Hybrid // Micheal Smith

20. srpna 2013 v 17:33 | Admin |  Záznamy

Micheal SmithVěk: 396/25 let
Rasa: Kříženec upíra a vlkodlaka
Schopnosti:
Žádné po jeho přeměně se ztratily
Přeměna: Dokonalý kříženec
Popis: Vysoký mladík,kterého můžete vidět vždy v hnědé kožené bundě,která mu perfektně padne,ale její stav už není nejlepší a tak se na ni najde mnoho děr po průstřelech.Modré jeany doprovází obyčejné tmavě zbarvené tenisky.Dlouhé světle hnědé vlasy,které mu spadají kousek nad ramena.Má modré oči,které zčernají,když je rozrušený,nebo rozčílený. Jeho přeměna není zas tak složitá. Kosti mu zesílí, ale nezvětší se. Jen hrudník trochu zvětší svůj oběm. Po celém těle mu vyraší krátká černá srst. A samozřejmě se mu nehty prodlouží ve velmi účinné drápy.
Povaha: Většinou se tváří sklesle,ale to se změní,jak mile se dostane do společnosti.Okamžitě je hovorný a usměvavý.Jelikož je kříženec i jeho povaha má dvě stránky.Jedna jeho část je arogantí a ráda si zahrává s osudy jiných.Ale jeho druhá část je čestná a ničího,protože mu vždy vyčítá jeho zlé skutky.Tyto dvě stránky jeho povahy se dost často střídají,ale většinou jsou prolnuty do jedné,která se nezajímá o lidské osudy a někdy si s nimi i zahrává,ale nechce vidět trpět nevinné.Nejraději je sám a čte si nějakou skvělou knížku,nebo kouří dýmku,která mu připomíná staré časy,když byl ještě člověk.
Historie: Narodil se roku 1617 v malé vesnici na severu Anglie, na hranicích se Skotskem. Žil jako obyčejné dítě tehdejší doby, šťastně si hrál v lesích a nebo pomáhal svým rodičům. Vyrůstal spolu s jednou dívkou. Eleanorou Walkerová. Zamilovali se do sebe a plánovali se vzít. Bohužel roku 1642 vypukla Anglická občanská válka a Michealovu vesnici vypálilo vojsko"kavalírů",roajalistů,kteří bojovali proti králi.Jako jediný přežil vyvraždění vesnice.Když už myslil,že nastal čas jeho smrti,znenadání se v něm probudilo dědictví jeho rodu.Jeho vzdálený dědeček byl totiž vlkodlak,ale neustálím křížením jeho rod zeslábl a rodová linie vlkodlaků byla přerušena.Ale teď vztek posílil zapomenuté dědictví a on se proměnil.Když v sobě objevil tenhle potenciál rozhodl se ho využít. Ale ne k pomstě. Rozhodl se,že se nebude míchat do lidských konfliktů a tak utekl z Anglie. Od té doby cestoval a shromažďoval informace o vlkodlacích.Stále byl schopnější a svoje přeměny dokázal stále lépe ovládat.Vše se změnilo v Paříží roku 1793.Ve Francii vypukla revoluce a Michael,který tehdy přes Francii projížděl se jí nemohl vyhnout.Při popravě Ludvíka XVI. se seznámil s jedním elegantním šlechticem,jménem Lestet. Oba byli stejného názoru na lidské konflikty a tak se brzo spřátelili. Bohužel zjistili svá tajemství.Z Lesteta se vyklubal upír a vůbec ho nepotěšilo,že Michael je vlkodlak.Svedli spolu velký boj,ze kterého Lestet vyšel jako vítěz. Aby opět nabil ve svých očích svojí cti,rozhodl se Michaela proměnit.Moc dobře věděl,že ho to zabije.Ale stalo se něco,co Lestet ani Michael nečekal.Nejen,že ho to nezabilo,ale navíc ho to pozměnilo.Díky podivuhodným událostem,při jeho první přeměně,se stal jedním z nejstarších kříženců upíra a vlkodlaka.Navíc jeho proměna došla tak daleko,že se stal Dokonalým křížence. Bez váhání využil všechnu svou nově nabitou sílu Lesteta porazil a zabil.Poté uprchl do Norska,kde se rozhodl žít v ústraní před světem a vyrovnával se s proměnou,která ho odsoudila k životu o samotě.Rozhodl se žít v osamění ve Geirangerfjord. Postavil si tam srub a žil tam až do roku 1850 sám.57 let byl bez lidské společnosti.Žil jen sám se sebou a sžíval se s novou podobou.Ale i když byl spokojený,jedna jeho část byla neklidná a on nakonec odešel.Měl v plánu shromáždit všechny křížence a informace o nich.Hledal nepřetžitě 100 let,ale někoho jako on nenašel.Nakonec to vzdal a rozhodl se žít,jako když byl mladý vlkodlak. Naplno. Okamžikem.Zase začal cestovat a nestranil se společnosti.

Přeměna:
hybrid.jpg (308×440)

Galerie:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vil vil | E-mail | 21. srpna 2013 v 20:57 | Reagovat

Mohla byste mi prosím poslat můj profil a já bych si tam změnila fotku, nebo si ho musím znova založit?

2 purling purling | Web | 7. září 2016 v 15:55 | Reagovat

pujcka jako provident ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama