Novinky

20. srpna 2013 v 17:47 | Admin |  Novinky
Jak jste si mohli všimnout, byl objeven nový druh. Hybridi, pouze kříženci upírů a vlkodlaků. Ale pozor, tato rasa není pro každého, je pouze za zásluhy, odměnou Nemůže ji mít tedy každý, berte to jako opatření proti jejich přemnožení. Pouze admin uděluje hráčům povolení na tvorbu nové postavy, která může být hybridem. A aby jste si nemysleli, že hybridi jsou nejsilnější, rodí se bez schopností.
Každý kdo chce vlastnit postavy, jež bude hybridem se bude muset nějak zasloužit. Alespoň odměnou nebude jen bonusová schopnost ale i bonusová rasa, menší zpestření hry.
Cokoliv nevíte o hybridech, najdete v článku o rasách, kde je odkaz i na podrobnější informace. Kvůli zprovoznění nové rasy, byly odstraněny dvě rasy o které není zájem a po dlouhých úvahách se sem ani nehodí, to platí i pro elfy ale u nich by nebylo zřejmě mnoho lidí spokojeno a i u draků, kterých mi zase bylo příliš líto.
Odstranili jsme tedy sirény, které potřebují moře a to tu není, navíc jezero je malé a zombie, o které není zájem a vůbec sem nepatří, protože lidsky neumí uvažovat. Doufám, že se někteří nebudete zlobit, ale tyto rasy jednoduše nebyly žádané a hybridi jsou zpestření, nemusíte se bát, že budou nad ostatními nějakou výjimkou.
Pokud máte nějaké otázky, pište do dotazů nebo na email. Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama