Upír // Mystifyn Lensan

24. července 2013 v 21:26 | Admin |  Záznamy

Mystifyn Lensan

large.jpg (500×750)


Věk: 801/18 let
Rasa: Upír
Schopnost:
Živel oheň, Čtení myšlenek

Popis: Má kolem 173 centimetrů a 48 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Možná párkrát si je barvila až ji zůstala taková barva jakou má teď. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky. Díky svým zrzavým vlasům má v obličeji místy trošičku drobné pihy, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty. Za svůj život okusila mnohé a uspokojení nachází jak mužském pohlaví tak i v ženském jako její sestra Moon.

Povaha: Její povaha je různá. Vždy se změní ze sekundy na sekundu. Jednou je vysmátá, šťastná a plná energie, podruhé je bez nálady, uzavřená do sebe a tichá. Přesto se s ní dá bavit. Někdy neudrží jazyk za zuby a vyřkne svou myšlenku, která nemusí být ta pěkná. Někdy je drzá a to dost. Pokud se jedná o lásku, změní se v stydlivého a citlivého člověka, který se věčně červená. Miluje alkohol, jakýkoliv, a nevadí ji ani cigareta. Má svůj styl, miluje zvířata, hudbu - hraje na kytaru a bicí. Nikdy neskrývala to, že je asi rozená rockerka. Další věc, kterou musí zmínit, je, že miluje adrenalin. Ráda riskuje, i když jde o život. Má dvě stránky osobnosti, tu zlou a hodnou. Hodná je jen ke své sestře a k blízkým. Zla je skoro ke všem.

Historie: Narodila se roku 1212 v zapadlé vesničce poblíž Paříže ve Francii. Narodila se spolu se svým jednovaječným dvojčetem chudému kováři Williamovi a obyčejné ženě v domácnosti Elizabeth. Dali jí jméno Mystifyn, narodila se po minutě po svojí sestře. Její sestra si vysloužila jméno Moon. Jejich dětství bylo poměrně poklidné a Mystifyn se sestrou byly ve vesničce oblíbené a každý je měl rád. To se ale nedalo říct o jejich matce. Když bylo děvčatům 10 let, jejich matka se zapletla s podivnou ženou, o které se vyprávělo, že je čarodějnice, a tak začala pověst této slušné rodiny upadat. Děvčata nemohla vycházet z domu, jelikož si je ostatní vždycky dobírali, že je jejich matka čarodějnice. Nebyla to však pravda. Osud hrál ale proti nim, a když zemřel tehdejší vůdce vesnice, všichni to dávali za vinu Elizabeth. V den 12tých narozenin byli jejich rodiče upáleni na hranici za čarodějnictví. Moon a Mystifyn se museli skrývat v lesích a okolních vesnicích a dařilo se jim to do jejich 18tin, kdy se dostali do Paříže. Našly si práci v jednom malém hostinci a jednoho dne sem zavítal zvláštní muž v černém plášti s kápí přes hlavu. Dívky byly nuceny ho obsluhovat, a kdyby příkaz neuposlechly, vyhodily by je. Když se jim muž představil, řekl jim příběh o jejich rodičích a o tom, že jejich matka nebyla čarodějnice ale prostitutka. Nevěřili mu. Začali se vzpouzet a muž před zraky všech přítomných děvčata kousl do krku a proměnil je v upírky. Všichni kolem si mysleli, že jsou mrtvé, a proto jim chtěli uspořádat pohřeb. V den pohřbu však jejich těla zmizela. V ten okamžik se jejich cesty rozešly. Mystifin po tom co se probudila se bloumala po Francií ještě pár let. Možná hledala svou sestru, možná i ne. Až po pěti či sedmi letech se konečně vzchopila a šla hledat svojí sestru. Jezdila z místa na místa, zabíjela lidi hned po tom, co naplnila své touhy po sexu a krvi. Na začátku nového života byla taková zlá, zabíjela pro zábavu ale, když tak čas plynul, pomalu to bylo horší a horší. Při tom všem pokračovala cesta hledání Moon. Nějakým způsobem se dostala sem, do Winnipegu úmyslem ji zde zkusit najít.

Galerie:

tumblr_lvyg8bipFp1qdlx8eo1_250.jpg (250×375)

2203095_look3.jpg (960×946)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama