Listopad 2013

Drak // Christina Maya Leevoné

24. listopadu 2013 v 22:46 | Admin |  Záznamy

Christina Maya Leevoné

Věk: 115/22 let
Rasa: Drak
Schopnosti: Živel voda, Ovládání počasí
Stav: Mrtvá
Popis: Chris má velkou hlavu. Oči má ledově modré a vlasy blonďaté. Když se na ní podíváte pořádně, uvidíte, že má jedno oko větší než to druhé (ovšem to má vrozené). Má velmi ostré a dlouhé nehty. Krom dlouhých nehtů má i dlouhé ruce no.. Vlastně je celá taková dlouhá. Na levém zápěstí má tetování. Její pleť je bledá a čistá. S jejím obličejem se zdá, že má pořád stejnou náladu, ale není to pravda. Její oči nejsou jenom modré, jsou také velice krásné.
Povaha: Je spíš přátelská. Málo kdy jí někdo vadí. Nenávidí, když někdo škodí přírodě. Miluje horský vzduch a chození po písku.Moc ráda maluje (hlavně draky a přírodu). Je hodně společenská. Dlouhá samota jí může zničit.. Dokáže promluvit, když se jí něco nelíbí. Je dosti svérázná a spíše ukecaná jak tichá. Nejvíc jí vadí nafoukanci a primadony. Hodně často se v lidech plete a tím se dostává k méně oblíbeným lidem. Když jí někdo opravdu štve, dokáže ho prostě a jednoduše zničit. Ze srdce nenávidí anděly. Neví proč, ale prostě je nemá a nebude mít ráda.
Historie: Narodila se 12.12. 1991 tehdy ještě slečně Dianě Roseliové v malém městečku na pobřeží. Když jí byly 3 roky její rodiče se konečně vzali. Dětství prožila v malé chajdě na pláži. Každé prázdniny jezdila s rodičmi na hory. Když jí bylo 10 koupily jí pejska, který bohužel o 2 roky později zemřel. V jejích 12ti došlo na stěhování do většího domu. A proč?? Protože měla najednou 2 další ségry. Jedna se jmenuje Sidney a druhá Mikky. Má je moc ráda až do dnes. Nikdy s nimi neměla problémy. V 19ti letech se odstěhovala do vlastního domku. Žila si poklidně. Neměla žádné problémy. Až jednou jí to přestalo bavit. Prodala domek a odstěhovala se do rušného hlavního města. Zde si našla práci jako uklízečka. Řekla si však, že ona má navíc. Nebude uklízečka a už vůbec ne záchodů. Ona je přeci jedinečná, ona je ta podivuhodná, ona má na víc! Sebrala se a šla do Winnipegu. Zde si hodlá vytvořit přátele, kteří nebudou jenom na pár dní, ale na vždy. Cestou tam, se dozvěděla, že se umí polo přeměnit (postava jako člověk + šupiny a křídla jako drak. )

Přeměna:
Polopřeměna:
Tetování:

New Design

23. listopadu 2013 v 21:58 | Admin |  Novinky
Zdravím všechny spící hráče RPG-night. Velmi často se tu neobjevuji a upadá to tu, ale opět jako minulý rok, to je jen a pouze z nedostatku mého času. Budu se snažit, udělat si více času i na vás, protože je to moje povinnost, když už vedu tento blog druhým rokem.
Rozhodla jsem se tedy dokončit, co jsem začala již před rokem a to rekonstrukci. Chci to dodělat už hodně dlouho, ale stále jsem čekala na den kdy se změní design a konečně to tu rozjedeme tak jak to má být na pravém RPG blogu. Ten den je tedy dnes a moc ráda bych poděkovala Dincie, která tento design pro nás stvořila a byla ochotna ho i nastavit, protože vážně netuším jak by to pod mou rukou dopadlo. ;-) Jsem sama překvapena, nečekala jsem, že to bude až tak dobře vypadat. Takže ještě jednou moc díky a doufám, že se bude líbit i vám, co sem buď jen zavítáte, nebo se sem i chystáte, ale hlavně místním hráčům. :-)
Co víc dodat, jen těšte se, až to tu bude konečně dokončené. Hezkou hru přeji!


Démon // Sarita Lana Vera

23. listopadu 2013 v 16:56 | Admin |  Záznamy

Sarita Lana VeraVěk: 283/23 let
Rasa: Démon
Schopnosti:
Živel energie, Rozpoznat pocity druhých

Popis: Vels je dost malá. Dosahuje výšky pouhopouhých 160 cm. Díky stresu posledních let balancuje nad počáteční anorexií. Váží něco kolem 48 kilogramu, což je na to, že vážila 50 dost málo. Pleť má kupodivu neporušenou a bledou. Není sice vypracovaná do dokonalosti, ale ráda běhá a cvičí, takže má tělo docela pevné. Většinou ji každý zaškatulkuje do dívek s nepěknou pověstí. Svoje krásné, husté, hnědé, lesklé, zdravé, jedním slovem krásné vlasy si většinou nechává volně splývat. Češe si maximálně jednou denně, někdy ani to ne, takže vypadají jakoby vylezla z postele. Celkově se sama sobě dost líbí. Její husté výrazné obočí, její malé oči často podmalované a obtáhlé černou tužkou. Její nos, pod blízkým pohledem posetý pihami, které mizí s narůstajícím věkem. Nejdokonalejší na jejím obličeji jsou rty. I když jsou přirozené mají malinový nádech.
"Kluci mě do nich vždy jemně koušou," říkává často. Většinu času nosívá trika s nápisy plných sprosťáren a lesklé legíny. Mikyny spolu s tepláky pak tvoří druhou polovinu její šatní skříně.
To co se do ní nevejde jsou extravagantní průhledná tílka, a taky různé druhy sexy oblečení.
Deset let používá smyslnou vůni speciálně pro ni. Má hezký název "enjoyment of sex".
Sladká svěží vůně a hluboké pocity namíchány v každé kapce. Abych nezapoměla na ozdoby těla.
Bok jí zdobí tetování. Nikdy nikomu neřekla co to znamená a ani se tím moc nechlubí.
Je to jeden z těch momentů na které by démon rád zapoměl.

Povaha: Velice ctižádostivá. Jako mnoho démonů si o sobě taky dost myslí. Na povrch vystupuje
velmi odhodlaně, záhadně a nepřístupně. Postupně si sama sobě leze na nervy. Ve skrytu duše je hodně přemýšlivá a úskočná. Nikdy si sama sebou nebyla jistá. Občas se zdá jako by v ní byl padlý anděl. Argesivní a nekontrolovatelný. V takových dnech si nabrnkne nějaké lidi z baru a pod mlhou opilosti je s radostí mučí. Někdo by ji považoval za sadistku. Ona se za to nesnáší. Má sklony k různým závislostem. Vyskoušela snad vše co nová doba přinesla. Má pocit že její nálada pramení s jejích schopností. Energie ji ničí svou silou, zatímco pocity druhých, ač jsou jakékoli dopadají jako
těžké kamení na její už tak rozbolavělé srdce. Nejraději se schová na hřbitově když chce mít klid
a když hledá zábavu jde si do baru. Když má divnou unuděnou náladu jde dokonce i do lesa nebo někam jinam kde je obklopená tím co nemá ráda. Alespoň se může vyřvat.

Historie: Nevzpomíná si a také o ní nerada mluví. Myslí si že tenkrát byla zranitelná. Narodila se
do rodiny kdesi na Jihu. Už od mala se kolem ní začali dít podivné věci. Nejdivnější však na tom byla právě Valerita. Dostávala velmi velké výbuchy vzteku a lidé kolem ní zašali umírat. Rodiče věděli co se děje a kryli ji jak jen to šlo. Když se ale začala hroutit a vztek přešel na kvílení tak si začali strachovat. V té době ji postihla její vlastní moc. Lidské pocity na ni působily více než na někoho jiného. Její rodina měla v plánu odhalit její pravé já až po 15. letech. Museli ji ale skrotit.
Věděli že na tohle by žádný psycholog nenašel východisko. Bylo jí pouhých 6 let. Když se naučila ovládat bylo jí 14. a v té době to byla puberťačka každým coulem. V té době zase hodně ubližovala a mučila. Bolest doprovázela celé její detství. 50 let se nic nedělo a vše šlo při starém. Až jednoho dne, byl večer a ona seděla v baru po totálním rozdrcení víly. Potkala démona s jedinečnou osobností. Byl velice krásný a na démona hodný. A stejně jako ona mohl rozluštit pocity.
Skamarádily se a on se ji po celou dobu přátelství snažil říct že takhle žít nemusí a že ji miluje.
Brzy to uhodla sama. Také se do něj zamilovala a když jednou řekl že chce aby se změnila neochotně souhlasila. Doteď se to nenaučila. Při jednom ze svých nálad Dominika (tak se jmenoval)
zabila. A opět se moc dlouho nedělo nic. Když se dozvěděla o tomto místě, řekla si že by se tu konečně mohla naučit sebeovládání. A najít novou lásku.

Upír // Vivien Talia Rodriguez

17. listopadu 2013 v 13:00 | Admin |  Záznamy

Vivien Talia Rodriguez

Věk: 77/20 let
Rasa:
Upír
Schopnosti:
Neuvěřitelná rychlost, Neuvěřitelná síla
Stav: Neaktivní
Popis: Vivien je typická Španělka. Má tmavě hnědé vlasy, čokoládově zbarvené oči, a tmavší olivovou pleť. V obličeji má samé jemné rysy - zakulacenou bradou počínaje, až nevýraznými lícními kostmi konče. Šminkami zvýrazněné čokoládové oči jsou ozdobeny tenkým tmavým obočím perfektního tvaru na tak akorát vysokém čele, ve středu jejího obličeje má posazený rovný a nenápadný drobnější nos, a pod ním se klenou světlé plné rty, skrývající ostré zářivě bílé zuby. Tmavě hnědé vlasy se jí většinu času energicky vlní až do pasu. Spolu se svým domovem změnila i životní styl, a přizpůsobila tomu i svůj šatník. Dříve nosila jemné dívčí motivy pohodlného střihu, nyní dává přednost eleganci. Za svou štíhlou postavu s hezkými ženskými
křivkami se rozhodně nestydí, a nebojí se to i ukázat. Často nosí výstřihy, nebo odhaluje nohy, dává ale přednost spíše kalhotám před šatami. Miluje kožené bundy, řetízky a cvočky na všem, co jen jde, a volí spíše tmavší a tlumenější barvy z modré, šedé a fialové škály.
ivien si příliš nepotrpí na šperky, snad s výjimkou tmavě modrého kamenu, vybroušeného do kulatého tvaru, který nosí ve dne, v noci jako přívěsek na tenké černé kůži zavěšený kolem krku.
Povaha: Vivien je trochu rozporuplná osobnost. Už na první pohled se zdá sympatická, a nedá se říct, že by toho nikdy nevyužila ve svůj prospěch. Dobře si to uvědomuje, a když se jí to hodí, tu a tam někde zamrká na obsluhu, a získá drink zdarma. Nedělá to ale zase tak často. Miluje zábavu, někdy až na hranici hazardu, k tomu neodmyslitelně počítá i lov lidí, který potřebuje k životu. Ráda tančí, chodí ven a seznamuje se s novými lidmi, moc ráda by ale potkala nějaká další "neobyčejná stvoření" jako je ona sama, což se jí zatím nepoštěstilo. Rozhodně má smysl pro humor, a když si vytvoří dobré přátele, za všech okolností jim pomáhá a dává na ně pozor, dokáže udržet tajemství a sama naopak nějaké to své menší svěří. Ještě nikdy nikomu ale neřekla, co je zač. Občas může působit chladně a nepřístupně, to je ale jen její způsob sebeobrany, zažila až příliš mnoho bolesti a přišla o moc milovaných, a tak ji to poznamenalo. Zpočátku má potíže lidem věřit, ale když na ni někdo opravdu zapůsobí a je vytrvalý, otevře se mu a zamiluje si ho. Žádný vážný vztah ale zatím nehledá, možná se bojí, že kdyby konečně zase byla jednou šťastná, opět by o své štěstí přišla...
Historie: Vivien se narodila v roce 1919 ve španělské Seville v poměrně bohaté měšťanské rodině. Už od dětství ve všem pomáhala rodičům a pilně pracovala, kde bylo zrovna potřeba. S rodiči tedy měla velmi blízké a přímo ukázkové vztahy, nikdy ale neměla žádné sourozence. Už odmalička byla velmi pohledná, a tak o ni přirozeně mělo zájem spoustu chlapců, ona ale všechny vždycky odmítla. Ne snad, že by pro ni žádný nebyl dost dobrý, ačkoliv jí ten zájem přirozeně lichotil, ona však hledala někoho výjimečného, někoho, koho by skutečně milovala. Což se v jejích 18-ti letech skutečně stalo. Seznámila se s pohledným mladým Alejandrem, a ten se zdál být přesně tím pravým. Zanedlouho se dozvěděla, že skutečně není tak obyčejný, a sice, že je upír. Alejandro ji hluboce miloval, a chtěl ji proměnit, aby s ní mohl být navždy, Vivien ale váhala kvůli svým rodičům. Věděla totiž, že by je viděla umírat, a to nechtěla. O všem ale už bylo předem rozhodnuto, když v roce 1936 vypukla ve Španělsku občanská válka. Při ní oba její rodiče přišli v roce 1939 těsně před jejím koncem tragicky o život, a přežila jen Vivien, jelikož byla zrovna daleko odtamtud s Alejandrem. Když se tom Vivien dozvěděla, ztratila skoro smysl žít, a hluboce ji to zasáhlo. Nebyl tedy důvod dál s přeměnou otálet, a někdy v polovině dubna 1939 dal Alejandro Vivien napít své krve, a opatřil jí dýku, kterou se ona sama byla ochotná zabít, aby dokončila přeměnu. Ti dva si ale nezvolili příliš soukromé místo, a jejich plány byly zhaceny. Když Vivien spáchala sebevraždu a skutečně zemřela, objevili její tělo tajní lovci upírů a s ní samozřejmě i Alejandra. Mysleli si, že ji zabil on, a tak ho odvedli a zprovodili ze světa, Vivien jen převezli do márnice, aniž by se o ni dál zajímali. Ta se ale posléze probudila do nového života, a žízeň uhasila díky několika pracovníkům márnice. Byla zmatená, a nevěděla, kde je její láska, brzy ale objevila skupinku lovců upírů, dozvěděla se, co se stalo, a všechny z pomsty zabila. Byla tehdy svou rodnou zemí znechucená, a tak nějaký čas cestovala křížem krážem, až se rozhodla usadit v Kanadě. Možná chce začít odznova, nebo zkrátka jen zapomenout...

Galerie: