Vlkodlak // Patricie Archer Reynolds

20. srpna 2013 v 23:18 | Admin |  Záznamy


Věk: 292/21 let
Druh: Úplný
Vznik: Narození
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti:
Telekineze, Živel energie

  • V Z H L E D
Patricie je vysoká žena se štíhlou postavou a ladnými ženskými křivkami. Má dlouhé trochu vlnité, barvy špinavého blondu vlasy sahající do poloviny jejích zad. Bez ofiny, trochu sestříhané a rozevláté. Barva kůže světlá. Její tvar obličeje je oválný, má trochu vysoké čelo. Pod ním se rýsuje úzké, světlé, husté obočí, pod ním má šedomodré oči, které proniknou do každé jiné duše. Nos delší, protáhlejší, ale ani špičatý, ani kulatý. Rty růžové a plné, menší, ne příliš výrazné. Krk delší, na něm nosí dřevěné korále přírodních barev. Ramena nejsou příliš široká, ruce jsou vypracované tak jako celý zbytek těla. Na zápěstí nosí různé náramky, většinou dřevěné, kožené nebo nějaké pletené. Její neoblíbenější je černý kožený s erbem jejího rodu a druhý na druhé ruce pletený z tlustčích černých kožených pásků. Oba dva jsou široké asi deset centimetrů. Na pravém prsteníčku nosí pravý zlatý, avšak obyčejný prsten, bez žádného drahokamu či nápisu.
Na sobě nosí převážně volné, dlouhé trička, černý pásek se stříbrnou přezkou a černé úzké džíny, přiléhající k nohám, tvarující její křivky. Boty jsou různé, tenisky, vysoké boty po kolena, podle toho jak se cítí. Není však na dnešní dobu zcela moderní. Ráda nosí i napodobeniny, pravých korzetů. Ale to málo kdy. O módu se nikdy moc nezajímala. U sebe nosí pro jistotu stříbrnou dýku, která by měla upíry zpomalit a když jde trénovat tak dlouhý meč vyrobený přesně pro její ruku. Má u sebe však i moderní zbraně jako např. Desert Eagle MK VII - 44 magnum s upraveným povrchem niklem, kulky jsou stříbrné, ale má i ultrafialové patrony. Na pravém rameni má tetování vlkodlaků, ovšem upravené, aby v něm šel vidět i malý erb jejího rodu. Přátelé jí říkají Patt nebo Patty, ovšem má ráda i normálně jen Patricie.
  • P O V A H A
Její povaha je docela zvláštní. Nedalo by se až tak říct, že je tichá a mlčenlivá, mluví tehdy, kdy je třeba. Umí být i ukecaná, ale musí sama chtít. Mezi lidmi se nikdy moc neusmívá, maximálně se sem tam pousměje, to je vše. Zachovává si svou kamennou tvář i když je nejhůře. Nebojí se ničeho ani smrti, žije již dlouho na to, aby se jí bála. Není příliš společenský typ na to v jaké rodině vyrůstala. Většinou tráví i dnes čas sama. Lidí se jí straní. Bojové umění je pro ni vášní, vyrůstala v něm, může se zdát na první pohled děsivá, ale když ji člověk pozná blíže, je pohodářka. Nikdo by si s ní neměl zahrávat, umí být náladová a když je rozzuřená, nedívá se okolo. Pro přátele a rodinu, kterou už nemá by dala svůj život a oproti ostatním, kteří svou druhou polovinu, tu vlkodlačí polovinu já nenávidí, ona jako jediná ji miluje. Přesto, že prožívá každý úplněk neúprosná muka, bolest, dokáže to obejít a užívat si svou nesmrtelnost. Vždy totiž toužila mít tolik času kolik chce. Dokonce její přeměna není tolik bolestivá jako ostatních, naučila se měnit rychle a docela i ovládat. Nemůže však zaručit, že člověk v její blízkosti bude v bezpečí. Stačí málo a může se z ní stát opět zuřivá bestie.
  • H I S T O R I E
Narodila se v Anglii, 13. 3. roku 1724. Už od mala trávila většinu života se svým otcem Haroldem a dvěma bratry Jamesem a Johnnem. Otec jí učil bojovému umění, ale její matka Patricie z ní chtěla udělat šlechtičnu jak se patří. Ano, jak jsem prozradila, vyrůstala v bohaté šlechtické rodině. Patricie však nenáviděla zvyky, jež ji učila její matka. Nenáviděla neustálé "musíš vědět, co se sluší a patří." a ještě víc nenáviděla ty bílé paruky, které odmítala nosit a k tomu šaty ve kterých podle ní vypadala jako vycpané sele. Milovala věci, které nosili lovci. Potom, co její matka, když jí bylo 14 let zemřela, neměla nějak velkou radost, protože na malou chvíli se jí zastesklo po tom zvýšeném hlase, který ji pořád kritizoval a poučoval. O rok později zemřel i její otec a její starší bratři se oženili a odstěhovali se do Francie. Patricie zůstala sama se svou chůvou, která byla její věrnou přítelkyní. O další tři roky později se projevila její první proměna. Tři dny před devatenáctými narozeninami byl úplněk a v tuto dobu, kdy byla v lese za přírodou začala pociťovat silné bolesti na hrudníku, zvracela a nevěděla sama, co se to s ní děje. Upadla na zem a asi hodinu se svíjela v bolestech jak se jí kosti v těle lámaly a zvětšovaly. Jakmile se přeměnila, nedokázala se ovládat a běhala po lese jako splašená. Pak si nic nepamatuje, jen že se nahá probudila uprostřed lesa. Doběhla ještě před východem slunce rychle domů s pláčem a hned všechno řekla chůvě. K jejímu překvapení byla klidná a vysvětlila jí, co se s ní dělo. Ten den zjistila, že v jejím rodě se vyskytovali vlkodlaci, ale u jejího otce a dědy se to neprojevilo. Jakmile se se svým novým životem vypořádala a začala znovu žít, odstěhovala se z Anglie do Skotska. Tam žila až do roku 1879. Poznala tam přítele, který byl stejný jako on. Zamilovala se do něj, ale upíři, kteří měli nedaleko sídlo, pořádali zrovna hon a zabili ho. Patricie stihla utéct a na Jamieho nikdy nezapomněla. Od té doby moc nemluví, zachovává si svou kamennou tvář a naplno se věnuje bojovému umění ze všech koutů světa. O zbytku jejího života se dále nezmiňovala, nikomu to nevyprávěla a snad se ani nehodlá nikomu s tím svěřovat. Prožila si své. Roku 2015 se jí konečně naskytla příležitost odcestovat do Winnipegu o kterém již mnohokrát ve svém životě slyšela, ale nikdy neměla tu možnost tam někdy jet a alespoň se tam podívat. Dnes se sem konečně stěhuje a doufá, že najde nový domov, kde zůstane.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama