu neporušenou a bledou. Není sice vypracovaná do dokonalosti, ale ráda běhá a cvičí, takže má tělo docela pevné. Většinou ji každý zaškatulkuje do dívek s nepěknou pověstí. Svoje krásné, husté, hnědé, lesklé, zdravé, jedním slovem krásné vlasy si většinou nechává volně splývat. Češe si maximálně jednou denně, někdy ani to ne, takže vypadají jakoby vylezla z postele. Celkově se sama sobě dost líbí. Její husté výrazné obočí, její malé oči často podmalované a obtáhlé černou tužkou. Její nos, pod blízkým pohledem posetý pihami, které mizí s narůstajícím věkem. Nejdokonalejší na jejím obličeji jsou rty. I když jsou přirozené mají malinový nádech.
"Kluci mě do nich vždy jemně koušou," říkává často. Většinu času nosívá trika s nápisy plných sprosťáren a lesklé legíny. Mikyny spolu s tepláky pak tvoří druhou polovinu její šatní skříně.
To co se do ní nevejde jsou extravagantní průhledná tílka, a taky různé druhy sexy oblečení.
Deset let používá smyslnou vůni speciálně pro ni. Má hezký název "enjoyment of sex".
Sladká svěží vůně a hluboké pocity namíchány v každé kapce. Abych nezapoměla na ozdoby těla.
Bok jí zdobí tetování. Nikdy nikomu neřekla co to znamená a ani se tím moc nechlubí.
Je to jeden z těch momentů na které by démon rád zapoměl.

Povaha: Velice ctižádostivá. Jako mnoho démonů si o sobě taky dost myslí. Na povrch vystupuje
velmi odhodlaně, záhadně a nepřístupně. Postupně si sama sobě leze na nervy. Ve skrytu duše je hodně přemýšlivá a úskočná. Nikdy si sama sebou nebyla jistá. Občas se zdá jako by v ní byl padlý anděl. Argesivní a nekontrolovatelný. V takových dnech si nabrnkne nějaké lidi z baru a pod mlhou opilosti je s radostí mučí. Někdo by ji považoval za sadistku. Ona se za to nesnáší. Má sklony k různým závislostem. Vyskoušela snad vše co nová doba přinesla. Má pocit že její nálada pramení s jejích schopností. Energie ji ničí svou silou, zatímco pocity druhých, ač jsou jakékoli dopadají jako
těžké kamení na její už tak rozbolavělé srdce. Nejraději se schová na hřbitově když chce mít klid
a když hledá zábavu jde si do baru. Když má divnou unuděnou náladu jde dokonce i do lesa nebo někam jinam kde je obklopená tím co nemá ráda. Alespoň se může vyřvat.

Historie: Nevzpomíná si a také o ní nerada mluví. Myslí si že tenkrát byla zranitelná. Narodila se
do rodiny kdesi na Jihu. Už od mala se kolem ní začali dít podivné věci. Nejdivnější však na tom byla právě Valerita. Dostávala velmi velké výbuchy vzteku a lidé kolem ní zašali umírat. Rodiče věděli co se děje a kryli ji jak jen to šlo. Když se ale začala hroutit a vztek přešel na kvílení tak si začali strachovat. V té době ji postihla její vlastní moc. Lidské pocity na ni působily více než na někoho jiného. Její rodina měla v plánu odhalit její pravé já až po 15. letech. Museli ji ale skrotit.
Věděli že na tohle by žádný psycholog nenašel východisko. Bylo jí pouhých 6 let. Když se naučila ovládat bylo jí 14. a v té době to byla puberťačka každým coulem. V té době zase hodně ubližovala a mučila. Bolest doprovázela celé její detství. 50 let se nic nedělo a vše šlo při starém. Až jednoho dne, byl večer a ona seděla v baru po totálním rozdrcení víly. Potkala démona s jedinečnou osobností. Byl velice krásný a na démona hodný. A stejně jako ona mohl rozluštit pocity.
Skamarádily se a on se ji po celou dobu přátelství snažil říct že takhle žít nemusí a že ji miluje.
Brzy to uhodla sama. Také se do něj zamilovala a když jednou řekl že chce aby se změnila neochotně souhlasila. Doteď se to nenaučila. Při jednom ze svých nálad Dominika (tak se jmenoval)
zabila. A opět se moc dlouho nedělo nic. Když se dozvěděla o tomto místě, řekla si že by se tu konečně mohla naučit sebeovládání. A najít novou lásku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama