Září 2013

Upír // Ewan Blackbite

21. září 2013 v 15:07 | Admin |  Záznamy

Ewan BlackbiteVěk: 74/19 let
Rasa: Upír
Schopnosti: Živel vzduch, Neuvěřitelná rychlost
Stav: Mrtvý

Popis: Už od pohledu na svém vzhledu nezahálí. Vždy dohlíží, aby šel ven tak nějak civilizovaně.
Delší černé vlasy do patky občas zasahují do výhledu zeleným očím, nad kterými se tyčí husté obočí. Poměrně ostře řezaný světlý obličej dále doplňuje neobyčejně obyčejný nos a plné růžové rty, které jsou povětšinou ve škodolibém úsměvu, či protivné neutralitě. Pokud ho nějaká vtipná událost opravdu pobaví, ukáže zuby, za jejichž bělost by se styděl málokdo.
Velký šéf tam nahoře v nebíčku mu hodně ubral v mozku (asi až příliš), ale to co ubral, přidal do vzhledu. Výškou se blíží pomalu ke 180 cm, takže není žádným trpaslíkem. Váha je tak nějak ve zlatém středu. Tělo je celkem dobře vypracované, což značí, že se sportem si patrně dobře rozumí.
Obléká se potažmo stále do modernějšího oblečení. Ať už to jsou kožené bundy, džínsy, nějaký kalhoty, tenisky. Neměl by ani problém vzít si dostatečně upravené společenské sako, ale to by muselo spadat do těch modernějších verzí. Pokud k němu dojdete dostatečně blízko je možné, že ucítíte mentolovou vůni. Na prsteníčku pravé ruky nosívá prsten s kamenem, který umožňuje navštívit denní světlo.

Povaha: Má někdy až neprávem vysoké ego, které sníží opravdu jen málokdo. Na svůj vzhled je pyšný, takže se to občas i dost projevuje v chování. Názory je ochoten si bránit, ač by se třeba jednalo o dogma. Dokáže se vytočit docela rychle, když se mu člověk zprotiví, nebo prostě jinak znelíbí. Většinou vystupuje optimisticky. Je celkem těžký se probojovat k tý normálnější stránce, ale když jí sám ukáže, nebo už se povede ji odkrýt, tak si kamarády brání. Nebojí se jít i do mnohem silnějšího nepřítele.
Moc inteligence bohužel nepobral, takže z věcí, které vyžadují nutně chladnou logiku, nebo jiný způsob přemýšlení se snaží jakkoliv vykroutit, případně si najde lidi, který to udělaj za něj, případně mu s tím hodně pomůžou.
Mezi záliby patří možná jen poflakování a případné koukání na televizi. K dalším se ředí také alkohol, který rád míchá a zkouší furt nové verze. Inu, alkohol plodí opilost a opilost zas nepěkné chování a nepěkné chování v jeho případě znamená různé neurvalosti a.. někdy i lehké ženy. Taky má celkem rád vodu - umí zadržet dech na opravdu dlouhou dobu a plavat stejně dobře.

Historie: Narodil se roku 1942 ve městě kdesi v Kanadě. Rodiče jsou velice bohatí upíři, kteří mají o moc i rodinné blaho postaráno. Jakožto ten, co se už s upíří krví narodil se musel chovat příhodně k jeho postavení, což se mu nikdy nelíbilo, ale hold musel všechny ty lekce etikety a další tyhle pitominy snášet. Dodnes si z toho pamatuje ani ne čtvrtinu. Vždy měl to na co si vzpomněl, takže se to i později projevilo. V okolí moc kamarádů neměl i když to byli příslušníci stejné rasy - potomci obchodních partnerů jeho otce, nebo různá další individua. Málokdo skousl, že má to, co oni mít nebudou a štvalo je, že si toho neumí dostatečně vážit.
Po letech dělal rodičům potíže, protože se začal opíjet, ničit okolní majetek ve vzteku a vyvádět další kraviny. Matka to uzavřela tím, že to má po otci a dál to odmítala řašit s dodatkem "Děti jsou děti". Ovšem otec to zařídil tak, že ho poslal do blízkého města jménem Winnipeg, kde má chodit do školy a vzdělávat se, aby dal jednak sobě budoucnost a druhak zasloužený klid rodičům.

Potomek smrti // Shiro Noremeni

21. září 2013 v 15:00 | Admin |  Záznamy

Shiro Noremeni

Věk: 20 let
Rasa: Potomek smrti
Schopnosti: Možnost uzdravit jakékoli zranění, Možnost přeměny ve zvíře
Stav: Neaktivní

Popis: Je vysoký, statný, snad i pohledný mladík. Jeho obličej, který mimo pronikavého pohledu zdobí tmavé oči, nenápadně zašpičatělý nos a narůžovělé rty, jaké u mužů nebývají zvykem, je doplněn rudými, polodlouhými vlasy, o které dost pečuje, a je na ně háklivý. Má bledší pleť, ne snědou, jak je u jeho rasy normální. Co se oblékání týče, nosí to, co mu pod ruku přijde. Trička, mikiny s kapucí i bez, svetry, bundy, košile, jeansy i tepláky... Většinou k sobě oblečení hezky ladí a není nijak extravagantní. Rád nosí prsteny a obzvlášť jeden, který dostal od strýce. Dál má plná zápěstí náramků, propíchnuté uši, robustní náhrdelník a všechny jeho šperky mají těžce vypadající kovovou barvu. Má pět tetování - Dvě na hrudníku, dvě na zádech a jedno za levým uchem.
Povaha: Shiro je cílevědomý a ctižádostivý muž. Je také velmi zásaditý, má stanoveny své hranice a ty nikdy neporuší. Vždy ví, co chce, a silně na sobě pracuje, aby to získal, protože chápe, že dobré věci nikdy nespadnou jen tak do ruky. Přestože navenek působí lze velmi chladně, je to pouze pro jeho minulost - na světě bylo jen pár lidí, na kterých mu skutečně záleželo, a všichni odešli. Až na jednoho. Na jeho sestru, tu on osobně poslal pryč s tím že si jí najde. Velice rád jí ochraňuje, ne že je to jeho povinnost to ne. On to dělá z lásky k ní. Proto nerad navazuje nějaké kontakty, je mu nejlépe samému. To je také důvod, proč nemá dívku - ne že by ho ženy nezajímaly, jen se bojí zamilovat se a založit rodinu. Druhý důvod je, že ani manželství jeho rodičů nebylo zrovna nejšťastnější. Málokdy se usmívá nebo vtipkuje a proto se ho často bojí. Je velice nevyzpytatelný. V jednu chvíli se chová mile a po chviličce zuří a chce rozbít všechno kolem sebe. Nenávidí, když mu někdo odporuje.
Historie: Shiro se narodil v Japonsku, jeho rodiče však oba pocházeli z Norska. Měl jak takž normální dětství. Když nebere k úvahu to domácí násilí svého otce. Jak byl malý zmlátil jeho, sestru i matku. Ano, má ještě stejně starou sestru a pak i mladší sestru, ale neměli mnoho peněz. Otec chodil domů každý den opilý a mlátil mladší Shiki i jeho matku. Jeho už ne, to už si dovolit nemohl tož Shiro už byl víc mužnější a po troškách silnější než otec. Shiro měl nejlepší vztah se svou mladší sestrou, kterou se snažil chránit a když se mu to nepovedlo, snažil se jí pomoc z těžkých zranění . Jednou když Shiki otec zbil tak že jí až rozrazil ret a udělal jí velký monokl, přišla s pláčem za Shirem a on jí slíbil že pokud se to stane ještě jednou , zabije otce a kohokoli kdo jí bude chtít ublížit . V jeden večer, seděl Shiro v pokoji a v době kdy se měl otec vrátit z hospody, také v ten moment měl pocit jako by se něco stalo. Utíkal dolů do kuchyně a uviděl to. Stála nad tělem své starší sestry, kterou brutálně probodala. Na vteřinu se na jeho obličeji objevil nevěřící výraz a pak přiběhl k Shiki , vytrhl jí nůž z ruky a objal ji. Řekl jí že to bude všechno dobré . Než stihla něco odpovědět , dveře se otevřely znovu a stál v nich rozzuřený otec . Rozzuřený dokud si nevšiml té scény do níž vešel . Když se konečně probral z šoku, zavyl jako zraněný medvěd a rozběhl se oproti Shiki . Zvedl ruku a šel jí jednu střelit . Věděla že to bude bolet ale nesnažila se uhnout . Avšak Shiro stihl rychle reagovat a stoupl si před Shiki. Ta překvapeně vzdychla když otcova ruka zastavila ve vzduchu. I otec byl překvapen. Shiro mu chytil ruku a střelil mu tak silně až bylo slyšet prásknutí otcovy lícní kosti. Potom ho odehnal a viděl jak otcová hlava dopadá přesně na roh stolu a pak se jeho bezvládné tělo padá na zem. Nebyl ještě mrtvý, jeho hruď se stále trhaně zvedala a klesala . Shiro k němu přistoupil a kopl mu do hlavy až bylo slyšet praskání vazů . "Už jí neublížíš , hajzle. " Řekl a odplivl si na jeho , teď už mrtvé , tělo. Pak přešel k Shiki a znovu ji objal. Řekl jí že oni dva nejsou lidé, že jimi nikdy nebyly. Řekl jí i to že musí utéct. Přál její štěstí a slíbil jí, že se setkají znovu. Když Shiki odešla, uklidil všechny stopy a tělo, pak následně i on zmizel z města a začal se toulat po světě a hledal Shiki. Jakým způsobem ho to zavedlo sem, tak zde zůstane na nějakou dobu a možná zde najde svou sestru.

Člověk // Lianne Anne Borgens

7. září 2013 v 18:45 | Admin |  Záznamy

Lianne Anne BorgensVěk: 283/22 let
Rasa:
Člověk
Schopnosti:
Živel oheň, Možnost uzdravit jakékoli zranění
Stav: Mrtvá

Popis: Lia se může pyšnit dlouhými tmavě hnědými vlasy, které má vždy pečlivě upravené, pokud není v depresivní náladě, pak je dává jen do ledabylého copu. Obličej jí zdobí velké čokoládově hnědé oči, jejichž dokonalost je zvýrazněná líčením. Výrazným rysem jsou také její plné rty nebo pleť olivové barvy. Je vysoká asi 172 cm, její výšce pak často pomáhají boty s vysokým podpatkem. Ženské rysy jí pomáhají velmi dobře manipulovat s lidmi, hlavně s muži. Nejraději nosí tmavé barvy, které vystihují její podstatu. Obvykle na sobě má černá trika rýsující její tělo, skinny džíny a blejzry. Na krku jí visi amulet na dlouhém stříbrném řetízku. Znázorňuje lidskou hlavu s býčími rohy a s trojúhelníkem na čele. Tento amulet by měl pomáhat bojovat proti zlu a chaosu.

Povaha: Její povaha je velmi proměnlivá, stejně jako podzimní počasí. Někdy je velmi lehké v ní vznítit oheň. Bývá pak zlá, protivná, sarkastická, provokující a všechny další špatné vlastnosti, na které si můžete jen vzpomenout, což jí často přivádí do ošemetných situací. Ovšem dokáže být také jako slunce. Hřejivá, přátelská, naslouchající. Může být těžké se v ní vyznat, ona sama s tím má často problém. Dává to vše za vinu své čarodějnické podstatě a genům.

Historie: Liannina historie sahá až do roku 1733, kdy se narodila ženě skrývající se v lesní chatrči kvůli probíhajícím čarodějnickým procesům. Ano, hádáte správně. Její matka byla jednou z čarodějnic, kvůli kterým se tyto hony konaly. Říkáte si, proč se skrývala, když byla mocnou čarodějnicí? Jednoduché. Nechtěla ohrozit dítě. V té době existovali také zkušení lovci, kteří se nezabývali chytáním obyčejných bylinkářek. Avšak i přesto, že se snažila uniknout upálení, neunikla vlastnímu osudu. Liannina matka zemřela při porodu. Opatrovnictví se musela ujmout její blízká přítelkyně, která Liannu naučila všem možným lektvarům a trikům. Jedním z nich je, jak si udržet své mládí. Když dosáhla 22 let, využila tento trik. A tak jí její dlouhý věk přinesl mnoho zážitků. Několik uniknutí před upálením, pár nešťastných lásek, mnoho mrtvých přátel, kteří museli zestárnout, 1. a 2. světovou válku, zažila mnoho prezidentů spojených států. Bohužel však také zabila mnoho lidí. Ať z malichernosti nebo to bylo nutné. Samozřejmě toho občas lituje, a proto se snaží mít mysl neustále zaneprázdněnou, aby nad tím příliš nepřemýšlela. Její jméno je díky tomu mezi lovci čarodějnic velmi známé. Je neustále v pohybu, aby jí nedokázali lehce vypátrat. Jejím dalším cílem je Winnipeg, o kterém tradují zvěsti, že je tam příliš mnoho nadpřirozených bytostí a kdo o tom něco ví, raději se mu vyhýbá. Liannu napadlo, že by se mezi ně vmísila a zůstala tam na delší dobu. Z utíkání je už unavená.

Galerie:


Talisman: