Vlkodlak // Reaul Black

24. července 2013 v 20:30 | Admin |  Záznamy

Reaul BlackVěk: 170/25 let
Rasa: Vlkodlak
Schopnost: Neuvěřitelná rychlost, Živel energie
Popis: Mladý muž, vyšší postavy (cca 190 cm) a vypracovaného svalstva. Krátké černé vlasy (jako vlkodlak má černou srst) a jasně modré oči, které mu zůstávají i během přeměn (zapříčeněno původem viz. příběh) . Nos je středně velký a ústa jsou průměrně velká. Ostře řezaná tvář,na které si udržuje krátké vousy(velmi krátké). Na zádech má vytetovanou trojitou spirálu. Často ho uvidíte v kožené bundě, pod kterou má bílé triko, nebo šedivé tílko a modré jeany,které jsou někde potrhané,od častého potulování se v lese.
Povaha: Do sebe uzavřený melancholik, který se rád směje, ale jen v kruhu nejbližších, nebo když ho něco skutečně pobaví. Většinou se tváří vážně. Když necvičí, nebo se netoulá někde venku, tak se vzdělává čtením knih, malováním obrazů a skládáním básní. Díky rokům tvrdého výcviku je mistrem v boji na blízkost.Nevyhledává společnost a mluví jen tehdy, chce li opravdu něco říct. Nejraději je někde na cestách, nebo studuje. Nevěří lovcům a upírům. Za svůj původ se nestydí, je na něj dokonce pyšný a neváhá ukázat všem svým nepřátelům, kdo je tady "vůdce smečky". Ale i když se nestydí za to, co je, promění se jen málokdy úplně. Raději využívá polo přeměnu. Ale mezi vlkodlaky se rád ukazuje v plné přeměně. Rád také používá rodinné heslo "Nemo me imine lacessit."-="Nikdo mě neurazí beztrestně."
Historie: Reaulse narodil už jako vlkodlak v Anglii v roce 1843. Celá jeho rodina byla tvořena vlkodlaky. Blackové byli jedna z nejstarších vlkodlačích rodin, ale jejich sláva už byla zapomenuta, i když některé jejich členy si připomínáme dodnes. Reaul byl nejstarší a jediný syn syn Ronalda a Selen Blackových. Spolu s nimi žil ještě dědeček George a prastrýc Wiliam. Ti byli poslední, kdo zbyli z klanu Blacků. Jeho rodiče mu pomáhali se zvládáním jeho vlkodlačího života a naučili ho všechno potřebné,aby ze svého pokrevního dědictví spíše těžil užitek, než utrpení. Nejvíce ho však ovlivňoval dědeček. Učil ho bojovat a stalá ho nutil vzdělávat se a zesilovat své tělo. Jeho dědeček vždy doufal, že Reaul obnoví slávu jejich rodiny. Jednoho dne do jejich domu vtrhla skupina lovců, organizace, která lovila vlkodlaky a jim podobných. Blackovi byli překvapeni, neboť nijak nenarušovali dohodu, kterou kdysi s lovci uzavřeli. Ale lovci byli zkorumpovaní a nakažení temnotou. Ukázalo se, že tuto zkorumpovanou větev slavného řádu vedou upíři, kteří měli s Blackovými kdysi nevyřízené účty. Strhl se obrovský boj, který Blackové nakonec prohráli, kvůli příliš veliké přesile lidí a upírů. Všichni byli svázaná a ponecháni ve sklepě. Lovci zapálili dům a nechali Blackovi svému osudu. Postupně umírali všichni z Blackových na udušení, nebo na uhoření, až nakonec zbyli jen Reaul a dědeček George. Ten z posledních sil vyrazil mříže a malý Reaul (tehdy mu bylo 12 let) utekl. Dědeček mu ještě předal rodový prsten se jejich erbem a řekl ať pomstí rodinu. Reaul přísahal, že tak učiní. Reaul utekl z Anglie a 13 let se toulal po světě, hledal členy zkaženého řádu a každého z nich zabil. Jelikož byl poslední z rodiny, jeho oči se změnili. Na místo zlatavé vlčí barvy, se barva jeho duhovek změnila na chladnou ocelovou modrou, která značila, že je poslední z jednoho z největších vlkodlačích klanů. Když dokončil svůj slib, nehodlal upírům ani lovcům nic odpustit. Od té doby se toulá po světě a zabíjí upíry, nebo vyhledává moudrost starších vlkodlaků. Také se už nepřidal k jiné smečce a loví od té doby sám, maximálně v něčí společnosti. Bojoval i v mnoha válkách, ale od Druhé světové války se lidských bojů neúčastní. Nedávno se doslech o místu, kde se dá žít v klidu a po dlouhých letech boje a lovu se mu zachtělo zkusit něco nového. A tak dorazil sem.
Polopřeměna:


Přeměna:Tetování:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama