Upír // Felice Luisa von Haasen

11. srpna 2013 v 15:20 | Admin |  Záznamy

Felice Luisa von Haasen

jc8m.jpg (427×640)


Věk: 260/20 let
Rasa: Upír
Schopnosti:
Telekineze, Možnost uzdravit jakékoli zranění
Stav: Mrtvá

Popis: Felice je možné na první pohled označt za nápadnou, velice štíhlou až vyhublou a za celkem pohlednou. Nápadné jsou na ní dlouhé černé vlasy, bledá pleť a vždy nalíčené velké šedé oči s hustými řasami. Její postava je tak droboučká díky tomu, že si velmi často odříká krev a když už se napije tak pouze lidské, nikdy zvířecí, nebo nedej bože vlkodlačí a nikdy chlazené z transfuzních konzerv. Nenechte se ale mýlit i v jejím křehkém těle je dost upířích sil na to, aby zvládla průměrného vlkodlaka. Má několik piercingů a tetování, nejvýraznější z nich jsou asi kotvy, které má vytetované na stehnech a malý kroužek v nose. Celkově si potrpí na moderní oblečení, chodí ale prakticky jen v černé a šedé barvě. Když je doma nebo si chce udělat pohodlí naprosto miluje vytahané svetry, když je venku nebo pracuje nosí nejčastěji kožené kalhoty, černé tričko na ramínka a koženou bundu, pod kterou schová dvě zbaně se stříbrnými kulkami.

Povaha: Felice je velice přímá ve svých názorech a moc si nerozumí s autoritami. Vždycky řekne to co si myslí, tedy v případě, že se to netýká jejích pocitů nebo minulosti. To jsou dvě témata se kterými se svěřuje jen zřídka a jen velmi málo lidem. Umí být přátelská, i když příliš k tělu si lidi nepouští, bojí se, že by je tím ohrozila. Pokud se s někým chce seznámit nemá problém toho člověka oslovit, nikdy nebal z těch, co tiše sedávají v koutku. Často je proto nalezení v baru, nebo na různých konzertech. Nesnáší když jí někdo lže, ale ona sama umí lhát naprosto mistrovsky a dělá to dost často, protože ji tomu naučil život v utajení. V hloubi duše ale touží po opravdovém přátelství a lásce, asi jako každý. Má ráda společnost žen i mužů, jen si ty druhé pouští do postele méně často. Zatím ale žádný její milenec ani milenka neuspěli a nedostali se jí "pod kůži". Není ale promiskuitní, umí být věrná když jí za to dotyčný stojí. Jen má problém udržet vztah déle než pár týdnů.

Historie: Narodila se roku 1753 v Německu jako nevlastní sestra budoucí ruské velkokněžny Wilheminy von Hassen. Jelikož byla nemanželské dítě její otec se k ní nikdy nepřiznal, nicméně i tak začala časem používat příjmení, na které měla právo. Tedy hned po tom, co svého otce jako velice mladá zabila. Luisina matka, po které má své křestní jméno, byla totiž upírkou a členkou nechvalně známých iluminátů. Luisa se tedy od útlého věku pohybovala v tomto utajovaném společenství, naučila se historii, zájmu o fakta, boji. A stejně jako její matka i on se stala zabijákem téměř bez citů, který byl placený za likvidaci osob, ke kterým se ostatní nechtěli ani přiblížit. Její život jí vyhovoval a nepotřebovala nikdy víc než měla, až skoro nenápadně přišla druhá světová válka. Nepokoje v její zemi trvaly již dlouho a když se Hitler dostal k moci byla u toho. Na následující roky svého žiovota není příliš hrdá, i když si užila dost zábavy. Nikdy o tomhle období nemluví, ale faktem je, že patřila k tajným agentům Říše. V tu dobu také byla zavražděna její matka, vlkodlakem posedlým krvavým šílenstvím svého rodu. Do té doby k měla ke "chlupáčům" Sivan celkem neutrální vztah, ale vraždou její matky nastal zlom a ona se stala všem vlkodlakům nepřítelem a války využila jako záminky k likvidaci každého, kterého potkala. Po druhé světové válce odcestovala do Ameriky, stále jako členka Iluminátů a jejich nájemný vrah. Přijala jméno Felice, aby ji nikdo nespojoval s minulostí a začala za zakázkami cestovat po celém světě. Nezapomínala se při tom ani bavit, ani likvidovat své osobní nepřátele. Teď je tady a stejně jako jinam i do Winnipegu ji zavedla zakázka, kterou je třeba vyřídit.

Galerie:

iwzi.jpg (555×492)

x2ea.jpg (500×667)

kvev.jpg (500×667)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama