Srpen 2013

Vlkodlak // Bridget Soon

6. srpna 2013 v 1:20 | Admin |  Záznamy

Bridget SoonVěk: 19 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnosti: Čtení myšlenek, Uzdravit všechna zranění

Popis: Bridget má dlouhé hnědé vlasy, které ji spadají pod porsa. má oříškově hnědí oči, které zdědila po matce, plná úusta po otcovi, štíhlou postavu, za kterou se nijak nestydí. Měří 170 cm, takže byla skoro stejně velká jak její máma. Většinou se maluje tak, aby to nešlo poznat. Vážně nemá ráda až moc namalovné holky, které si o sobě myslí hodně.

Povaha: Na pohled hodná dívka ale uvnitř soptící sopka. Čeká se jen kdy vybouchne. Bridget má velký zlozvyk hrát si s vlasy. Neví kde to pochytila, ale musí se upravovat. Přátelká, hravá, vtipná, vybůšá, agresivní, atraktivní, milá, hodná, pořádná, nenávidí vysoké lidi. Má z nich strach. Miluje mléčnou šokoládu, šlehačku, jahody, třešně, každé ráno si musí udělat kácu 3n1. Bezpečně se cítí v lese a u své kytary. Naučila se na ní nedávno. Bridget nevadí se zapojit do čehokoliv, je to přece adrenalin a tak se ona alespoň může proměnit.

Historie: Bridget je vlkodlakem již od narození. Většinou byla ráda ve vlčí podobně, než v té lidské. Má staršího bratra, který je pro ní oporou. Vždycky se o něj může opřít a ví, že jí nezklame. Matka pracovala jako novinářka a táta policista. Bridget (její máma) byla upírka a otec Stefan byl vlkodlak. Nemohl se dočkat až se mu narodí potomek, který bude stejný jako on. Vyšlo to zrovna na Bridget. Smith chytil upíry. Oba mohli chodit normálně mezi lidi. Žily totiž v městečku, kde neobyčejné věci byli obyčejné. Bridget si našla nejlepšího kamaráda. Jmenoval se Tom. Ten byl také vlkodlak a tak se spolu vydávali oběvovat svět. To se ale rodičům nelíbilo a tak ji zakázali se s nim bavit. Proto utekla z domova a pustila se do divočiny. Potulovala se několik dní a nocí sama a ani se nedivila, že jí nikdo nejedlá. V tu dobu zaostřila jen na smysly vlka. Byla schovaná v jedné jeskyni daleko od domova a tam ji našel Stefan po nějaké době. Bridget odmítala se jakkoliv dostat domů a proměnit se. Když došli domů, byla stále ve svojí proměně. trvalo hodně, hodně dní, když zjistila že Tom umřel. Byla duší bez sebe a nemohla se na ni soustředit než na to, jak spolu trávily společný čas. Občas se usmála ale to bylo málokdy. Jednou se proměnila zpátky do lidské podoby a podívala se kolem sebe. Všechno bylo jinak než viděla v jiných očích. Uviděla na stole papírek a tam bylo napsáno, že jde studovat do jiné školy. Neváhala ani vteřinu a vtu ránu byla pryč.

Přeměna:


Galerie: